Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Techly Patchcord światłwodowy LC - LC, 50/125, OM3, 10m (302761)

Kable proste
ID produktu: 1484520
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłwodowy LC - LC, 50/125, OM3, 10m.

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: EK Water Blocks EK-XLC Predator AMD Upgrade-Kit (3831109800386), Dingo Fred Energy rozmiar 50 szer. 1.6 cm Pomarańczowe (94612), Dingo Skórzana przedłużana nitowana 1.0/110-200cm z wymiennym karabińczykiem Czerwona (10254), Dingo buda dla psa 50x50x53 cm czerwona (17730), ART AM-97A, Omega HDMI - HDMI, 1.5m, Czerwony (OCHB41R), Xoro XOR400538 LED 15.6" HD Ready , Incipio Etui DualPro do Apple iPhone X, czarny (IPH-1629-BLK), Herma Kolorowe etykiety A4, 199,6 x 143,5 mm, zielony, trwała przyczepność - 4569, Arcas ARC-1 (30700020), MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC 2GB DDR4 (GT 1030 2GHD4 LP OC), Warhorse Studios Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes, ESD, Baseus Etui suthin IPHONE X czerwone, Lenovo IdeaPad 330-17ICH (81FL004QPB) 12 GB RAM/ 16 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Dell Inspiron 5482 (5482-8281), VIOFO A129-R, JetWorld Toner Czarny Ricoh AF 1022 2120D / 2220D do Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 2032 3025 3030 MP2352 MP2510 ... (885266 / 480-0068 / DT43BLK) / 360g / zamiennik / uniwersalny, Maku Dovanų rinkinys - puodeliai su šaukšteliais, MSI GV62 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 512 GB SSD/