Prostownice i karbownice
Do koszyka

Vakoss Czarna (HS-2326K)

ID produktu: 1000806
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość nakładek: Brak danych
  • Moc [W]: Brak danych
  • Rodzaj: Prostownica
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Prostownica do włosów VAKOSS® została wykonana z materiałów wysokiej jakości. Została przetestowana pod kątem bezpieczeństwa i posiada przyjazną użytkownikowi konstrukcję, zapewniającą wygodne użytkowanie i ułatwiającą prostowanie włosów. Zastosowanie specjalistycznych części zapewnia pewną pracę przez lata.

Specyfikacja

Prostownica
Brak danych
Antypoślizgowy profil rączki
Ergonomiczny kształt
Przełącznik on/off
Wyświetlacz elektroniczny
Lampka kontrolna
Modelowanie
Prostowanie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World 6927, InLine Woodw-m (55380H), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 1m (54051), Zolux Miska ceramiczna Bar dla psa 17 cm 0,7 l - czarny, Equip DisplayPort HDMI, 0.2, Czarny (133438), HAPPET CERAMIKA KORZEŃ Z OTWORAMI, Laco Zszywki galwanizowane 23/10 HK 23 - WIKR-1011945, Avery Zweckform ETYK.ZF UNIWERSAL.NA ROLI 89X28 2X130 - AS0722370, MyKronoz Srebrny, Leniar Teczka Leniar A1 (90423), Axial Mocowanie karoserii Yeti (AX31169) , Tescoma Łyżki owalne WOODY, kpl 3 szt (637414.00), Titanum Wkład do długopisu Titanum żelowy (GA1030/1089), Quality Imaging Toner QI-HP2027 / C4096A (Black), Fresh Notatnik ozdobny B6/120K gładki usztywniany FRESH, Arix Myjka Do Szyb Z Gąbką Tk270 ARIX, HP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/, Spiegelburg Gumka do ścierania Lillifee uniw, Dell ASSY HD 600 SAS 10 2.5 SGT FRU