Adaptery AV
Do koszyka

Adapter AV StarTech DVI-I TO DVI-D (DVIIDVIDFM)

ID produktu: 723668
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przekazywany sygnał: Video
  • Rodzaj złącz: DVI-DVI (wtyk-gniazdo)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Adapter DVI-I - DVI-D (gniazdo-wtyk). Produkt w kolorze beżowym.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Marumi Super DHG Circular PL 72mm (MCPL72 SUPER DHG), Cellular Line Xperia T Etui INVISIBLE (CINVISIBLECXPERIAT), Delock A-B, M-M, 20 m, czarny 83557, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), Sandberg Cover stand Rotate (405-77), Juwel Szafka SBX Rio 300 biała, MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e U/UTP Czarny 4szt. 20m (V-UTP520SVP), HAILEA POMPA MEMBRANOWA ACO-9620, Qoltec do Smartfona/ Tabletu 2xUSB (50186), Fideltronik Lupus KR PRO 2000R LTO, Hirsch Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 14 mm HIRSCH Ascot 01575150-1-14, Nillkin Nillkin Frosted Shield Samsung Galaxy J6 Złoty, Zolux Szampon ułatwiający rozczesywanie 250 ml, Mercury Bravo A5 A520 2017 winny /wine, Hiro 957TP6 H15 (NBCN957TP6-H15 NTT), Yuneec Typhoon H Plus, Gaggia Carezza (GaggiaCarezzaSTY)