Albumy na zdjęcia
Do koszyka

Walther Album kieszeniowy Moments na 200 zdjęć 13x18 (ME-338-W)

ID produktu: 1627674
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalna liczba zdjęć: 200
  • Rodzaj produktu: Album na zdjęcia
  • Sposób zapełnienia: Kieszenie
  • Wielkość zdjęcia [cm]: 13 x 18
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Album kieszeniowy Moments na 200 zdjęć 13x18.

50 stron.

Format albumu 26 x 28


Specyfikacja

Wielokolorowy
Rodzaj produktu
Album na zdjęcia
Koszulkowy
Wysokość [cm]
26
Szerokość [cm]
28

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Microlab M700U (78377), Zyxel ES1100-16P-EU0102F, HP Polisa serwisowa eCP/ 5 lat Nbd+DMR Dsnjt T1300-44in HW Sup (HP581E), InLine zwykła 6 gniazd 5m czarny (16465T), Toma Długopis S-Fine automatyczny fioletowy - TO-069 8, MicroConnect DisplayPort D-Sub (VGA), 0.15, Czarny (DPVGA15CM), KMP etui iPhone 6/6S+ (1415610203), PowerWalker VI 1000 SC/SCHUKO, Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 2m (46391), Incore Incore do EPSON T2633 (26XL) zamiennik C13T26334010 magenta 16ml (IE-T2633), Trixie DRAPAK DLA KOTA WIEŻA 40/100cm, Apple Smart Cover Charcoal (MQ4L2ZM/A), Bosch Tiernahrung Sensitive Adult Lamb & Rice 15kg, Leitz Koszulka na Akcesoria (40070000), ADATA Obudowa zewnętrzna ED600 USB3.1 (AED600U31-CBK), A&G Koperty RTG 310x410 brązowe 250 sztuk, GSM City ETUI FANCY BOOK SAMSUNG J5 2017 J530 CZERWIEŃ GRANAT, Brainwavz Nausznice pady do Brainwavz HM5 Super soft