Pokrywki

Tescoma Szklana pokrywka Unicover 28 cm

ID produktu: 4621999
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Uniwersalna pokrywka została wykonana z wytrzymałego borosilikatowego szkła. Przed pierwszym użyciem należy odkręcić śrubkę i zdjąć opakowanie. Można myć w zmywarce. Pokrywka nie jest przeznaczona do piekarnika. Gwarancja 3- letnia.

 

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Impuls-PC Toslink - Toslink, 0.5, Czarny (OF004G 0,5m pb), Beurer BC 30, Bridge Connect RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 10, Czarny (BIA4010), Lancom Systems Antenowy, 9, Czarny (LS61232), Value DVI - DVI, 2, Czarny (11.99.5525), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 2m (FIB112002), SMS Func Bracky XL (PL020050), Aures Kasetka na pieniądze 3S-430 (ART-00051), Tropical Vitality&Color pokarm witalizująco-wybarwiający dla ryb 12g, SilverStone Primera (SST-PM01CR-W), Trixie 2 ZAPASOWE BATERIE DO 13391,13394 - TX-13383, MyScreen Protector Samsung S6 Lite (001582640000), Alantec Organizator kabli 1U 19" z pokrywą maskującą (PK008), Lanberg Displayport - VGA (AD-0001-BK), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnetic do Huawei Honor 7X (GSM035100), Danmark Brulion Dan-Mark A5 krata matt 96 (1098) glossy let, Aqua Laser Zestaw do czyszczenia Aqua Laser Super Duster, TelForceOne Szkło hartowane Setty do Huawei Nova 3