Urządzenia wielofunkcyjne laserowe
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Urządzenie wielofunkcyjne HP ProXpress SL-M3375FD (SS369B)

ID produktu: 1778680
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Maksymalny format druku: A4
 • Prędkość druku - czerń: 33 str/min
 • Rodzaj: Monochromatyczne
 • Rozdzielczość druku - czerń: 1200 x 1200 dpi
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu


Informacja o przejęciu działu urządzeń drukujących Samsung Electronics przez firmę HP Inc.

Od 1 listopada 2017 r. działalność drukarska firmy Samsung Electronics Co., Ltd. oraz podmiotów z nią stowarzyszonych została przeniesiona do firmy HP Inc. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę internetową HP. (https://www.hp.com/go/samsung)


 

Drukowanie wyłącznie w czerni

Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne pozwalają na drukowanie jedynie w czerni, dlatego są idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących optymalnej jakości i produktywności. Gwarantują wysoką prędkość druku, znakomitą ostrość tekstu oraz trwałość dokumentów. Wielofunkcyjne urządzenia doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach i instytucjach, usprawniając prace biurowe. Wielofunkcyjne urządzenia laserowe cieszą się niezwykłą popularnością, ponieważ poza standardową funkcją drukowania umożliwiają również wykonywanie innych popularnych czynności biurowych, takich jak skanowanie oraz kopiowanie. Niektóre urządzenia posiadają funkcję faksu pozwalając użytkownikowi na przesyłanie tekstów i obrazów na odległość.

Format A4

Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.

Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 1200 x 1200 dpi

Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz w większą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania zdjęć minimalna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.

Automatyczny druk dwustonny

Jeżeli często drukujesz dwustronnie, a ciągłe obracanie kartek na drugą stronę jest dla Ciebie żmudne i pracochłonne, to funkcja automatycznego druku dwustronnego została stworzona dla Ciebie! Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające automatyczny druk dwustronny zostały wyposażone w moduł dupleksu, do którego trafia kartka zadrukowana z jednej strony. Tam zostaje odwrócona i wraca do drukarki, gdzie jest ponownie pokrywana tonerem. Następnie gotowy wydruk trafia na tacę. Cała operacja pozwala użytkownikowi na szybkie przygotowanie potrzebnych dokumentów bez zbędnego ruchu.

Funkcja faksu

Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w funkcję faksu pozwalają użytkownikowi na odbieranie i przesyłanie na odległość obrazów i tekstów za pomocą sieci telefonicznej. Wprawdzie faks nie jest już szeroko stosowany w biurach, lecz producenci nadal chętnie umieszczają tę funkcję w swoich urządzeniach wielofunkcyjnych.

Praca w sieci przewodowej

Praca w sieci przewodowej jest przydatną funkcją pozwalającą połączyć urządzenie wielofunkcyjne z większą liczbą komputerów za pomocą przewodu Ethernet, który jest podłączony do routera. Takie rozwiązanie jest szeroko stosowane w korporacjach oraz urzędach, znacząco podnosząc efektywność pracy. Urządzenie wielofunkcyjne posiada swój własny adres IP, dlatego dostęp do niego ma każdy komputer podłączony w tej samej sieci lokalnej.

Dzięki Samsung ProXpress M3375FD firmy mogą zwiększyć produktywność bez negatywnego wpływu na budżet. Urządzenie ProXpress M3375FD jest łatwe w obsłudze, zapewnia niezawodną jakość i bezpieczeństwo oraz pozwala obniżyć koszty.

Drukowanie z wyjątkową prędkością i doskonałą jakością

Szybkie drukowanie

Wydruki wysokiej jakości

Dodatkowe opcje drukowania profesjonalnych dokumentów

Niższe koszty dzięki ekonomicznym funkcjom i rozwiązaniom

Przycisk One Touch Eco

Easy Eco Driver

Centralna kontrola korzystania z drukarki pozwala zaoszczędzić więcej zasobów

Więcej opcji tonera, więcej opcji obniżenia kosztów

Większa wydajność pracy dzięki przydatnym funkcjom – od wielofunkcyjności po funkcje zabezpieczeń

Wielofunkcyjność 4 w 1 i wbudowany druk dwustronny

Poziom bezpieczeństwa dokumentów klasy korporacyjnej

Usprawnienie drukowania dzięki konstrukcji ułatwiającej obsługę

Easy Printer Manager

Easy Document Creator

Funkcje

Szybkie drukowanie

 • Solidne urządzenie ProXpress M3375FD drukuje z prędkością do 33 str./min, jest wyposażone w procesor Cortex™-A5 oraz maks. 256 MB pamięci. Duża prędkość i wydajność pozwala firmom przyspieszyć przetwarzanie dokumentów i obrazów, co zapewnia większą sprawność pracy.1

Wydruki wysokiej jakości

 • Unikatowa technologia ReCP firmy Samsung zapewnia wyraźniejszy tekst i obrazy. Wyjątkowa rozdzielczość efektywna 1200 × 1200 dpi zapewnia, że wszystkie wydruki się wyróżniają.1

Dodatkowe opcje drukowania profesjonalnych dokumentów

 • Podajnik uniwersalny drukarki obsługuje nośniki o gramaturze do 220 g/m², co zapewnia więcej możliwości drukowania profesjonalnych dokumentów. Dzięki podajnikowi uniwersalnemu można z łatwością drukować rozmaite etykiety, karty i koperty.

Przycisk One Touch Eco

 • Firmy mogą obniżyć zużycie tonera i papieru jednym dotknięciem przycisku One Touch Eco. Przycisk One Touch Eco automatycznie aktywuje drukowanie 2 stron na arkuszu i drukowanie dwustronne. Użytkownicy mogą również wybrać opcję pomijania pustych stron w trybie oszczędzania tonera.

Easy Eco Driver

 • Easy Eco Driver pozwala zaoszczędzić toner i zmniejsza zużycie energii. Użytkownicy mogą jeszcze bardziej zaoszczędzić toner przez usunięcie obrazów i tekstu w trybie oszczędzania tonera.

Centralna kontrola korzystania z drukarki pozwala zaoszczędzić więcej zasobów

 • Centralna kontrola korzystania z drukarki, aktywowana za pomocą funkcji rozliczania kosztów druku SyncThru™ Admin, umożliwia menedżerom przypisywanie użytkowników do konkretnych drukarek. Użytkownikom można również przypisywać limity liczby stron lub kopii, jakie mogą wykonać na drukarce.

Więcej opcji tonera, więcej opcji obniżenia kosztów

 • Opcje wkładów drukujących obejmują wkłady o standardowej wydajności pozwalające wydrukować 3000 stron standardowych oraz wkłady o wysokiej wydajności pozwalające wydrukować 5000 stron standardowych. Zespół obrazowania i wkład z tonerem, które są sprzedawane oddzielnie, można wymieniać, gdy jest to konieczne.

Wielofunkcyjność 4 w 1 i wbudowany druk dwustronny

 • Wielofunkcyjność 4 w 1 (drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie) oraz wbudowany druk dwustronny zapewniają wszechstronność i wygodę potrzebne do zachowania konkurencyjności.

Poziom bezpieczeństwa dokumentów klasy korporacyjnej

 • Drukarka ProXpress M3375FD oferuje większą kontrolę dostępu użytkowników do dokumentów i sieci dzięki rozwiązaniu SyncThru™ Admin firmy Samsung z poziomem bezpieczeństwa klasy korporacyjnej.

Easy Printer Manager

 • Monitorowanie ilości tonera, zamawianie materiałów eksploatacyjnych online oraz zmiana ustawień urządzenia z komputera dzięki rozwiązaniu Easy Printer Manager. Pracownicy mogą łatwo sprawdzić status zadań drukowania z komputera lub urządzenia przenośnego.

Easy Document Creator

 • Dzięki Easy Document Creator pracownicy mogą tworzyć dokumenty cyfrowe w wielu formatach oraz udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej i portali społecznościowych.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
HP
Kod producenta
SS369B
EAN
0191628540785
Informacje podstawowe
Maksymalny format druku
Druk
Rozdzielczość druku - kolor
Nie dotyczy
Prędkość druku - czerń
33 str/min
Prędkość druku - kolor
Nie dotyczy
50000 str/mies
Skaner
Rozdzielczość optyczna
1200 x 1200 dpi
Skanowanie dwustronne
Tak
Kopiowanie
Rozdzielczość kopiowania
600 x 600 dpi
Prędkość kopiowania - czerń
33 str/min
Prędkość kopiowania - kolor
Nie dotyczy
Automatyczne kopiowanie dwustronne
Brak danych
Techniczne
Pamięć
256 MB
Wyświetlacz
Tak
Pojemność odbiornika głównego
150 arkuszy
Pojemność podajnika głównego
250 arkuszy
Tak
Komunikacja
Interfejs
USB
Fizyczne
Wysokość [cm]
44.91
Szerokość [cm]
41.46
Głębokość [cm]
42.06
Waga [kg]
15.15
Kolor
Szaro-czarny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Siemens Filtr wody TZ70003, Pretec i-Disk USB 3.0 BulletProof Extreme B3U16G-CBM, 3MK Rock do Sony Xperia L, LogiLink ID0122, LogiLink RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3 1.5m czarny (CA1062), Lindy Jack 3.5mm - Jack 3.5mm x2 biały (35523), Syma Obudowa, czerwona (X5UW-01&X5UW-02), DWhobby Komplet śmigieł 9x5 (CW+CCW) (DW/P-9B), G.Skill Trident Z RGB, DDR4, 64 GB, 2400MHz, CL15 (F4-2400C15Q-64GTZRX), Final Audio E3000C, Mercury Mercury Jelly Case Xiaomi Redmi Note 4 jasnoróżowy/pink, NoName Etui Candy Samsung Note 8 N950 jasnoróż owy/light pink, NoName Book Samsung 10,5" Tab S biały, GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H HUAWEI Y9 2018, York Prestige CENTI ściereczki z mikrofibry 2 sztuki + 1 GRATIS (12039988), HP 15-da0004nw (4TY99EA) 8 GB RAM/ 240 GB SSD/ Windows 10 Home PL
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni