Żelazka

Żelazko Saturn ST-CC0218

Uderzenie pary Regulacja pary
ID produktu: 5700450
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Brązowo-biały
  • Moc [W]: 2200
  • Rodzaj stopy: Ceramiczna
  • Rodzaj żelazka: Tradycyjne
  • Wytwarzanie pary: Regulacja pary, Uderzenie pary
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Moc 2200W;
  • Powłoka ceramiczna, antypoślizgowa, odzież ochronna;
  • Możliwość suszenia na sucho i parą;
  • Regulujące zauszniki i regulacja mocy pary;
  • Możliwość zraszania wodą podczas prasowania;
  • Możliwość intensywnego dostarczania pary;
  • Ochrona przed tworzeniem się wapna;
  • Funkcja czyszczenia wapna;
  • Ochrona przed kapaniem;
  • Automatyczne odłączanie;
  • Wskazanie światła dla trybu pracy;
  • Pojemność wody 430 ml;

Specyfikacja

Brązowo-biały
Regulacja pary
Uderzenie pary

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World Adapter FC/UPC Square seamless SM (08682), Belkin 5v iPhone5 2.4A F8J040vfWHT, EVGA Supernova 1000GQ Modular (210-GQ-1000-V2), Green Cell Akumulator żelowy AGM 12V 7Ah (AGM04), Delock A -> A M/Ż 5.00m transparent (83885), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 7m (FIB410007), Logo zestaw do ekranów, rozpylacz 50ml, 10 ściereczek, Perrito PERRITO DOG 100g CHICKEN JERKY CHIPS krążki z kurczaka, Synology DS418, BIUR-FOL Deska z klipem A4 szara (KH-09-09), Dahle Nozyczki 21CM dla leworęcznych (54418-12974 DA), 3MK Ferya SkinCase iPhone 5/5S/SE, MSVII Etui MSVII Thin Case do Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) czarne, Diloy Silikonowy pasek do zegarka 24 mm Diloy SBR03.24.10, York Mop płaski (10422118), Clicktronic HDMI - HDMI niebieski, Flik Flak Zegarek dla dziecka Flik Flak FPSP017, Minix USB-C HDMI, 1.8m, Czarny (UMNP00068)