Dekoracje do akwariów i terrariów

Trixie ZESTAW 12 KORALOWCÓW

7 Do akwarium Koralowiec
ID produktu: 1148285
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przeznaczenie: Do akwarium
  • Rodzaj: Koralowiec
  • Wymiary [cm]: 7
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Zestaw koralowców

  • Z żywicy poliestrowej
  • Odporne na działanie słonej wody
  • Nie wpływa na jakość wody
  • Po 3 z 4 różnych figurek
  • W displayu

Wymiary: 7 cm
Ilosc w zestawie: 12 szt.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do akwarium
Rodzaj
Koralowiec
Wymiary [cm]
7

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus DC-41100/A-DC-41100, Whitenergy bateria Dell Studio 17 1735 1736 1737 4400mAh 11,1V (06034), Gerlach Vitality 24cm , 3MK Flexible Glass do Sony Xperia M4 Aqua (F3MK_FLEXGLASS_XPERIAM4_AQUA), Clatronic Klimatyzator (CL 3639), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 3m (54033), Zolux Miska ceramiczna dla gryzonia 350 ml - seledyn, HP HP 256GB TLC 2280M2 SATA3 SSD Pro 400 G3 Pro 600 G2 Pro 800 G3 - 1DE48AA, Asus WS X299 PRO/SE (90SW00A0-M0EAY0), Mercury Mercury Soft Huawei P20 lite różowy /pink, Dux Ducis Etui skin leather Galaxy S8+ granatowe, nemo Etui Deko iPhone 5G czarne, Zolux Przysmak Mooky Puppy Woofies 80 g, Xiaomi Amazfit Czarny, TelForceOne Nakładka Liquid Shock Proof Pineapple TPU do Samsung J3 2017 J330, Inverto Inverto Konwerter Twin black ultra, Forever Entertainment S.A. Frederic Bundle Steam Gift, Medela Laktator ręczny Harmony Pump&Feed Set, Hama Sydney 15.6" (001019340000)