Sieci - komponenty

Xgiga Moduł nadawczo-odbiorczy (FT3405a)

ID produktu: 405275
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ: Gniazda, ramki, moduły, puszki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

XGIGA FT3405a Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 1000Mbps, długość fali: 850 nm, maksymalna długość przewodu: 500m, typ złącza: LC, multi-mode (MM)

 

Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco.

Specyfikacja

Srebrny
Metal
Tworzywo sztuczne
Typ
Gniazda, ramki, moduły, puszki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Thermalright Macho X2, AF Staticlene 250ml (STA250D), Phanteks Kabel przedłużający zasilanie płyty 24pin, 50cm, czerwony (PH-CB24P_RD), ART Żarówka LED (4002720), Actis Bino 2 Sztuki (CC-921), Forever MH-110, Creative Outlier Sport zielone (51EF0730AA001), NoName HDMI HDMI x2, Czarny, Hama HDMI - HDMI 3m czarny (001077660000), Ami Play Smycz regulowana 6 in 1 Cotton M 100-200 x 2cm Czarny, Trust GTX 756 XL (21568), ANIMONDA RAF. KOT 100G SOUPE WOLOWINA/MAKARON W SOSIE POMIDOROWYM SASZETKA, Zolux Kamień ARKEO S, Lexmark Toner do Lexmark zamiennik C500H2KG, C500S2KG, Premium, Black, NoName A1357 2A, Esselte TECZKA Z GUMKĄ 40 MM COLOUR`ICE NIEBIESKA, TelForceOne Nakładka Ultra Trendy Winter2 do iPhone 6 Plus / iPhone 6s Plus, Segula Żarówka LED Klasa efektywności energetycznej A+ (A++ - E) GU10 reflektora 6 W = 50 W, DD-Print LC223 BK (black)