Udostępnij
Skomentuj

Sprawdź telewizory LG w wyjątkowej promocji

Postaw na rozrywkę w najlepszym wydaniu i zyskaj 50 zł za każde wydane 500 zł.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 12 września 2021 roku kup jeden z objętych promocją telewizorów OLED LG (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Na mail [email protected] wyślij potwierdzenie zakupu lub nr zamówienia. W tytule wpisz: Promocja LG.
step-mark-icon 3
Od 15 do 31 dni od zakończenia promocji na mail, z którego wysłałeś/aś zgłoszenie otrzymasz kod rabatowy na Twoje kolejne zakupy w morele.net. Za każde wydane 500 zł otrzymasz aż 50 zł rabatu! 

Moc promocji z LG

Trwająca właśnie akcja to wyjątkowa okazja aby zdecydować się na zakup telewizorów z linii OLED od LG. Do 12 września za każde wydane 500 zł na objęte promocją telewizory można zyskać aż 50 zł na kolejne zakupy w morele.net. Dodatkowo warto pamiętać, że trwa również promocja dzięki której do każdego zakupionego TV z linii OLED lub NanoCell dodajemy słuchawki za 1 zł. Szczegóły akcji znajdują się tutaj.

Telewizory LG – wykorzystaj moc technologii OLED

Zastosowane technologie gwarantują jeszcze wyraźniejszy obraz. Wspaniała czerń, bardzo wysoki kontrast oraz świetne odwzorowanie kolorów – przekłada się to na doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów i seriali, korzystania z kanałów telewizyjnych czy też grania. Do tego wszystkiego dochodzi mnogość nowoczesnych funkcji, zwiększających komfort obsługi sprzętu. Biorąc to pod uwagę, warto nowym urządzeniom od LG przyjrzeć się bliżej.

Standardowe matryce LED pod względem jakości obrazu i płynności ruchów znacząco odstają od rozwiązań najnowszych. Technologia OLED od pewnego czas staje się coraz powszechniejsza, dzięki czemu o jej potencjale dowiaduje się mnóstwo osób. Firma LG jednocześnie dba o to, aby stawała się ona jeszcze lepsza. Przekłada się to między innymi na:

  • niezależnie świecące piksele – przekłada się to na bardzo realistyczny obraz (zmiana w porównaniu z modelami LED jest widoczna zwłaszcza podczas wyświetlania czerni),
  • nieskończony kontrast – żywe kolory, które nadają wielu scenom zupełnie nowe oblicze,
  • brak problemów z wypalaniem obrazu – jest to zasługa zastosowanych systemów, dzięki którym zagrożenie związane z pozostawianiem wypalonych części obrazu (może do tego dojść podczas długotrwałego oglądania statycznych scen) przestaje mieć znaczenie).

Jakość, jaką oferuje technologia OLED, docenią przede wszystkim osoby oglądające materiały w wysokich rozdzielczościach, a także gracze chcący zapoznać się z pełnym potencjałem przygotowanych opraw graficznych w nowych produkcjach.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)