Tuner TV Ferguson Ariva 54
- Maksymalna rozdzielczość: Full HD
- Nagrywanie na USB: Tak
- Telewizja kablowa: Nie
- Telewizja naziemna: Nie
- Telewizja satelitarna: DVB-S i DVB-S2
- Zobacz pełną specyfikację
Tuner TV Ferguson Ariva 54
Tuner satelitarny Ariva 54 jest nowoczesnym dekoderem przeznaczonym do odbioru niekodowanych kanałów, o wielu funkcjach dostępnych wyłącznie w droższych odbiornikach. Model Ariva 54 jest wyposażony m.in. w czterocyfrowy wyświetlacz LED, wyjście HDMI oraz dwa wejścia USB 2.0. Tuner jest zbudowany na podstawie zaawansowanego mikroprocesora, zapewniając zwiększoną wydajność. W codziennym użytkowaniu oznacza to na przykład: szybką zmianę kanałów, obsługę dźwięku cyfrowego czy też niski pobór prądu elektrycznego w trybie czuwanie poniżej 0,5W!

Nagrywaj i oglądaj!
Wystarczy że podłączysz zewnętrzną pamięć do gniazda USB i od teraz możesz nagrywać dowolne programy lub całe sezony ulubionych seriali! Serwisy internetowe są teraz na wyciągnięcie ręki. Podłącz adapter WiFi Ferguson W03(nie jest załączony w zestawie) aby cieszyć się pełnią filmów i serwisów na każdy nastrój!

- Maksymalna rozdzielczość Full HD
- Nagrywanie na USB Tak
- Telewizja kablowa Nie
- Telewizja naziemna Nie
- Telewizja satelitarna DVB-S i DVB-S2
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu