Tonery do drukarek
Do koszyka

TF1 Toner K-320 (TK-320) (T_0004947)

Wydajność [str/5% pokrycia]: 15000
ID produktu: 1025515
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Toner firmy TelForceOne jest to w pełni funkcjonalny i kompatybilny zamiennik z TK-320. Przeznaczony dla urządzeń marki Kyocera Mita.

Specyfikacja

Kyocera FS-3900DN
Kyocera FS-3900DTN
Kyocera FS-4000DN

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Exsys EX-44044-2, Mcab Łącznik RJ45, Cat6 (7400845), Akasa DisplayPort Mini - HDMI 0.2m czarny (AK-CBDP09-20BK), Herma Etykiety Premium A4, białe, papier matowy, 8800 szt. (4608), Trust USB-C D-Sub (VGA), Czarny (21012), MicroConnect DisplayPort - HDMI 0.2m czarny (HDMDPP1), Oce Zestaw do konserwacji (1060015781), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), Sera VIPAGRAN TOREBKA 12 g, AMAZE AMAZE SZELKI TULI SZARE XL - VAT008364, Leitz TECZKA Z GUMKĄ LEITZ SOLID A4 PP CZERWONA (45631020), UGO SIROCCO KAMERA VGA 2,4GHZ ŻYROSKOP FPV HOVERING 360 FLIP HD (UDR-1173), Derform Piórnik tuba Konie 15 (PTKO15), Casio Zegarek męski Erson Quartz MTP-1303L -1AVEF, GSM City CASE ETUI 0,3MM MIĘTOWY MAT SAMSUNG GALAXY S8, Morellato Karbonowy wodoodporny pasek do zegarka 24 mm Morellato A01U3586977886CR24, Trixie Szelki Premium touring fuksja r. S–M: 40–60 cm/20 mm, Dell Inspiron 5570 (5570-2049) 8 GB RAM/ 128 GB SSD/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Spigen Nakładka Airskin do Apple iPhone XS Max czarna