Sieci - komponenty
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

TRENDnet miniGBIC Module 1x1000Mbps-SX LC 550m TEG-MGBSX

ID produktu: 432630
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Inne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

 Opis
 

Moduł GBIC 1000Mb/s-LX został zaprojektowany dla każdego przełącznika Gigabit Ethernet ze standardowym slotem GBIC.

 Informacje dodatkowe
 

Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet i Fiber Channel 
Standardowy moduł typu SFP 
Złącze LC Duplex 
Zgodność 1.0625Gb/s Fiber Channel 
Zgodność 1.25Gb/s Gigabit Ethernet 
Wydzielone zasilanie 3.3V
Połączenie typu Switch-Switch 
Wysoka prędkość wej./wyj. dla danych na serwerze 
Rozproszone przetwarzanie wielu procesów

 Specyfikacja techniczna
 

 

Nazwa Modelu

Długość Fali

Medium

Power Budget

Czułość

Moc

Dystans

TEG-MGBSX

850nm

MMF

-9 ~ -3dBm

-18

9dBm

550m

TEG-MGBS10

1310nm

SMF

-9 ~ -3dBm

-20

11dBm

10km

TEG-MGBS40

1310nm

SMF

-3 ~ +2dBm

-23

20dBm

40Km

TEG-MGBS80

1550nm

SMF

0 ~ 5dBm

-23

23dBm

80km

TEG-GBSX

850nm

MMF

-9 ~ -3dBm

-18

9dBm

550m

TEG-GBS10

1310nm

SMF

-9 ~ -3dBm

-20

11dBm

10km

TEG-GBS40

1310nm

SMF

-3 ~ +2dBm

-23

20dBm

40km

TEG-GBS80

1550nm

SMF

0 ~ 5dBm

-23

23dBm

80km



Uwaga:
Wykaz kompatybilności nie pełni funkcji konfiguratora. W celu sprawdzenia poprawności konfiguracji prosimy o kontakt z product managerem (kontakt handlowy).

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
TEGMGBSX
EAN
0710931501605
Informacje ogólne
Rodzaj
Inne

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Colorovo CRB-1030-BK (Brother TN1030) czarny, TreQ RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3 1.5m czarny (TQV5315), Lynx CS Patchcord, Cat6, UTP, 1m, czarny (PK-UTP6-010-BLK), Ultron Selfie Stick Zestaw z Tripodem (167003), Microsoft 900 (PW4-00003), InLine 16A Typ F prosty - IEC (16658E), VivoLink DVI-D - DVI-D 3m czarny (PRODVIS3), Axial Jeep Wrangler Unlimited Rubicon Body, Body Only (AX04033), Unitek 3x USB 2.4A 24W (Y-P537B), Tether Tools TetherBoost Pro (TBPRO-ORG), Lanberg Patchcord, Cat6, nieekranowany, 3m, czerwony (PCU6-10CC-0300-R), ARRMA Łożysko kulkowe 5x10x4mm 2 szt. (AR610002), Pilot dlugopis GR PIL BL G2 7 MIKA (BLG27WPMKF), Tesla Alternatywny wkład atramentowy HP CH564E (nr 301XL) Kolor 13 ml / 370 µg - 1T4C9P1592, Grohe Eurodisc stojąca chrom (23427000), KMP Etui Silikon Case iPhone 8 czarne, Logitech R500 (910-005387), NoName Biuro kėdė Chairman 9801, mėlyna/pilka
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni