Tusze do drukarek
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Xerox Yellow Solid Ink do Phaser 8860 6 szt. 108R00819

ID produktu: 166348
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Yellow
  • Rodzaj: Cartridge
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Xerox są zaprojektowane i przetestowane z myślą o drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych tej marki, tak aby zapewniały najlepszą jakość obrazu, dłuższy okres eksploatacji urządzenia, niski koszt konserwacji oraz umożliwiały użytkownikowi wykonanie większej liczby wydruków.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
108R00819
EAN
095205740578
Podstawowe
Cartridge
Yellow
Xerox Phaser 8860

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 4World PC Universal Cleaning Kit (04771), Epson tusz C13T66424A (cyan), Hama Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 2m srebrny (808650000), Cellular Line MAT do Samsung Galaxy Tab Pro 8.4" (CSPULTRAGTABPRO84), Ricoh 842017 żółty, MediaRange Pudełka na 5 płyt CD/DVD 5sz. (BOX35-5), Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, 50/125, Multimode, 1m (46370), Xerox 106R02248 czarny, Zebra USB TYPE-A 36 (0.9M) CHARGING - CBL-HS3100-CUC1-01, MSI GV62 8RD-018XPL 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, Lafe BZL001, V7 TONER SAMSUNG C3010 MA, Lorus RN421AX9 Fashion, iOttie IOTTIE METALPLATE ITAP MAGNETIC MOUNT, Hiro 770-H13 (NBC770-H13 NTT)