Switch Planet FNSW-2401 24x 10/100 Mbps, rack 19'

ID produktu: 6788
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • PoE/PoE+: Nie
  • Przeznaczenie: Rack 19
  • Rodzaj switcha: Fast Ethernet
  • Rozmiar tablicy adresów MAC: 8000
  • Zarządzalny: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Przełącznik o prędkości magistrali wynoszącej 4.8 Gbps. Wyposażony w 24 gniazd sieciowych 10/100. Tablica adresów MAC wynosi 8000 pozycji.

Specyfikacja

Czarny
Rodzaj switcha
Fast Ethernet
Bufor 512 KB
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Ilość złącz 10/100/1000
Brak
Ilość złącz 10/100
24
PoE/PoE+
Nie

Opinie (2)

(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Bez zastrzeżeń
  • ZALETY:
  • + chodzi bez problemów
  • WADY:
  • - nie ma
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: A4 Tech V-Track N-500F (A4TMYS40975), Herma Etykiety Premium A4, białe, papier matowy, 3200 szt. (4620), Omega COOLER PAD 14cm czarna, MPM MPE-05/T, Tucano BCSTUM Studio torba fotograficzna na lustrzankę (TBCSTUM), HB UH 2005 DBL, TF1 TFO GLA412020, HOBBYDOG L (R1) VICTORIA CZERWONY Z CZARNYM MATERACEM, MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 1m (FIB412001-4), ALDA G268 KABANOS ZAWIJANY MIĘSEM KUR. 100g, Dell Latitude 3390, Patriot Viper V765 RGB Kalih Red (PV765MBRUXMGM), NoName Etui Back Case 0,3 dla Galaxy S3 , GiftWorld Kubek Gigant Kubek Szefa 700ml , Microplane Tarka Gourmet Star , Xrec Zestaw Selfie Monopod Z Przyciskiem + Obiektyw 3w1 Do Telefonu, Wozinsky Full Cover Flexi Nano folia szklana z ramką Huawei P20 Lite czarny, Asus TUF Gaming FX705 (FX705GD-EW070) 8 GB RAM/ 480 GB SSD/, Konica Minolta MK-P04 Mount Kit for Fax | bizhub C3110