Adaptery podróżne
Do koszyka

Adapter podróżny, CEE7 (vidlice)-zásuvka, 0, biały

ID produktu: 1406403
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Bolce adaptera: Typ A (amerykańska), Typ G (brytyjska)
  • Gniazdo adaptera: Typ C (europejskie)
  • Kolor: Biały
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Adapter zasilania służy do podłączenia różnych wtyczek elektrycznych europejskich za granicą.

Nadaje się między innymi do:

  • Europie Południowej dla Włoch, Hiszpanii, Francji, Grecji
  • USA, Kanady, Środkowej i Południowej Ameryce, Korei, Japonii 
  • Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii
  • Afryki, Hongkongu, Malezji.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
EAN
8590274554658
Informacje podstawowe
Gniazdo adaptera
Typ C (europejskie)
Kolor
Biały

Opinie

(1)
(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Dobre i sprawne adaptery. Ponad 85% gniazdek w USA/JAP/Chinach nie ma uziemienia, wiec ta wersja jest idealna. Polecam.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: LogiLink HDMI - HDMI 15m czarny (CH0054), Intellinet Network Solutions Patchcord, kat. 5e SFTP, 0,5m, szary (329989), Hama Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 2m czarny (99048910), InLine F-Adapter 2x żeński na kabel na przedłużacz 10szt (69913A), Zotac GeForce GTX1070 AMP Edition 8GB GDDR5 (256 bit) DVI, HDMI, 3x DP, BOX (ZT-P10700C-10P), Corsair K70 LUX Cherry MX Brown (CH-9101022-NA), Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 10m (DPX-50-LC/SC-OM4-10), Belkin microUSB 2.4A Biała (F7U009VF06-WHT), Hama Action (00177020), RIO Beauty Pilnik 5-in-1 Electric Nail File & Polisher, Eigenart Puszka na herbatę 200 g Eigenart Złoto szlaczki EA-3644412, Nillkin Etui Sparkle Xiaomi Mi 5C, Navy, nemo Etui Polaroid soft slim iPhone 4 fioletowe, Haptime Stacja Pogody Haptime Ygh392 - Kolorowa Nowoczesna, Banquet Banquet kepimo forma Gourmet Ceramia