Antena kierunkowa Televes YAGI EDGE MIX Combo, ref. 111842, OP. POJ.
- Antena: Zewnętrzna
- Przeznaczenie anteny: Telewizja
- Zobacz pełną specyfikację
Yagi Edge MIX to 12-elementowa antena Yagi do odbioru UHF i VHF (MUX-8). Składa się z reflektorów z krawędziami zabezpieczonymi tworzywem sztucznym ABS oraz dipola podwójne V. Ponadto, antena wyposażona jest w dipol i specjalne reflektory do odbioru pasma VHF (BIII).
Możliwa instalacja w polaryzacji poziomej lub pionowej. Antena wyposażona jest w dwa zestawy elementów do dipola, co pozwala na ustawienie VHF w obu polaryzacjach.
- Wykonanie z aluminium (nierdzewne) oraz tworzywa ABS gwarantuje długą żywotność i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
- System mocowania wykonany z odlewu Zamak zapewnia wytrzymałe i stabilne przytwierdzenie do masztu
- Zaprojektowane i wyprodukowane w Europie przy zachowaniu ścisłej kontroli jakości
- Wyposażone w symetryzator w puszce połączeniowej dla dopasowania impedancji
- Antena Zewnętrzna
- Przeznaczenie anteny Telewizja
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu