Uchwyty do telefonów
Do koszyka

Uchwyt Whitenergy 09601

ID produktu: 695754
Zobacz produkty podobne
(5)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kompatybilność: Uniwersalny
  • Miejsce montażu: Szyba
  • Pasuje do: Uniwersalny
  • Przeznaczenie: Samochód
  • Rozstaw ramion uchwytu: 42-108mm
Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Uniwersalny uchwyt kompatybilny z większością urządzeń przenośnych: PDA/ iPhone /telefonów. Uchwyt umożliwia pewne zamocowanie urządzeń do szyby. Możliwość regulacji ramion bocznych pozwala na dostosowanie uchwytu do rozmiarów urządzenia, gąbki uchwytu zapobiegają zarysowaniu obudowy.

Specyfikacja

Samochód
Kompatybilność
Uniwersalny
Czarny
Uniwersalny
Minimalna wielkość ["]
Brak danych
Maksymalna wielkość ["]
Brak danych

Opinie (5)

(5)
3.5/5
(5)
60% osób poleca
ten produkt
5
60%
4
0%
3
0%
2
20%
1
20%
Opinia potwierdzona zakupem
POLECAM KAŻDEMU
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Regulamin serwisu: http://www.whitenergy.com/info_page/5/Website_Terms_of_Service

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Aten CS1762A-AT-G, Gembird HDMI - HDMI, 1m, Biały (CCHDMI4W1M), Fellowes Podkładka przed klawiature Memory Foam, szafirowa - (9178401), HP Classic (WZ972AA#ABD), Rystor Cienkopis RC-04 Żółty, Asus GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 (192 bit) 2x DP, 2x HDMI, DVI-D (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING), Dahle 22312, InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1, 10m (88630), Maxell Bateria AAA / R03 2szt., MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-LC/PC, 62,5/125 MM, 5m (FIB440005), VRX Racing Differencial Bevel Gear, 4 sztuki (VRX/10128), Fujitsu HD SAS 12G 900GB 10K 512N (S26361-F5550-L190), Kyocera Pojemnik na zużyty toner (5PLPXXYAPKX), Esselte PODKŁADKA POD KLAWIATURĘ ŻELOWA NIEBIESKA (67110), GALD Serwetnik Stojak Przyprawy (V MAT), Xlayer 64GB SDXC C10 UHS-I (XLSD64C10), Fujitsu P27-8 TE Pro (S26361-K1609-V140), Kingston HyperX STEALTH Fotel gamingowy, Polheaven Świeca do masażu POLHEAVEN (1 szt.)