Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Wentronic Patchcord światłowodowy OM3, LC UPC - SC UPC, 2m (95784)

Kable proste
ID produktu: 1507396
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Błękitny
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy OM3, LC UPC - SC UPC, 2m.

 

Specyfikacja

Błękitny
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine HDMI Mini HDMI, 5m, Czarny (17455P), HP Display and Notebook II Stand - Uchwyt Na Monitor i Notebook (E8G00AA#AC3), Emtec DVD-RW 4,7GB 4x Cake 10 szt (ECOVRW47104CB), Arkas Antenowy, 3m, Szary, HP Usługa serwisowa 5y Nbd+DMR LaserJet M602 Support (HZ489E), Royal Canin Ageing +12 karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowanych 4 kg, Tillex Cable Clips.7-10 mm. (1178), TTEC J10 żółte (2KMM10SR), Lolo Pets Classic Ciastka - Zwierzątka mini mix w folii doypack 350g, Cillit Power Cleaner Szkło i Tłuszcz 750ml, Osram Żarówka halogenowa 64695 HALOLINE ECO 120W 230V R7S - 4008321928092, Vorel Worki mocne z uszami na odpady 60L 20szt. (09474), ZOWIE EC2-B DIVINA Pink (9H.N1VBB.A6E), AgfaPhoto Toner APTHP280XXE / CF280XX (Black), Artweger ścienna Roll Dry 42cm (ART000096), MAXXIMUS HUAWEI P10 3200 mAh, KintoGames bit Dungeon+, Equip Patchcord Cat 6a, SFTP, 5m, zielony (606406), TelForceOne Nakładka Magnetic Do Iphone 6 / Iphone 6s