Telefon stacjonarny Gigaset GIGASET COMFORT 550HX - SŁUCHAWKA DECT

ID produktu: 12008061
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Outlet (1)
Raty
Nowy standard wygodnej komunikacji w domu i w biurze
 
- Słuchawka do rejestracji w istniejących stacjach bazowych i routerach DECT
- Ponadczasowe i eleganckie wzornictwo
- Kolorowy wyświetlacz TFT 2,2" zapewniający optymalną czytelność
- Funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego
- Dwa przyciski wyświetlacza do obsługi ważnych funkcji
- Nowa wygodna ochrona połączeń
- Prosta obsługa
- Duże cyfry do wybierania numerów
- Kompatybilny z aparatami słuchowymi
- Odłączany zaczep do paska

Gdy wszystko działa jednocześnie: większa wygoda podczas nawiązywania połączeń

Wzornictwo czy ergonomia? Zaawansowana technologia czy wygoda? Życie rodzinne czy praca w domu? Najlepiej wszystko w tym samym czasie! Gigaset COMFORT 550HX doskonale leży w dłoni, a dzięki ponadczasowemu, eleganckiemu wzornictwu, ten niemiecki produkt wysokiej jakości wygląda równie dobrze w domu, jak i na biurku. Technologia zastosowana w tej stylowej obudowie jest innowacyjna, a jej liczne funkcje zrobią na Tobie wrażenie. Jednak ta wydajna słuchawka do routera nie tylko dobrze wygląda, ale także jest dobrze słyszalna, ponieważ ma doskonałą akustykę. A dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego oraz wbudowanemu głośnikowi (z certyfikatem jakości HD Voice) masz wolne ręce, co oznacza, że Gigaset COMFORT 550HX sprawdzi się także w zastosowaniach profesjonalnych.

Gdy wymagana jest elastyczność: korzyści dzięki technologii IP

Zawsze dobra łączność: Telefonia internetowa i połączenia oparte na protokole IP mają wiele zalet, dlatego korzysta z nich coraz więcej osób. Ty też możesz korzystać z zalet tej nowej technologii: Na przykład, doskonała jakość dźwięku w jakości HD, trzy numery telefoniczne na jedno połączenie czy możliwość prowadzenia kilku rozmów w tym samym czasie. Uniwersalne słuchawki bezprzewodowe Gigaset COMFORT 550HX umożliwiają to bezproblemowo, zapewniając większą elastyczność podczas wykonywania połączeń. Są uniwersalne i kompatybilne ze wszystkimi routerami obsługującymi standard DECT/CAT-iq, takimi jak FRITZ!Box czy Telekom Speedport, dzięki czemu możesz z nich korzystać nawet po zmianie routera.

Gdy wszystko do siebie pasuje: Miej swój telefon zawsze pod ręką

W salonie, kuchni czy domowym biurze - Gigaset COMFORT 550HX możesz umieścić wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Słuchawka nie wymaga już stacji bazowej, ponieważ COMFORT 550HX łączy się bezprzewodowo bezpośrednio z bazą DECT routera internetowego. Jedyne, czego jeszcze potrzebujesz, to gniazdo zasilania ładowarki, co zapewnia maksymalną elastyczność w obrębie domu i niewielką odległość od telefonu.

Jeśli chcesz wyposażyć swój system telefonii stacjonarnej w dodatkowe słuchawki, Gigaset COMFORT 550HX może być również podłączony do telefonicznej stacji bazowej.

Wszystko, co ważne, w zasięgu ręki: duży wyświetlacz, optymalna czytelność

Nic nie odwraca Twojej uwagi od tego, co najważniejsze: Gigaset COMFORT 550HX jest łatwy i przyjemny w obsłudze, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na rozmowie. Spełnia najwyższe standardy jakości Gigaset, a nawigacja po niej jest intuicyjna. Duży, kolorowy wyświetlacz TFT o wysokim kontraście (44 x 35 mm) oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego telefonu bezprzewodowego: Grafikę i czcionki zapewniające optymalną czytelność, różnorodną kolorystykę oraz symbole do obsługi menu głównego. Tryb Jumbo, który zapewnia bardzo duże wyświetlanie cyfr podczas wybierania numeru, podświetlana klawiatura i duże klawisze indywidualne z wyczuwalnym punktem oporu zapewniają, że wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka.

Gdy chcesz się odprężyć: po prostu włącz ochronę połączeń

Dzwoni. I dzwoni. I dzwoni. Niepożądane połączenia są uciążliwe, ale Gigaset COMFORT 550HX może je zablokować. Nowo opracowana funkcja komfortowej ochrony połączeń chroni Cię przed telefonami z reklamami lub niebezpiecznymi oszustwami telefonicznymi. Możesz w prosty sposób zablokować do 100 niechcianych numerów telefonów, wpisując je na czarną listę lub przenosząc bezpośrednio z rejestru historii połączeń. Można również zablokować lub wyciszyć anonimowych rozmówców. Dzięki funkcji kontroli czasu można określić przedziały czasowe, w których telefon powinien lub nie powinien dzwonić. Dzwoniących możesz traktować preferencyjnie, wpisując ich do książki adresowej VIP, dzięki czemu będziesz mógł z nimi rozmawiać w dowolnym momencie.

Jeśli chodzi o kontakty: książka adresowa Gigaset COMFORT 550HX

Spotkania towarzyskie to dobra zabawa, podobnie jak utrzymywanie kontaktów: Gigaset COMFORT 550HX sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ w obszernej książce adresowej można zapisać do 200 kontaktów, a każdy z nich zawiera nazwisko, imię i trzy numery telefonu. Wpisy te można również łatwo wymieniać między słuchawkami Gigaset, dzięki czemu zarządzanie kontaktami staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Jest także praktyczny: programowalne przyciski szybkiego wybierania umożliwiają szybsze dotarcie do wybranych rozmówców, bez konieczności żmudnego wpisywania tekstu. Dzięki automatycznemu przypominaniu o urodzinach już nigdy nie przegapisz ich szczególnego dnia. Możesz również przypisać własne melodie VIP do najważniejszych osób w Twoim życiu, dzięki czemu od razu usłyszysz, kto do Ciebie dzwoni.

Wyjątkowość: opcje personalizacji telefonu

Telefon Gigaset COMFORT 550HX można z łatwością dostosować do indywidualnych preferencji dzięki opcjom personalizacji. Do wyboru są między innymi różne tła wyświetlacza: ciemne tło, które pasuje do nowoczesnego wzornictwa telefonu bezprzewodowego, lub białe tło o wysokim kontraście. W przypadku wygaszacza ekranu można wybrać zegar analogowy lub cyfrowy. Możesz także dostosować dźwięk Gigaset COMFORT 550HX do swoich potrzeb: wybierz odpowiedni zakres częstotliwości spośród dwóch profili akustycznych, aby zapewnić sobie optymalne wrażenia słuchowe. Ważnym rozmówcom możesz nawet przypisać własne melodie dzwonka. To znacznie ułatwia codzienne życie - i czyni je wyjątkowym.

Gdy dzwoni rodzina: przydatne funkcje dla wszystkich pokoleń

Wszystko zostaje w rodzinie: Gigaset COMFORT 550HX to telefon dla osób w każdym wieku. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i kompatybilności z aparatami słuchowymi, wiele starszych osób może docenić ten telefon. Pomyśleliśmy również o następnej generacji: Funkcja bezpośredniego połączenia oznacza, że wszystkie klawisze uruchamiają wybieranie wcześniej przypisanego numeru. Jest to idealne rozwiązanie dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ponieważ zawsze wybierany jest właściwy numer - niezależnie od tego, który klawisz zostanie naciśnięty. Gdy zostanie przekroczony próg hałasu, funkcja baby phone automatycznie nawiązuje połączenie z innymi telefonami w domu, a nawet ze smartfonem mamy lub taty. W trybie baby phone telefon pozostaje bezgłośny: Połączenia przychodzące są jedynie sygnalizowane wizualnie na wyświetlaczu.

Gdy potrzebna jest organizacja: oddziel życie osobiste od zawodowego

Czy to jest sprawa zawodowa czy osobista? W czasach, gdy pracujesz w domu, granice często się zacierają. Gigaset COMFORT 550HX pomoże Ci mieć wszystko na oku: Słuchawki HX zapewniają niezależność przestrzenną i mogą mieć przypisane numery telefoniczne, pod warunkiem, że stacja bazowa może zarządzać kilkoma numerami telefonicznymi. Tak jest w przypadku telefonów Gigaset IP i zazwyczaj routerów VoIP. Oznacza to, że Twoje osobiste życie rodzinne pozostaje niezakłócone, podczas gdy rozmowy biznesowe mogą być prowadzone w profesjonalny sposób. Brzmi dobrze? Bo tak właśnie jest: Te organizacyjne możliwości Gigaset ułatwiają Ci życie. Każdego dnia.

W trosce o środowisko: rozmowy bez promieniowania dzięki ECO DECT

Czy telefony bezprzewodowe są przyjazne dla środowiska? Tak, przynajmniej te od Gigaset. A to za sprawą technologii ECO DECT, w którą wyposażony jest Gigaset COMFORT 550HX. Co oznacza ECO DECT: W trybie czuwania telefony są wolne od promieniowania, nawet jeśli korzystasz z kilku słuchawek, pod warunkiem, że baza i wszystkie podłączone słuchawki obsługują technologię ECO DECT. Podczas połączenia siła transmisji automatycznie dostosowuje się do odległości między słuchawką a bazą. Oznacza to, że im mniejsza odległość pomiędzy bazą a słuchawką Gigaset COMFORT 550HX, tym słabsze promieniowanie. Aby wykorzystać maksymalny zasięg DECT, można w każdej chwili wyłączyć tryb ECO DECT.

 

Dane techniczne:
Nazwa artykułu: Gigaset COMFORT 550HX
Połączenie: Analogowe, ISDN, VoIP
Standardy DECT: DECT, GAP, CAT iq 2.0, CAT iq 2.1
Złącza wewnętrzne: Złącze do zestawu słuchawkowego 3,5 mm
ECO DECT: Automatyczna redukcja mocy nadawania, brak emisji w trybie czuwania, niskie zużycie baterii
 
Czas czuwania do (h): 320
Czas rozmowy do (h): 17
Liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki): 200
Indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP: Tak
Monitoring pomieszczenia (niania elektroniczna): Wewnątrz (wymagana druga słuchawka), Na zewnątrz
Bezpośrednie wybieranie numeru (Babycall): Tak
Kalendarz: Tak
Funkcja alarmu: Tak
Sygnalizacja utraty zasięgu: Tak
Funkcja blokowania połączeń: Tak
Czarna lista (liczba wpisów): 100
Blokowanie połączeń anonimowych: Połączenia bez numeru CLIP są sygnalizowane tylko wizualnie: Tak
Tryb dzienny / nocny: czasowe wyłączenie dzwonka na słuchawce: Tak
Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran): Podświetlany ekran, Migający przycisk nawiązywania połączenia
Przypisanie numeru dla rozmów wychodzących/przychodzących (zewnętrzny): Tak
Przypisanie numeru dla rozmów wychodzących/przychodzących (wewnętrzny): Tak
Bezpłatne połączenia wewnętrzne: Tak
Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki): Tak
Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne: Tak
Jakość dźwięku / funkcje akustyczne: HD Voice (certyfikat CAT-iq), HD voice (wideband-voice)
Tryb głośnomówiący: Komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej: Słuchawce
Regulowana głośność: Za pomocą menu
Liczba melodii dzwonka: 18
Typ wyświetlacza: Wyświetlacz kolorowy (pełna gama kolorów)
Wymiary (wys. × szer. mm): 44 x 35
Przekątna (cale): 2.2
Rozdzielczość (piksele): 220 x 176
Duża czcionka: Tak
Prezentacja abonenta: Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
Menu w wielu językach (wiele języków wyświetlania): Tak
Wyświetlanie czasu / daty: Tak
Liczba wersji językowych: 26
Podświetlana klawiatura: Tak
Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego: Tak
Przycisk wiadomości: Tak
Wymiary
Słuchawka, wys. × szer. × gł. w mm: 161 x 52 x 26
Słuchawka, waga z akumulatorem w g: 115
Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. w mm: 35 x 64 x 63
Podstawka ładująca, waga w g: 27
Akumulator: 2 x NiMH AAA

 

Rozwiń opis
Produkt
Producent Gigaset
Kod producenta COMFORT 550HX
EAN 4250366866390
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://www.gigaset.com/pl_pl/cms/home/wsparcie.html Serwis telefonów stacjonarnych Gigaset: http://arsserwis.pl/serwis/ tel: 221004321 - od poniedziałku do piątku 9:00 do 17:00
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(1)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 19:51
Cześć!
Telefon stacjonarny Gigaset GIGASET COMFORT 550HX - SŁUCHAWKA DECT możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.