Akcesoria do obudów
Do koszyka

Thermaltake Matrix D12 Magnetyczny Filtr Przeciwkurzowy 120 mm (AC-002-ON1NAN-A1)

ID produktu: 751436
Zobacz produkty podobne
(7)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Filtr
Opis
Specyfikacja
Opinie (7)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Thermaltake D12 Matrix

Magnetyczny filtr wentylatora

Najwyższej jakości tworzywo filtrujące przed kurzem i pyłem.

Magnetyczna ramka - możliwość montażu na innych powierzchniach niż metal (4 otwory montażowe).

Pasuje do wentylatorów 120 mm.

Specyfikacja

Czarno-szary
Długość [cm]
12
Wysokość [cm]
12
Szerokość [cm]
0.17

Opinie (7)

(7)
4.5/5
(7)
100% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
43%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Filtr ładnie wygląda. Z jednej strony ma powłokę magnetyczną. Widać że ładnie filtruje, gdyż od strony zewnętrznej tak jak chodzą łopatki wiatraka osadziła się warstwa kurzu.
Sam filtr przymocowałem do bocznej ścianki wraz z wentylatorem na gumowe kołki, więc nie dało mi sprawdzić jak mocno się trzyma filtr na magnes. Filtr jest bardzo cienki.
  • ZALETY:
  • + ładnie wygląda
  • + dobrze filtruje powietrze
  • + jest cienki
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://my.thermaltake.com/ctGeneral.aspx

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (7)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kingston 32GB (SDC4/32GB), Whitenergy 7893, GamersWear COUNTER Polo granatowa (M) ( 5889-M ), LevelOne ACC-2101, 3MK Classic do Samsung B5510 Young Pro (F3MK_CLASSIC_SAMB5510), Whitenergy do Lenovo G580, 11.1V, Li-Ion, 4400mAh (10041), Techly HDMI D-Sub (VGA), 0.15, Czarny (306301), Lindy USB-B 15m Czarny (42762), Cullmann CUlight V 320DL (61620), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 3m (54340), Lindy C14 - C13, pomarańczowy, 1m (30474), Grand PRZYBORNIK GRAND GR-1776 CZARNY DRUCIANY - 120-1486, RaidSonic IcyBox 3-portowy USB 3.0, Gigabit-LAN (IB-HUB1406-C), Lioncast LM50 E-sport, Panta Plast Okładka na paszport PVC MIX, Bose Soundlink Revolve+ Srebrny, BLUETOOTH, NoName Łopatka Do Ciasta uniwersalny, FunnyCase ETUI NADRUK DREAMERS HTC U12 PLUS standard