Adaptery AV
Do koszyka

Adapter AV Gembird HDMI -> VGA, + Jack 3.5mm (AB-HDMI-VGA-02)

ID produktu: 4176214
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Gniazdo
  • Rodzaj złącz: HDMI - D-Sub (VGA) + Jack 3.5mm
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

- EXPERT OD WYSOKICH ROZDZIELCZOŚCI
- Podłącz swoje urządzenia HDMI do monitora VGA
- Przenośna kompaktowa lekka konstrukcja
- Nie wymaga zasilania zewnętrznego

Specyfikacja

HDMI - D-Sub (VGA) + Jack 3.5mm
Rodzaj wtyków
Wtyk - Gniazdo
Kolor
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP tusz C9352CE nr 22XL (color), Roline PatchCord, Cat6, UTP, 1m, szary (21.15.0931), Origin Storage Latitude (DL-E6410H), InLine 16461I 1.5m, MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 (FIB442020), MicroConnect Adapter RJ45-RJ45 F/F 8P cat6 (MPK101), Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 23-55' 30kg (MC-701), HP Cover, Formatter (RC1-8223-000CN), Ami Play Smycz treningowa Rubber L-XL 500 x 2cm Czarny, Incore Incore do Epson T2991 C13T29914010 black 15ml (IE-T2991), Trixie TRAWA DLA KOTA W WORECZKU 100G, Platinet PLATINET ZEGAR/WALL CLOCK FEBRUARY, Splash Pure Antybakteryjny Blue (SP-PU-BL), Paradox Development Europa Universalis IV - Mandate of Heaven, ESD, Kreska Brulion A5 Kratka 500k, GSM City Etui Flip Case do Sony Xperia L2 czarna, ROAR Etui roar colorful XIAOMI REDMI 4A limonka, Dahua technology NVR2104HS-4KS2, Asus ROG Thor 80 Plus Platinum 1200W