Taśmy do streamerów

Taśma HP Tape LTO5 Ultrium Non Custom Label 20 Pk (C7975AN)

ID produktu: 351340
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Dzięki nośnikom HP LTO Ultrium ze standardowymi etykietami klienci nie muszą już samodzielnie przyklejać etykiet na kasety, co pozwala im zaoszczędzić czas i zmniejsza ryzyko błędów przy odtwarzaniu danych. Sekwencje kodów kreskowych w każdej zamówionej partii są unikatowe — żaden kod nie zostanie powtórzony.

Precyzyjnie wykonane etykiety HP z kodami kreskowymi o wysokiej rozdzielczości są poddawane surowym testom. HP wykorzystuje w tym celu unikatowe oprogramowanie, które zaprojektowano specjalnie z myślą o automatyzacji systemów taśmowych, pozwalające oceniać i gwarantować poprawność etykiet w ważnych centrach przetwarzania danych, wymagających działania w ułamku sekundy.

Etykiety te są naklejane na kasety profesjonalnie i w bezpyłowym otoczeniu, co gwarantuje 100% dokładności odczytu oznaczeń kasety. Kasety ze standardowymi etykietami zapewniają 100% czytelności, ponadto można je prosto i szybko zamawiać przez Internet w pakietach po 20 sztuk.

Klienci ceniący wyższy poziom zabezpieczeń oferowanych przez technologię RFID mogą ją zintegrować z etykietami przy minimalnych kosztach dodatkowych. Znacznik RFID jest wbudowany w tylną część standardowej etykiety, pozwalając użytkownikom systemów nadzorujących na śledzenie, audyty oraz dodatkowe zabezpieczenia nośników.

Funkcje

 

Oszczędność czasu, pieniędzy i mniej błędów

Ręczne naklejanie etykiet to proces powolny i podatny na błędy. Dzięki nośnikom z niestandardowymi etykietami pracownicy działu IT nie muszą już tracić godzin na odklejanie, naklejanie i przytwierdzanie etykiet z kodami kreskowymi do poszczególnych taśm.

W etykietach z kodami kreskowymi HP stosowane są produkty Tri-Optic, dzięki czemu etykiety nie odklejają się, nie odkształcają, nie odbijają światła i nie blakną. Etykiety są naklejane w sposób profesjonalny, w czystym, kontrolowanym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniom kopii zapasowych i napędów.

Standardowe etykiety RFID: sprawniejsze działanie w wyniku zbiorczego odczytywania nośników i braku konieczności ich odczytywania w linii wzroku.

Standardowe etykiety RFID: zwiększają widoczność nośników w czasie rzeczywistym, dzięki czemu centrum przetwarzania danych może szybko rozpoznać brak taśmy i tym samym ograniczyć ryzyko wycieku danych, które może przynieść wysokie kary i utratę reputacji.

 

Prostota, szybkość i wygoda

Etykiety każdego zestawu 20 taśm opierają się na określonej sekwencji, aby zapewnić łatwą obsługę: sekwencja jest zdefiniowana fabrycznie przez HP, co gwarantuje unikalność etykiet. Żaden kod się nie powtarza.

Zamówienie nośników wyposażonych w kody o przydzielonej im fabrycznie sekwencji skraca czas dostawy do kilku dni, ponieważ mogą one zostać wysłane bez żadnych modyfikacji, zwykle w ciągu 2–3 dni roboczych

Taśmy firmy HP ze standardowymi etykietami mogą być wykorzystywane w dowolnych napędach LTO Ultrium, DLT i SDLT oferowanych przez firmę HP oraz innych producentów.

 

Znakomity stosunek możliwości do ceny

Nośniki HP ze standardowymi etykietami kosztują tyle samo co nośniki bez etykiet.

Standardowa etykieta RFID: zapewnia duży zwrot z inwestycji w wyniku sprawniejszego działania.

Specyfikacja

Długość taśmy 846 m
Szerokość taśmy 12,65 mm
LTO-5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock DVI HDMI, 0.2, Czarny (65327), Whirlpool AWG1212/PRO, Datalogic Gryphon GBT4400 - (GBT4400-BK-BTK00), Holdit etui WalletCase iPhone 6/6S+ (611522), Canon Toner CEXV36 3766B002 (Black), Bosch MSM 2623 G, BenQ BL2423PT, Icy Box Monitor Arm (IB-MS804-T), Ami Play Sofa ZipClean 4 in 1 Morgan XS 49x40x18 cm Brązowy, Setty Szkło hartowane do Nokia 5 (GSM030815), TelForceOne Szkło hartowane do Huawei Y6 II Compact (OEM000154), Expression Toner Premium KHL-3962P / Q3962A (Yellow), Froster Kubek Naładuj Baterie 900ml , Schneider Marker olejowy 270, złoty (127053), Mercury Goospery Etui iJelly new SAMSUNG G950 S8 złoty, IPAKY iPaky Bumblebee MI 6X/A2 Black, Adriatica Skórzany pasek do zegarka Adriatica 20 mm ADR20.015.05G, Razer Mamba + Firefly Hyperflux Bundle (RZ83-02480100-B3M1), Logitech M150 910-003744