Switch D-Link DGS-1210-28

ID produktu: 529279
Zobacz produkty podobne
(5)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • PoE/PoE+: Nie
  • Przeznaczenie: Rack 19
  • Rodzaj switcha: Gigabit Ethernet
  • Rozmiar tablicy adresów MAC: 16000
  • Zarządzalny: Przeglądarka WWW, Telnet, SNMP v1, SNMP v3, RMON, SNMP v2, CLI (wiersz poleceń)
Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

24x 1000Base-T
4x SFP
Cechy dodatkowe: rackmountable, bez wentylatora

Specyfikacja

Szaro-czarny
Rodzaj switcha
Gigabit Ethernet
CLI (wiersz poleceń)
Przeglądarka WWW
RMON
SNMP v1
SNMP v2
SNMP v3
Telnet
Bufor 1 Mb
IEEE 802.1d
IEEE 802.1p
IEEE 802.1q
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3az
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Ilość złącz 10/100/1000
24
Ilość złącz 10/100
Brak
Ilość złącz SFP
4
PoE/PoE+
Nie
Przewód sieciowy

Opinie (5)

(5)
5/5
(5)
100% osób poleca
ten produkt
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Prosty w konfiguracji i szybki switch Gigabitowy.
  • ZALETY:
  • + Działa tak, jak powinien dobra relacja możliwości technicznych do ceny.
  • WADY:
  • - Bez zastrzeżeń.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (1)

Jakie moduły SFP z zasięgiem około 2km multimode działają ??

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Przed skorzystaniem z portalu serwisowego D-Link prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami: Należy zaakceptować instalację wtyczki programu Internet Explorer przy pierwszej próbie przesłania lub pobrania plików poprzez portal serwisowy. Ochrona prywatności Podczas korzystania z portalu serwisowego D-Link prosimy wyłączyć blokadę okienek wyskakujących i unikać korzystania z przycisku "Wstecz" w przeglądarce internetowej. W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi portal serwisowy będzie niedostępny w czwartek, w godzinach 20:00-22:00 i w sobotę, w godzinach 08:00-10:00.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink Kabel przedłuzacz USB 2.0, 3m, Hama NASHVILLE 90L BL/BLUE (1218570000), Dell (593-BBBM Czarny), Lenovo Wewnętrzny 4G (4XC0F46957), Leitz Pudło archiwizacyjne Infinity 100 mm (10K294A), InLine 1m USB 3.0 Y-Kabel 2x A Micro B czarny (35415Y), HP 953 Original Black - L0S58AE#BGY, Red Eagle Uchwyt do telewizora FlexiSolo 17-42", Panasonic RP-HF100ME-K, Optima Spinacze w magnetycznym pudełku (239531), TelForceOne Szkło hartowane 3D do Samsung Galaxy S7 Edge złota z ramką (OEM000402), Samsung Bransoletka NATO do smartwatcha Gear (GP-R600BREECAF), Iwako Zestaw gumek do ścierania - Dionzaury (258961), Delock Przewód przedłużający USB A, 2m, czarny (84885), Cooler Master MASTERBOX LITE 5 RGB + kontroler (MCW-L5S3-KGNN-03), Krusell Krusell Sunne 2 Card Cover - Skórzane Etui Iphone X Z Dwoma Zewnętrznymi Kieszeniami Na Karty (brown), Mitsu Zasilacz SONY 19.5V 3.9A ZM/SON19539 -ZM/SON19539, Intel 660p 512GB M.2 PCI Express 3.0 (SSDPEKNW512G8X1)