Witaminy i suplementy dla ptaków
Do koszyka

Tropical Nektar-vit Dla Papug Falistych

ID produktu: 1185040
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Krople witaminowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Tropical Nektar-vit Dla Papug Falistych

 
NEKTAR-VIT jest wysokoenergetycznym, stabilizowanym dodatkiem pokarmowym dla papużek falistych w postaci witaminizowanego nektaru, reguluje przemianę materii, wzmacnia kondycję i ogólną odporność organizmu papużek. Skład: glukoza, fruktoza, grupa wit. B, wit. C, biotyna, cholina, kwas foliowy, chelat żelaza, magnez, aromaty roślinne, przeciwutleniacz.
 
 
 

Specyfikacja

Rodzaj
Krople witaminowe

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Vakoss LF-2463, AVM FRITZ!Fon M2 , Raspberry Wyświetlacz TFT, 7 calowy z ekranem dotykowym LED oraz Raspberry Pi. (RB-LCD-7), Tetis Temperówka podwójna (KV402-M), Port Designs Bundle Polaris (501731), Dingo Skórzana przedłużana nitowana 1.5/110-200cm z wymiennym karabińczykiem Czerwona (10247), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 1m (54031), Ami Play Smycz Cotton L 140 x 2,5cm Czerwony, Zolux Pled Cottage, Trixie PIŁKA 10cm, Pukka Mini organizer PP DL czarny PUKKA - 199238, Zolux Buty dla psa T2 (4.5 x 3.5 cm, wysokość cholewki 7 cm) kol. czerwony - 4 szt., Himoto Wkręty 2,6x15 6szt - Prowler (HM21047), EdiMax GS-5424PLC, TelForceOne Tempered Glass 5D do Samsung J5 2017 białe (OEM001069), AgfaPhoto Toner APTX1629E / 106R01629 (Yellow), Manta Gamingowa pod Mysz (MGP002G), FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK EAT SLEEP TRAIN SAMSUNG GALAXY S7 EDGE, Transcend SDHC 8GB Class 10 95MB/s + adapter