Adaptery AV
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Adapter AV StarTech DVI-I TO DVI-D (DVIIDVIDFM)

ID produktu: 723668
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Beżowy
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Gniazdo
  • Rodzaj złącz: DVI-D - DVI-I
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Adapter DVI-I - DVI-D (gniazdo-wtyk). Produkt w kolorze beżowym.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
DVIIDVIDFM
EAN
0065030836111
Informacje podstawowe
DVI-D - DVI-I
Rodzaj wtyków
Wtyk - Gniazdo
Wtyk pozłacany
Nie
Kolor
Beżowy

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Marumi Super DHG Circular PL 72mm (MCPL72 SUPER DHG), Cellular Line Xperia T Etui INVISIBLE (CINVISIBLECXPERIAT), Delock A-B, M-M, 20 m, czarny 83557, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), Sandberg Cover stand Rotate (405-77), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e U/UTP Czarny 4szt. 20m (V-UTP520SVP), Qoltec do Smartfona/ Tabletu 2xUSB (50186), Fideltronik Lupus KR PRO 2000R LTO, Hirsch Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 14 mm HIRSCH Ascot 01575150-1-14, Nillkin Nillkin Frosted Shield Samsung Galaxy J6 Złoty, Mercury Bravo A5 A520 2017 winny /wine, Hiro 957TP6 H15 (NBCN957TP6-H15 NTT), Yuneec Typhoon H Plus, Gaggia Carezza (GaggiaCarezzaSTY)