Worki na śmieci
Do koszyka

Worek polipropylenowy 65x105cm żółty

ID produktu: 3153213
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność [L]: Brak danych
  • Zastosowanie: Owoce i warzywa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Worek polipropylenowy 65x105cm żółty

 

Opis:

  • Materiał: polipropylenowy
  • Szerokość: 65cm
  • Wysokość: 105cm
  • Ilość: 1szt.
  • Kolor: żółty
  • Masa: 76g
  • Produkowany z tkaniny polipropylenowej gęsto tkanej
  • Strutura splotu zapewnia optymalną wentylacje
  • Przeznaczony do pakowania artykułów sypkich takich jak: pasza, zboże, cukier, mąka itp.
  • Wykorzystywany w przemyśle zbóż

Specyfikacja

Zastosowanie
Owoce i warzywa
Kolor
Żółty

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brother taśma DK-11204 (black on white), LogiLink CP0138, HP USB (F2B56AA), Hama HDMI - HDMI, 3, Czarny (991221160000), InLine zwykła 5 gniazd 1.5m biały (16451G), Tracer Trooper (TRAJOY43869), Candy CVG64SPN, Maestro MR-041, NoName D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 2, Szary, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54044), Silicon Power S56 240GB SATA3 (SP240GBSS3S56B25), Panasonic Bateria Lithium Power CR2025 4szt., Trixie BUT OCHRONNY DLA PSA "2" 2szt., PETVITA Adult Veal 400g, TelForceOne Pokrowiec Smart Look do Huawei Mate 10 (GSM032404), Asarto Toner Asarto do HP 826A I CLJ M855 | cyan, Asarto Toner AS-LX106R01634N / 106R01634 (Black), Eurocom Plecak ergonomiczny Elsa, Puro Fast Wireless Dual Dock Qi czarny (FCCSQI20W1BLK)