Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 399 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 399 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Tuner TV Evolveo Dekoder Delta HD, Dual HD DVB-T (DT-4050HD)

ID produktu: 843246
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD
  • Telewizja naziemna: DVB-T
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB-T

Tuner DVB-T pierwszej generacji zapewnia wygodny dostęp do stacji naziemnej telewizji cyfrowej. Urządzenie umożliwia odbieranie treści emitowanych w formacie DVB-T.

Multimedialna nagrywarka DVB-T z dwoma tunerami HD
EVOLVEO Delta HD to multimedialna nagrywarka HD DVB-T z dwoma tunerami, które umożliwiają odtwarzanie z USB flash dysku lub zewnętrznego twardego dysku (USB 2.0) większości plików multimedialnych w formatach MKV, DiVX, MPG, MP3, MOV lub JPEG. Program telewizyjny można nagrywać na USB flash dysk w jakości cyfrowej. W pełni obsługuje telegazetę i Elektronicznego Przewodnika EPG. Obsługuje funkcję TimeShift, zawiera przejrzyste menu, jest łatwy w obsłudze, można zaplanować nagrywanie w dowolnym czasie a jego zużycie energii w trybie gotowości jest praktycznie zerowe, mniejsze niż 0,1 W.

Główne cechy:
- HD DVB-T odbiornik/nagrywarka
- Zawiera dwa tunery HD DVB-T
- Opcja odlądania jednego programu TV i w tym samym czasie nagrywanie innego programu TV
- Obudowa urządzenia wykonana z metalu
- Obsługa Dolby Digital Plus, EAC3
- Multiview (pokazaniena ekranie podglądu z kilku stacji TV)
- Obsługa formatu MKV i DivX z napisami
- Nagrywanie na dysk USB: opcja nagrywania natychmiastowego i zaplanowanego przy pomocy EPG
- Zużycie energii w trybie gotowości mniejsze niż 1 W
- 4-miejscowy wyświetlacz LED pokazuje numer oglądanego kanału DVB-T a w trybie gotowości pokazuje aktualny czas
- Pełna kompatybilność z MPEG-4 HD/MPEG-4 SD/AVC/H.264 [email protected]
- Wtórnie kompatybilne z MPEG-2 i MPEG-4 SD
- TimeShift
- Obsługa nagrywania czasowego, ręczne podanie czasu rozpoczęcia i zakończenia nagrywania
- Po zakończeniu planowanego nagrywania opcja wyłaczenia do trybu gotowości
- Zapis w formacie *.TS , *.MPG (SD)
- Tryb obrazu 4:3PS/4:3LB/16:9/Auto
- Obsługa FAT32/NTFS
- Łatwa automatyczna instalacja i dostrajanie programów lub dostrajanie według kanałów i częstotliwości
- Opcja ręcznego segregowania programów
- Przejrzyste menu na ekranie w języku czeskim, słowackim, polskim, węgierskim i angielskim
- Elektroniczny przewodnik po programach EPG
- Telegazeta
- Obsługa MKV/MOV/MPEG/MP3/WMA/JPEG
- Pokazywanie wewnętrznych i zewnętrznych napisów DivX/MKV

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
  • Maksymalna rozdzielczość Full HD
  • Telewizja naziemna DVB-T
Produkt
Producent Evolveo
Kod producenta DT-4050HD
EAN 8594161336983
Informacje podstawowe
Maksymalna rozdzielczość Full HD
Kolor Czarny
Odbiór telewizji
Telewizja naziemna DVB-T
Złącza
Eurozłącze (Scart) Tak
4.5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
33%
4
67%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Eksploatując od lat tunery DVB-T nabrałem pewnych przyzwyczajeń, co na początku utrudniało mi obsługę nowego urządzenia (Evolveo DT-4050HD). Nie wszystko od razu działało tak jak chciałem, rwałem włosy z głowy, zadając brutalne pytanie "WTF is going on???"; byłem zdecydowany zwrócić towar. Z góry zaznaczam, że nie mam zwyczaju wykonywania akcji typu "RTFM", a manual dołączony do urządzenia najlepiej jest chyba czytać w wersji angielskiej, bo polska czasami wywołuje napady śmiechu. Przykład:
Channel Play Type: All/Free/Scrambled przetłumaczono tak: Odtwarzanie kanałów: Wszystko / Darmowe / Jajecznica (to cytat z polskojęzycznej instrukcji obsługi, dostępnej także na stronie producenta).
Po pierwszym uruchomieniu urządzenie zachowywało się dziwnie, dopiero reset do ustawień fabrycznych poprawił komfort obsługi. I stopniowo odkrywałem co i jak, i tuner zatrzymam, bo moim zdaniem to bardzo dobre urządzenie.
Oto moje oceny i komentarze:
Plusy:
1. jednoczesne nagrywanie dwu programów: a) na tym samym MUX'ie (z możliwością oglądania dowolnego programu z dowolnego MUX'a) lub: b) na dwu różnych MUX'ach (oglądanie innych programów możliwe wówczas tylko w ramach nagrywanych MUX'w);
2. wysoka czułość wejścia antenowego i wysoki poziom sygnału na wyjściu antenowym, co więcej sygnał na tym wyjściu nie maleje ani nie zanika w przypadku wyłączenia tunera; to ma znaczenie przy słabych sygnałach i odbiorze z dużej odległości od nadajnika;
3. możliwość dostępu do kilku dysków podłączonych do USB poprzez HUB, wypróbowałem z trzema dyskami HDD; nie wiem jak z wyborem na którym ma nagrywać;
4. mulitview, dla mnie mało istotna cecha;
5. Time-Shifting, ja wyłączam tę opcję;
6. urządzenie jest maleńkie, posiada solidną metalową obudowę.
Minusy:
1. w trakcie nagrywania brak dostępu do EPG - nie można zaprogramować nagrywania kolejnej audycji;
2. w trakcie nagrywania brak dostępu do dysku USB, czyli nie da się odtwarzać pliku z dysku;
3. na obudowie klawisz POWER jest umieszczony zbyt blisko złącza USB - przy wyjmowaniu kabla USB można przypadkowo jest wyłączyć tuner;
4. format zapisu: tylko *.TS, chociaż opis w Morele informuje: *.TS , *.MPG (SD) (nie rozumiem co znaczy to (SD).
5. brak możliwości odtwarzania filmów z plików z rozszerzeniem ISO; można na PC "rozzipować" *.iso do postaci wielu plików w formacie typowym dla płyt DVD, tuner to odtworzy.
Dodatkowe uwagi:
Na początku przeszkadzał mi brak jakichkolwiek znaczników przy programach nagrywanych. Jednak odkryłem, że dwukrotne naciśnięcie klawisza INFO przywołuje na ekran listę nagrań, na której wyraźnie zaznaczone są te aktualnie nagrywane.
Ze względu na ilość kabli i opóźnienie w wykrywaniu dysku z zasilaczem, na razie nagrań dokonuję na zewnętrznym dysku SSD 80GB (stary dysk Intel'a). Zasilanie z wejścia USB wystarcza, nie jest potrzebny dodatkowy zasilacz. Mój dysk SSD jest wykrywany przez tuner w ciągu 5 sekund od chwili podłączenia po USB.
Urządzenie było by jeszcze bardziej przyjazne w obsłudze , ale jak zostałem poinformowany przez serwis producenta nowe oprogramowanie (tzw. firmware) nie jest przewidziane.
Zastrzegam możliwość odkrycia dodatkowych cech w trakcie kolejnych eksperymentów i codziennej eksploatacji urządzenia.
Posiadam ten produkt 0
Wykryłem pewną niedogodność: duże pliki urządzenie nagrywa dzieląc je na kawałki max 4,194,374 KB (1:46:40) nadając im na dysku nazwy 000.ts, 001.ts itd.
Dysk mam NTFS.
Kolejna niedogodność: skąpe informacje o wybranym programie (krótki bufor), np. jest bla-bla o filmie ale brakuje wykonawców.
Plus: klawisze pilota opisane jako poprzedni/następny plik na liście odtwarzania spełniają funkcje szybkiego przewijania ze skokiem 30 sekundowym.
Kolejne uwagi eksploatacyjne:
Plus: jak dotąd urządzenie nagrywa niezawodnie, nie zawiesza się, nie 'głupieje'.
Plus: pomimo braku dostępu do EPG w trakcie nagrywania, to jednak programowanie jest możliwe po naciśnięciu klawisza TIMER. Jest to mniej wygodne ale działa.
Plus: system sygnalizuje kolizję czasu nagrywania wybranej audycji z wcześniej zaprogramowanymi.
Minus: kłopotliwe edytowanie tytułów nagranych audycji.
Dla jasności: Andrzej i ams8 to ta sama osoba, czyli ja.
Niestety, to urządzenie, poza niezaprzeczalnymi zaletami, ma dla mnie jedną dyskwalifikującą wadę: podczas nagrywania 2 audycji wrzuca tę drugą przerywając pierwszą. Trzeba się pilnować przy programowaniu, by audycje nie zachodziły na siebie co przeczy możliwościom urządzenia z dwoma tunerami. Przykład: zaprogramowałem film z TVN oraz z TVP-2. Pierwszy rozpoczął się około 21:00, drugi po mniej więcej godzinie. Urządzenie zapisało 2 filmy, ale ten drugi nie daje się odtworzyć, a ten pierwszy ma wklejony drugi film po upływie około godziny, dokładnie w chwili rozpoczęcia nagrywania tego drugiego. To zjawisko zaobserwowałem 3 razy, nie jest to efekt jakiegoś mojego systematycznego błędu lecz wada fabryczna. Szkoda, że producent nie zamierza popracować nad firmware, bo po dopracowaniu było by to niezłe urządzenie.
Dobre wieści: problem z nagrywaniem dwu zachodzących na siebie audycji zniknął po wgraniu firmware. Mając sporo doświadczeń z firmware komputerów, palmtopów, tabletów, wpadłem na pomysł, żeby wgrać firmware - przecież wystarczy jeden wadliwy bit, by urządzenie z pozoru zachowywało się prawidłowo. Producent (Evolveo) udostępnił mi firmware, wersja jest identyczna; zainstalowałem i jak na razie testy wypadły poprawnie. Testowałem nagrywanie audycji z tego samego MUX'a oraz różnych Mux'ów.

Nowy odkryty plus: klawisze pilota opisane jako poprzedni/następny plik na liście odtwarzania spełniają funkcje szybkiego przewijania ze skokiem nie tylko 30 sekundowym, lecz i większym ( do ustawienia w Menu).
Nowy odkryty plus: odkryłem, że można przewijać robiąc większe skoki: najpierw krótko przycisnąć klawisz pilota opisany jako poprzedni/następny plik na liście odtwarzania a następnie klawisz regulacji głośności - nastąpi skok o długości kilku-kilkunastu minut. Nie wiem, czy możliwe jest ustawienie długości tego skoku; odkryłem, że jest ona związana z długością nagrania: skok wynosi około 5 minut dla nagrania o dł. 1 godziny, około 13-15 minut dla nagrania 2 godzinnego.
Jeśli komuś się uda odkryć coś jeszcze, czego brak w instrukcji, warto by to zamieścić tutaj.
Np. fajnie było by zlikwidować olbrzymie okno pojawiające się przy pauzowaniu odtwarzania - zasłania prawie 1/3 ekranu.
Nowy odkryty plus: możliwe jest przewijanie ze skokiem dłuższym: najpierw użyć klawisza poprzedni/następny plik a następnie szybko nacisnąć jeden z klawiszy do regulacji głośności. W zależności od długości pliku nastąpi przeskok 4-5 minut (pliki 1 godzina) lub 13-15 minut (pliki 2 godziny).
Panie Andrzeju... po prostu dziękuję za poświęcony czas i chęci. Bardzo Pan pomógł.
Panie Wojciechu, dzięki za miłe słowo.
Oto moje dalsze "odkrycia", pomocne przy programowaniu za pomocą EPG:
Czasami podczas programowania pojawia się komunikat o błędzie, cytuję: Invalid input! Continue to edit?
Zauważyłem, że występuje wtedy, gdy na tym samym programie chcemy zaprogramować 2 kolejne audycje, jedna po drugiej. Pomaga ręczne zakończenie tej pierwszej o 1 minutę (mniej się nie da) albo opóźnienie rozpoczęcia nagrywania tej drugiej o 1 minutę. "Dzięki" reklamom nie spowoduje to ucięcia treści właściwego nagrania.
Jeśli chcemy zaprogramować kilka pozycji, wówczas warto trzymać się chronologii tak, by początki audycji układały się kolejno. Zaprogramowanie najpierw audycji rozpoczynającej się np. o 22:00 a potem zaprogramowanie kolejnej rozpoczynającej się o 21:30 może dawać komunikat o błędzie. Przy 2 audycjach może być OK, ale gdy chcemy ich więcej zaprogramować to może wystąpić błąd. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że możemy nagrywać jednocześnie tylko 2 audycje.
Przyczyną pojawienia się komunikatu o błędzie przy programowaniu EPG bywa też to, że dana audycja już wcześniej została zaprogramowana; można to sprawdzić w tablicy uruchamianej za pomocą klawisza TIMER.
Wspomniałem gdzieś o wysokiej czułości w antenie. Miałem ostatnio okazję sprawdzić tuner w terenie, w odległości około 80 km od nadajnika w Raszynie. Otóż przy słabszych sygnałach komfort oglądania zapewnia nie tyle wysoka czułość co inteligentnie rozwiązana elektronika, jakiś bufor obrazu. Gdy poziom czy może jakość sygnału spada na ułamek sekundy, wówczas obraz zamiera na tę chwilkę ale dźwięk jest ciągły. Przy dłuższych spadkach jakości/poziomu sygnału pojawia się pikseloza, nie ma rady.
Po kilku miesiącach użytkowania urządzenie działa. Żałuję, że nie kupiłem drugiego, wówczas pierwsze służyłoby jako nagrywarka, drugie podłączone do TV jako odtwarzacz, nagrania były by przenoszone na dysku, prosta sprawa. Zwłaszcza, że za największą niedogodność uważam brak dostępu do dysku podczas nagrywania, wtedy nie ma możliwości odtwarzania czegokolwiek z dysku. Mam 2 stare inne modele (Hyundai oraz Manta), które to umożliwiają i jest to super zwłaszcza w przypadku programów sowicie 'okraszanych' reklamami - oglądanie nagrania rozpoczynam po upływie 30-40 minut, przewijam reklamy. Być może TimeShift załatwia sprawę, ale nie korzystam z tej opcji.
Dużym plusem, poza jednoczesnym nagrywaniem dwu audycji, są nazwy nagranych audycji, nieco krótkie, ale wystarczy. Niestety to jest dostępne tylko przy odtwarzaniu na tym modelu - inne tunery pokazują foldery z plikami bez nazw, Evolveo ma osobne pliki z opisem audycji i z nich podwiązuje nazwy.
Przewijanie skokowe nagrań wrzuconych na dysk z innych urządzeń jest kłopotliwe.
Niestety producent nie rozwija firmware do tego modelu, a szkoda.
Mam Evolveo już 3 lata. Pomimo kilku wad (które opisał Andrzej) okazuje się lepszy od Hyunday, NotOnlyTV, Ferguson, ponieważ żaden z nich nie wytrzymał próby czasu. Hyunday przestał nagrywać, Ferguson wiesza się nieregularnie, NotOnlyTv działa lecz ma tylko 1 tuner. A Evolveo jedzie jak czołg, pomimo, że nie można zaprogramować drugiej audycji bezpośrednio po pierwszej. Aha, mam jeszcze Best Buy Easy Home Twin Tuner, który ma beznadziejnie opisane nagrane audycje (np. "16/09 [TS] TVP2 HD". Kompletnie nie wiadomo, co to jest. Trzeba zacząć odtwarzanie, by zorientować się, jaka to audycja. Ale działa już 2 lata.

Dodam od siebie małą dygresję:
Co to znaczy:
"WTF is going on???"; byłem zdecydowany zwrócić towar. Z góry zaznaczam, że nie mam zwyczaju wykonywania akcji typu "RTFM", a manual dołączony do urządzenia..."

Panie Andrzeju, manual to po naszemu instrukcja, RTMF to nie wiem co jest, "WTF is going on???" to nie jest nic ładnego. Czyżby brakuje Panu polskich słów?
Przepraszam za żargon. To pochodna tego, że przez wiele lat byłem 'serwisantem', czasami uczestniczyłem w szkoleniach w obcych krajach, gdzie prowadzący zajęcia dla ożywienia atmosfery posługiwali się nie eleganckimi skrótami. Cytuję: "Something is out of order and you don't know WTF is going on - please don't call me, first check batteries and then RTFM (Read The F.....g Manual)".
Też mam Hyundai - czasami wariował, wtedy wymieniałem elektrolity (koszmar, bo to są SMD), baterię, wstawiałem dodatkowy wentylatorek chłodzący najbardziej gorące elementy, aż w końcu wywaliłem dysk 3.5" ze środka i podłączyłem 2.5" dysk z zewnątrz po USB (są 2 złacza z tyłu tunera i jedno z przodu). Sądzę, że głowny problem polegał w Hyundai'u na zbyt słabej wydajności zasilania dysku zamontowanego wewnątrz, nawet jeśli jest on z serii 'green'. Czasami gubi obraz telewizyjny podczas nagrywania, ale po kilku 'palcowaniach' powraca (wybieram jakiś film na dysku a potem wracam do programu TV).
Bardzo przepraszam za te skróty. Napisałem przed chwilą coś na ten temat ale chyba za bardzo rozwinąłem temat bo mój komentarz się nie ukazał....
W Warszawie od kilku dni można odbierać w systemie DVB-T2 (TVP Dokument). Ponieważ ten tuner w setupie wyszukuje tego typu kanały to zapuściłem wyszukiwanie - i nic nie wykrył poza zwykłymi stacjami DVB-T. Przeprowadziłem także terst na odtwarzanie pliku w standzrdzie H.265 (HEVC) - nic z tego.
Dla pewności tuner Xoro 877o TWIN bez problemu obsługuje i DVB-T2 i HEVC.
Jednym słowem czeski film....
Opinia potwierdzona zakupem
Za tę cenę rewelacja!!!!!!!!! Podwójna głowica pozwala nagrywać jeden kanał i jednocześnie oglądać inny. Bezproblemowa obróbka video na PC. Nie używam jako dekodera ale nagrywarkę ,praktycznie za FREE!!!!!!!!!
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Wymieniony dekoder działa prawidłowo. W reklamowanym dekoderze był progrem z nagrywaniem. Mimo ustawiania audycji do nagrywania dekoder działał niejednoznacznie: raz nagrywał, a raz nie chciał. W tych dekoderach słabe są gniazda USB. Wystarczy przez nieuwagę lekko zahaczyć za kabel, a dekoder natychmiast przestanie widzieć dysk USB. Innym problemem jest to, że gdy nagrywa się się jakiś program z timera i zatrzyma się nagrywanie przyciskiem STOP - tego nagrania już się nie da oglądać na komputerze. Wtedy słychać tylko dźwięk, a gdy plik otworzy się w TS Doctor 2 - format ekranu jest zniekształcony.
Pozostałe funkcje - bez zarzutu. Można nagrywać naraz dwa programy i jednocześnie oglądać trzeci. Jest to dla mnie ogrom plus tego dekodera.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
"Wystarczy przez nieuwagę lekko zahaczyć za kabel, a dekoder natychmiast przestanie widzieć dysk USB." - czasami pomaga lekkie wgięcie blaszek we wtyczce Mini-A , albo zmienić kabel. Wtyczki Mini-A są dość słabe i po jakimś czasie potrafią tracić kontakt. Wtedy opisana czynność pomaga. Zakładam, że dysk jest 2.5 calowy.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(3)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Tuner TV Evolveo Dekoder Delta HD, Dual HD DVB-T (DT-4050HD)

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 01:48
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 01:48
Cześć!
Tuner TV Evolveo Dekoder Delta HD, Dual HD DVB-T (DT-4050HD) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.