Wacom Wacom Pro Pen 3D - stylus - black

ID produktu: 4721701
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przeznaczenie: Tablety graficzne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Typ: aktywny rysik
Zakres funkcji: 8192 Poziomy nacisku, przycisków - 3 (3 z boku), wirtualna gumka
Czubek: cienkie
Uchwyt: przeciwpoślizgowy (guma)
Trzonek: okrągły (guma)
Cechy dodatkowe: wymienny rysik, z zestawem końcówek

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
KP505
EAN
4949268791861
Podstawowe
Rodzaj
Rysiki
Przeznaczenie
Tablety graficzne

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Epson toner black do Aculaser M1200 (C13S050522) zwrotny, Sandberg Ładowarka samochodowa USB 440-04, Emtec DVD+R 4,7GB 16x Cake 10 szt (ECOVPR471016CB), Vakoss Antenowe 2m biały (TC-A744W), MicroConnect HDMI - HDMI 0.5m czarny (HDM19190.5V2.0), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 7m (FIB220007), Lexmark Guma do rolek OPT (40X5440), Camelion Bateria Plus AAA / R03 10szt., Dymo LW Durable 59 x 102 mm 1x 300 szt. (1933088), Derform 2-ringowy A5 40mm (WIKR-973126), Hamelin Zeszyt Top 2000 Office A4 80 kartek kratka margines, V7 Toner C719HXL Black (V7-C719H-XL-OV7), GSM City CASE ETUI SKÓRKA IPHONE 7 8 PLUS NIEBIESKIE, CraftUnique Stół aluminiowy (CraftBot XL)