Akcesoria RTV

Avtek 5907731311038

Inne
ID produktu: 381612
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Inne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

•  Moduł RF do sterowania bezprzewodowego serii ekranów AVTek Education
•  W zestawie odbiornik, pilot i zestaw do montażu

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 71 33 880 20
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear Nihilum Polo granatowa (XXL) ( 0054-XXL ), Philips 193V5LSB2, VivoLink DisplayPort - DisplayPort 7.5m czarny (PRODP7.5), InLine 16483 3m, Leitz Label Cartridge 12mmx10m Red (70150025), Dingo Pas do montowania szelek bezpieczeństwa w samochodzie L max 85 cm, Gembird filament PLA 1,75mm (3DP-PLA1.75-01-W), Verbatim Store'n'Save 10TB (47669), Lindy MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm 2m srebrny (35292), Arystoteles Album z okazji ślubu, Gembird USB HDMI, 1.8m, Czerwony (CC-LMHL-01), MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM5 - FIB571002, Kruger&Matz Street Czerwone (KM0636), Ernitec Uchwyt Pole Bracket (0070-10023), Tescoma Forma keksówka DELÍCIA SiliconPRIME 26.5 x 12 cm, AZO Digital Samochodowa przetwornica napięcia 12 VDC / 230 VAC IPS-2000 2000W, Yongnuo Lampa LED Yongnuo YN-608 5500K Pierścieniowa , Hyperbook Pulsar Z15S 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/