Torby do projektorów i ekranów
Do koszyka

Torba Avtek Bag+ (AVT000013)

ID produktu: 323641
Zobacz produkty podobne
(25)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Uniwersalna
  • Przeznaczenie: Do projektora
  • Wymiary: 27x11x35 cm
Rekomendacja eksperta
Uniwersalna, jednokomorowa torba na projektor z odpinanym paskiem do noszenia na ramieniu. Wzmocniona pianką o grubości 10 mm. Solidna i funkcjonalna!
Opis
Specyfikacja
Opinie (25)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Uniwersalna, jednokomorowa torba na projektor z rączką i odpinanym paskiem do noszenia na ramieniu


Wymiary wewnętrzne: 270/110/350 mm

 

Cechy szczególne:

  • Torba jednokomorowa na projektor
  • Torba wzmocniona pianką o grubości 10 mm
  • Kieszeń zewnętrzna o wymiarach 290 x 260 mm
  • Wewnętrzna kieszeń na pilota
  • Rączka, odpinany pasek na ramię
  • 2 rzepy zabezpieczające zawartość
  • Materiał: Nylon PVC 600D
  • Wymiary wewnętrzne: 270/110/350 mm

 

 

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do projektora
Wymiary
27x11x35 cm
Dedykowany model
Uniwersalna

Opinie (25)

(25)
4.5/5
(25)
88% osób poleca
ten produkt
5
60%
4
28%
3
8%
2
4%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dziękuję ! Wszystko się zgadza.
  • ZALETY:
  • + .
  • WADY:
  • - Nie ma
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 71 33 880 20

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (25)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lenovo Bateria 70+ 6Cell (0A36302), Alessi Miska na owoce Cactus! duża biała (MSA04/29 W), InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM3 0.5m (83555O), InLine Typ C Euro - EURO 8 męski (16654K), VRX Racing Steering Knuckles L/R - 2 szt. (VRX/85018), Formatex Zestaw długopisów 3D (IDO5254), HOBBYDOG Legowisko Owal - Czarny z szarym XL, Happy Dog HAAR SPEZIAL 700g, HAGEN DEKORACJA CZASZKA DINOZAURA, StarTech GIGABIT FIBER SFP - 10 PACK - GLCLHSMD10ST, Axial Wyjście skrzyni biegów przód/tył (AX31082), Vorel Worki na metal do segregacji odpadów 120L 10szt. 10014, Derform Tornister ergonomiczny MB Księżniczki 10 , Giacomo Design Elegancki męski GD03005, EFB Typ A, USB3.0, Classic, 3m (K5280SW.3), MSI GF63 8RC-039XPL 16 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Strefa Drukarek Taśma dymo d1 zamiennik 40916 9mm x 7m niebieskie tło/czarny nadruk, Lindy HDMI Mini HDMI, 3, Czarny (41033), Exor Studios Zombie Driver HD