Szczotki i trymery dla kota
Do koszyka

Zolux Zgrzebło plastikowe - małe

ID produktu: 1106587
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Metal, Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj: Zgrzebło
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Szczotka o gęstym włosiu i zaokrąglonych końcówkach, zbiera martwą sierść i umożliwia dokładne rozczesanie kota.

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Zgrzebło
Materiał
Metal
Tworzywo sztuczne

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird Patchcord światłowodowy, LC-LC, 5m (CFO-LCLC-OM2-5M), Qoltec Zasilacz sieciowy do monitorów LCD, routerów 24W, 12V, 2A (50032.24W), Esselte Podkładka pod nadgarstek czarna (67109), Manhattan HDMI - HDMI, 7.5m, Czarny (353274), Manhattan HDMI - HDMI, 1m, Czarny (308816), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, ST/ST, 1m (DPX-62-ST/ST-1), Manhattan Manhattan USB-C 3.1 multiport adapter -> HDMI/USB-A/USB-C czarny - 152037, Zolux Smycz połyskująca 1m, czerwony, Trixie Szelki Julius-K9® IDC , 0/M–L: 58–76 cm/40 mm, petrol, LC-Power LC6650 650W (LC6650 V2.3), Raijintek Auras RGB 120mm 2 Pack (0R400037), Lenovo ThinkStation P520 (30BE0074GE), Activejet Toner ATH-81NX / 81X CF281X (Black), PILA Żarówka PILA LED 40W P45 E27 WW P45 FR ND (929001253831), Bosch HBG337BS0, MicroBattery 80W Power Adapter, Morellato Skórzany pasek do zegarka 20 mm Morellato A01X4938C22032CR20, Almo Nature Mokra karma dla kotów z cielęciną i warzywami Daily Menu 70 g Bio, Krusell Krusell flipové pouzdro SUNNE 2 Card FolioWallet pro Sony Xperia XZ2, koňaková