Tonery do drukarek
Do koszyka

V7 Toner MLT-D1052S/ELS Black

1500
ID produktu: 4873942
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Drukuj raporty i prezentacje z gwarancją wysokiej jakości od V7. Tonery marki wykonane są z recyklingowych materiałów i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompatybilność:

  • ML-1910,ML-1915,ML-2525,ML-2525 W,ML-2580 N,SCX-4600 FN,SCX-4623 F,SCX-4623 FN,SCX-4623 FW,SF-650,SF-650 P

Specyfikacja

Samsung ML-1910
Samsung ML-1910K
Samsung ML-1915
Samsung ML-1915DSP
Samsung ML-1915K
Samsung ML-2525
Samsung ML-2525K
Samsung ML-2525W
Samsung ML-2580
Samsung ML-2580n
Samsung ML-2580NK
Samsung SCX-4600
Samsung SCX-4623
Samsung SCX-4623F
Samsung SCX-4623FN
Samsung SCX-4623FW
Samsung SF-650
Samsung SF-650P

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Acar P7 przeciwprzepięciowa 7 gniazd 1.5m szary (ALPACARP71N), PowerWalker VI 850 LCD FR, 4World Style Samsung Galaxy Note II Szary 9141, Sharkoon QuickStore Portable Niebieski 2.5" (4044951009923), InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM4 10m (83510P), MicroConnect Patchcord STP, CAT6, LSZH, 15m, żółty (STP615Y), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), Dell 6 Cell Primary, 65Wh (JR6XC), Western Digital My Cloud EX2 Ultra 16TB (WDBVBZ0160JCH-EESN), Planet IGS-1020TF, Akracing Overture Niebieski (AK-OVERTURE-BL), Xerox SOLID INK YELLOW (2 STICKS) - 108R00933, DWhobby Samolot Red Swan Balsa Kit + Motor + ESC + 4x Serwo (DW/EWRS-04A), Yato .Dzbanek z miarkš 500ml - YG-07282, Dux Ducis Skinpro Sony Xperia XZ2 Compact Rose Gold, Elba Segregator Elba Pro+ A4 grzbiet 50 mm pomarańczowy , Evcorp Teczka A4 z gumką Monochrome, PremiumGlass Szkło hartowane do LG G6, Diloy Skórzany pasek do zegarka 18 mm Diloy 302.18.12