Kierownice
Do koszyka

Thrustmaster competition Wheel AddOn Sparco P310 Mod

Xbox One PC
ID produktu: 6068878
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Pedały: Nie
  • Przeznaczenie: PC, Xbox One
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

 

Typ: akcesoria
Kompatybilność: Thrustmaster T500 RS, T300RS, T300 GT Edition, T300 Ferrari GTE, T300 Ferrari Alcantara, TX, TX Leather, TS-XW Racer, TS-PC Racer, T-GT

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson tusz T0074 (C13T00740110) Black, LogiLink Organizer kabli, taśma 4m, rolka Czerwona (KAB0052), Herma Etykiety Premium A4, białe, papier matowy, 3200 szt. (4620), InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 7m czarny (17722B), 3MK Huawei Honor 5X HardGlass, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), StarTech Patchcord CAT6, POE, 5m, fioletowy (N6PATC5MPL), Avery Zweckform Tabliczki znamionowe poliestrowe 50 x 20 mm, Do opisu ręcznego (6909), TechAir NB Baggy Z-Series 17.3 szara (TANZ0118v3), Incore Tusz do Epson T3363 33XL, Magenta (IE-T3363), Titanum Długopis Z Wymiennym Wkładem Srebrny (KB1002P-01NB) 1 Sztuka, Sennheiser PXC 550 Wireless, Lindy Lindy 41354 Kabel HDMI - Micro HDMI (typu D) 1.4a/2.0 High Speed Cat2 Ethernet, 3D - 3m, Mercury Goospery Etui Jelly Mercury LG Q7 niebieskie, Winter Wolves Loren The Amazon Princess - Deluxe Edition, ESD, BGtech Kubek z pokrywką 300ml , GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H LENOVO MOTO C, MicroConnect 3 gniazda, 3m, biała