Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S

ID produktu: 8266764
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Kąt widzenia [stopnie]: 132
 • Max. rozdzielczość video: Full HD (1920 x 1080)
 • Odbiornik GPS: Z GPS
 • Przekątna ekranu [cal]: 2
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Outlet (1)
Raty

Nagrywanie wideo

Urządzenie Neoline X-COP 9300s nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD 1920x1080px (30 fps) z obsługą szybkości transmisji strumienia danych do 20 Mb/s. Wydajny procesor, szklana wielosoczewkowa optyka oraz matryca Sony zapewniają wysoką jakość obrazu w każdym oświetleniu. Szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 135º zapewnia umieszczenie w kadrze 4 pasów jezdni i pobocza bez wyraźnego zniekształcania obrazu. 

Ekran zwrócony w stronę kierowcy

Zaletą konstrukcyjną Neoline X-COP 9300s jest jasny, skierowany w stronę kierowcy wyświetlacz z nowoczesną matrycą 2″ TFT IPS zapewniającą bardzo czytelny obraz pod dowolnym kątem. Kąt zamontowania wyświetlacza jest optymalny i jeszcze bardziej poprawia czytelność ekranu nawet w słoneczne dni, a skośne ramki wokół wyświetlacza niwelują odbicia i refleksy świetlne zapobiegając oślepianiu kierowcy.

Filtr przeciwodblaskowy CPL

W zestawie znajduje się unikalny filtr przeciwodblaskowy CPL specjalnie zaprojektowany do montażu przed obiektywem Neoline X-COP 9300s. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne wyeliminowanie lub przynajmniej znaczne zmniejszenie refleksów, odblasków słonecznych i odbić wnętrza kabiny widocznych na przedniej szybie samochodu (np. widoczne na szybie odbicia deski rozdzielczej). Filtr CPL poprawia także kontrast zapisywanego obrazu i jest najbardziej przydatny w słoneczne dni.

Tryb nagrywania nocnego

Neoline X-COP 9300s jest wyposażony w specjalny tryb wideo do nagrywania nocnego, aby uzyskać maksymalną ilość informacji o sytuacji na drodze i na poboczu kosztem nieco gorszej jakości obrazu w porównaniu z trybem standardowego zapisu. Tryb nocny może być automatycznie załączany o określonej godzinie ustawionej w menu.
1. Tryb standardowy – lepsza jakość, wysoka szczegółowość obrazu i czytelność tablic rejestracyjnych w świetle reflektorów oraz w dobrze oświetlonych obszarach.
2. Tryb nocny – bardzo dobra widoczność ciemnych obszarów jezdni i pobocza, ale obraz mniej ostry i z większą ilością szumów.

Uchwyt "3M Smart Click" - komfortowa obsługa i dyskretna instalacja

Zamocowanie urządzenia Neoline X-COP 9300s za lusterkiem wewnętrznym lub przy górnej krawędzi przedniej szyby sprawia, że jest ono prawie niewidoczne z zewnątrz. Umożliwia to niewielki specjalny uchwyt Smart Click (Neoline H91 3M Power) ze złączem zasilania i taśmą 3M, która mocno utrzymuje hybrydę na przedniej szybie. Ponadto urządzenie można obracać o 180 stopni w każdą stronę, aby np. nagrywać wnętrze lub boczne okno podczas kontroli drogowej. Dostarczany w zestawie kabel „Fuse Cord X-COP” jest na stałe podłączony do uchwytu i do instalacji pojazdu, dzięki czemu można go estetycznie ułożyć i ukryć. Na górze obudowy urządzenia znajduje się gniazdo z kontaktami, które nasuwa się na złącze uchwytu. Zamocowanie i zdejmowanie hybrydy trwa więc dosłownie kilka sekund i nie wymaga każdorazowego podłączania i odłączania kabla. W zestawie znajduje się również dodatkowy „przenośny” kabel zasilający podłączany do gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu, po dokupieniu dodatkowego uchwytu montażowego (dostępne są również z przyssawką do szyby) hybryda może być używana na zmianę w dwóch pojazdach.

Profesjonalny tryb parkingowy

Dzięki dostarczonemu w zestawie specjalnemu kablowi zasilającemu 12/24V „Neoline Fuse Cord X-COP” hybryda X-COP 9300s może automatycznie przełączyć się w tryb „Parking” po ustawionym czasie opóźnienia od zatrzymania się pojazdu (gdy silnik pracuje) lub natychmiast po wyłączeniu silnika (zapłonu) pełniąc od tego czasu rolę urządzenia monitorującego i nagrywającego zdarzenia podczas postoju. W trybie „Parking” działa tylko wideorejestrator, natomiast moduł GPS i antyradar zostaną wyłączone, aby obniżyć pobór prądu z akumulatora samochodu. Rejestrator działa w trybie czuwania, a zapis wideo zostaje aktywowany po każdym wykryciu wstrząsu nadwozia lub ruchu w obiektywie kamery. Plik wideo zostanie zabezpieczony na karcie pamięci w oddzielnym folderze i będzie zawierał nagranie 5 sekund przed zdarzeniem oraz 25 sekund po nim. Użytkownik może zdefiniować oddzielne ustawienia dla trybu „Parking”: rozdzielczość wideo, czułość czujnika wstrząsu i ruchu, załączyć lub wyłączyć czujnik wstrząsu i ruchu oraz ustawić graniczne napięcie w instalacji samochodu, poniżej którego rejestrator wyłączy się, aby uchronić akumulator pojazdu przed głębokim rozładowaniem.

Wykrywacz radarów - antyradar

Neoline X-COP 9300s ma zintegrowany czuły szerokopasmowy moduł radarowy EXD Plus, który zapewnia skuteczne wykrywanie policyjnych mierników prędkości w pasmach K i Ka. Wykrywa tekże używane w Europie nowoczesne radary o niskiej mocy oraz mogące mierzyć prędkość od tyłu samochodu, które charakteryzują się specyficzną i trudną do wykrycia strukturą sygnału (np. MultaRadar, Gatso, Multanova, itp.). Dla wygody użytkownika urządzenie wykrywa MultaRadar w specjalnie wydzielonym paśmie M, a radary Gatso w oddzielnym paśmie G. Dzięki temu użytkownik jest dokładniej poinformowany o rodzaju wykrytego radaru. Menu detektora radarów umożliwia indywidualny wybór pasm wykrywania: X, K, Ka, M, G lub Laser. W zależności od kraju użytkowania urządzenia można skonfigurować wykrywanie radarów tylko w niezbędnych zakresach częstotliwości, aby skuteczniej eliminować fałszywe sygnały mogące pochodzić z nieużywanych pasm w danym regionie.

Powiększona antena antyradaru

Ze względu na coraz powszechniejsze stosowanie nowoczesnych policyjnych radarów o małej mocy, urządzenie wyposażone jest w powiększoną antenę radarową zapewniającą niezawodny odbiór sygnałów od takich „nieuchwytnych” urządzeń. Szczególnie skuteczny w wykrywaniu radarów małej mocy jest najbardziej czuły tryb dalekiego zasięgu „Turbo”. Specjalnie dla tego trybu stworzono funkcję „AutoTurbo”, która automatycznie włączy tryb „Turbo” po osiągnięciu przez pojazd ustawionej prędkości.

Powiększona antena GPS

Urządzenie hybrydowe Neoline X-COP 9300s posiada wbudowaną specjalną antenę GPS zapewniającą najdokładniejsze pozycjonowanie w każdym terenie. Antena ma  zwiększone wymiary do 25×25 mm, umieszczona jest bezpośrednio pod górną pokrywą obudowy i wraz z potężnym modułem GPS zapewnia szybkie i stabilne połączenie z satelitami.

Tryb "X-COP"

Oprócz trybów czułości wykrywacza radarów CITY, HIGHWAY i TURBO, hybryda Neoline X-COP 9300s posiada także automatyczny tryb X-COP, który samoczynnie zmienia pasma częstotliwości radarowych, czułość wykrywania oraz rodzaj filtrów przed fałszywymi alarmami w zależności od prędkości, z jaką aktualnie porusza się pojazd.

Tryb "AutoTurbo"

Korzystając z tej funkcji, użytkownik nie musi martwić się przełączeniem na bardziej czułe wykrywanie radarów. Urządzenie automatycznie zmieni bieżący tryb czułości na najbardziej czuły tryb „Turbo” po osiągnięciu ustawionej prędkości. Dzięki temu użytkownik może w mieście ustawić cichy tryb „City” i dopiero kiedy wyjedzie poza jego obszar, osiągając prędkość np. 90 km/h, hybryda automatycznie przełączy się w tryb dalekiego zasięgu „Turbo”.

Filtr "Z-SIGNATURE"

W celu wyeliminowania fałszywych alarmów, szczególnie takich, których przyczyną są inne samochody wyposażone w radarowe czujniki do wykrywania martwego pola w lusterku (Blind Spot) lub posiadające automatyczne tempomaty z radarem, w urządzeniu Neoline X-COP 9300s zastosowano autorskie opracowanie Neoline – specjalny filtr „Z-SIGNATURE”. W przeciwieństwie do podobnych technologii innych producentów, w tym przypadku nie występuje fałszywe blokowanie sygnałów pochodzących z prawdziwych radarów policyjnych. 

Pasmo "K" w trybie "CITY"

Użytkownik może wybrać szerokość pasma K (szerokie, wąskie, bardzo wąskie) lub całkowicie wyłączyć pasmo K w trybie „City”. Dotyczy to jazdy w dużych miastach, w których zazwyczaj nie ma mobilnych radarowych pomiarów prędkości, ale istnieje wiele zakłóceń przemysłowych wywołujących fałszywe alarmy. Wyłączając pasmo K w trybie „City” będziesz otrzymywać informacje tylko z bazy danych GPS. Nie zapomnij przełączyć się do trybu „Highway” lub „Turbo” podczas jazdy poza miastem.

Wyłączanie modułu antyradaru

Tworząc Neoline X-COP 9300s wzięto pod uwagę ograniczenia prawne różnych krajów dotyczące legalności używania aktywnych wykrywaczy policyjnych radarów i innych urządzeń służących do kontroli prędkości na drogach. Z tego powodu moduł radarowy można łatwo i szybko całkowicie wyłączyć bez konieczności zagłębiania się w menu ustawień. Wystarczy przez 2 sekundy nacisnąć jednocześnie przyciski „w górę” i „w dół”. Od tego momentu urządzenie będzie nadal działać, ale tylko jako wideorejestrator i pasywny informator GPS z bazą stacjonarnych fotoradarów.

Informator GPS z bazą fotoradarów i kamer

Neoline X-COP 9300s ma wbudowany informator z bazą danych GPS o lokalizacji stacjonarnych fotoradarów, kamer odcinkowego pomiaru średniej prędkości i innych urządzeń kontroli drogowej. Urządzenie z wyprzedzeniem informuje (wizualnie i/lub dźwiękowo) o lokalizacji urządzeń kontroli drogowej, odległości do nich oraz o dozwolonej, średniej i bieżącej prędkości pojazdu. Baza danych zawiera informacje o ponad 100 tys. radarów i kamer na całym świecie (Europa, USA, Izrael, Bliski Wschód, Rosja, Turcja, Australia, itp.). Baza danych GPS jest aktualizowana co kilka tygodni i dostępna do bezpłatnego pobrania na internetowej stronie producenta lub na polskiej stronie www.neoline-polska.pl  (zakładka „Aktualizacje”).

Informacje wyświetlane na ekranie

W trybie detekcji wyświetlacz dostarcza czytelnych informacji, takich jak:

 • Rodzaj radaru / kamery pomiaru prędkości
 • Rodzaj kontroli ruchu drogowego
 • Odległość do punktu GPS z lokalizacją radaru lub kamery
 • Dozwolona prędkość na danym odcinku drogi (ograniczenie prędkości)
 • Średnia prędkość pojazdu w strefie odcinkowego pomiaru średniej prędkości
 • Aktualna prędkość pojazdu w czasie rzeczywistym
 • Rodzaj odbieranego sygnału radarowego (pasmo)
 • Poziom / siła odbieranego sygnału radarowego (od 1 do 5, im bliżej radaru, tym wyższa wartość)
 • Wjazd w strefę niebezpieczną lub w strefę cichą
 • Tryb czułości antyradaru (City, Highway, Turbo, X-COP)
 • Aktualny czas

Rodzaje kontroli ruchu drogowego

Neoline X-COP 9300s informuje o kamerach i radarach kontroli ruchu drogowego oraz ostrzega z wyprzedzeniem o takich rodzajach kontroli jak:

 • Kontrola pasa ruchu transportu publicznego, np. buspas (Bus lane)
 • Pomiar prędkości z fotografowaniem pojazdu od tyłu (Backshot)
 • Kontrola drogowa, np. kontrola prędkości przy drodze (Roadside)
 • Pomiar średniej prędkości na wyznaczonym odcinku drogi (Average speed)
 • Kontrola skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, np. przejazd na czerwonym świetle / przejście dla pieszych (Crossroad / Crosswalk)  

Powiadomienia głosowe o 45 typach radarów

Neoline X-COP 9300s powiadomi Cię głosowo o typie wykrytego radaru policyjnego i dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi. Poinformuje także o odległości do radaru, kamery lub miejsca odcinkowego pomiaru średniej prędkości. Baza danych zawiera 45 różnych typów radarów stacjonarnych. Każdy nowy radar jest dodawany do bazy danych i będzie dostępny w kolejnych aktualizacjach. 

Strefa niebezpieczna i strefa cicha

Możesz samodzielnie dodać do urządzenia specjalne strefy – cichą i niebezpieczną. Strefa cicha to obszar, gdzie mogą występować fałszywe alarmy, które nie pochodzą z radarów mierzących prędkość. Często takie obszary znajdują się w pobliżu stacji paliw i sklepów z automatycznie otwieranymi drzwiami. Dodaj takie miejsce do strefy cichej, a następnym razem, gdy wjedziesz w ten obszar, to wykrywacz radaru nie będzie powiadamiał o wykrytych sygnałach z wyjątkiem ostrzeżeń o prawdziwych punktach kontroli znajdujących się w bazie GPS. Natomiast strefa niebezpieczna jest obszarem, który wymaga Twojej większej uwagi. Dodaj do tej strefy odcinek drogi, gdzie na przykład pojawił się nowy fotoradar, którego jeszcze nie ma w bazie danych GPS, albo na drodze znajduje się niebezpieczne skrzyżowanie, szkoła, dużo progów zwalniających prędkość lub jest to miejsce częstych mobilnych kontroli policji, itp. Gdy następnym razem będziesz w tym miejscu, to Neoline X-COP 9300s przypomni Ci o tym miejscu z wyprzedzeniem sygnałem ostrzegawczym. Promień obszaru stref można ustawić w menu urządzenia.

HOT KEY - przycisk szybkiego dostępu do funkcji

Przycisk umożliwia szybki dostęp do dodatkowych opcji bez konieczności otwierania menu ustawień. Użytkownik może samodzielnie ustawić funkcjonalność tego przycisku: zmianę jasności wyświetlacza, dodanie/usunięcie strefy niebezpiecznej lub strefy cichej, rozpoczęcie awaryjnego nagrywania wideo.

Ochrona przed trudnymi warunkami pogodowymi

Neoline X-COP 9300s jest wyposażony w superkondensator do awaryjnego podtrzymania zasilania. W przeciwieństwie do standardowej baterii lub akumulatora superkondensator zapewnia stabilną pracę urządzenia w niskich i wysokich temperaturach oraz ma długą żywotność. Dzięki temu rozwiązano wiele typowych dla wideorejestratorów problemów, takich jak puchnięcie baterii w wyniku przegrzania, zagrożenie wybuchem lub obniżenie wydajności w niskich temperaturach, co może skutkować utratą ostatnich nagrań. Awaryjne podtrzymanie zasilania zapewnia jedynie prawidłowe zakończenie ostatniego nagrania w przypadku nagłego odłączenia podstawowego zasilania. Do normalnej pracy konieczne jest podłączenie urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.  

Dodatkowe funkcje i ustawienia

Neoline X-COP 9300s oferuje bardzo dużą ilość funkcji i opcji ustawień, które pozwalają dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Użytkownik może ustawić limity powiadomień z bazy GPS oraz komunikaty o wykrywanych radarach za pomocą aktywnego modułu RD (Radar Detector). Inne opcje: wybór pierwszeństwa przychodzących powiadomień z modułu GPS lub z antyradaru (RD), wybór jasności, kontrastu, ostrości i rodzaju wygaszacza ekranu, dodawanie lub wyłączanie znacznika prędkości umieszczanego na nagraniach, ustawianie tolerancji prędkości dla powiadomień, definiowanie odległości do kamery lub radaru dla generowanych komunikatów i wiele innych. Urządzenie posiada także funkcję „Maximum Speed”, która jest osobistym ogranicznikiem prędkości pomagającym nie przekraczać ustawionego ograniczenia prędkości. Samodzielnie ustawiasz prędkość, a gdy ją przekroczysz, to otrzymasz ostrzeżenie. Ta funkcja nie jest powiązana z bazą GPS i działa niezależnie także od wykrywacza radarów policyjnych. Dla wygody użytkownika urządzenie wyposażono również w tryb DEMO, który automatycznie prezentuje rodzaje i sposoby powiadomień o radarach lub kamerach, jakie oferuje hybryda Neoline X-COP 9300s (przykłady alarmów dźwiękowych i komunikatów głosowych oraz informacji wyświetlanych na ekranie).

Wyróżnione przez eksperta
 • Kąt widzenia [stopnie] 132
 • Max. rozdzielczość video Full HD (1920 x 1080)
 • Odbiornik GPS Z GPS
 • Przekątna ekranu [cal] 2
Produkt
Producent Neoline
Kod producenta 9300S
EAN 8808650109300
Optyka
Kąt widzenia [stopnie] 132
Przysłona Brak danych
Wyświetlacz
Przekątna ekranu [cal] 2
Dźwięk
Głośnik Tak
Złącza
Obsługiwany standard karty pamięci microSDXC
Maksymalna pojemność karty pamięci 128 GB
Mini USB Nie
Micro USB Nie
HDMI Nie
Fizyczne
Wysokość [mm] 46
Szerokość [mm] 84
Głębokość [mm] 104
Waga [g] Brak danych
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(1)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 01:16
Cześć!
Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.