Switch Cisco SG350-20 (SG350-20-K9-EU)

ID produktu: 4197056
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • PoE/PoE+: Nie
  • Przeznaczenie: Rack 1U
  • Rodzaj switcha: Gigabit Ethernet
  • Rozmiar tablicy adresów MAC: 16000
  • Zarządzalny: Konsola, RMON 1, SNMP v2c, RMON 2, SNMP v3, RMON 3, HTTP, RMON 9, Chmura, HTTPS, Przeglądarka WWW, SNMP v1
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Switch zarządzalny wyposażony w 18 portów Gigabit Ethernet, 2 porty SFP oraz 2 porty Combo. Prędkość magistrali wynosi 40Gb/s, przepustowość 29.8 mpps. Rozmiar tablicy wynosi 16000 wpisów. Switch obsługuje funkcje takie jak Ramki Jumbo.

Specyfikacja

Czarny
Rodzaj switcha
Gigabit Ethernet
Chmura
HTTP
HTTPS
Konsola
Przeglądarka WWW
RMON 1
RMON 2
RMON 3
RMON 9
SNMP v1
SNMP v2c
SNMP v3
IEEE 802.1ab
IEEE 802.1d
IEEE 802.1p
IEEE 802.1q
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3az
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
Zastosowane technologie
IEE802.3ab
IEEE802.1d
IEEE802.1p
IEEE802.1Q
IEEE802.1s
IEEE802.1w
IEEE802.3u
IEEE802.3x
IEEE802.3z
Ilość złącz 10/100/1000
18
Ilość złącz 10/100
Brak
Ilość złącz SFP
2
PoE/PoE+
Nie
Store and forward
100 - 240 VAC
Sieciowe

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: OKI MicroLine ML-5521, Bosch MSM 88190, Karcher Ssawka z miękką szczeciną (2.863-147.0), Omega OG-21U (42768), Epson Tusz T8782, cyan (C13T878240), Ami Play Obroża regulowana Basic XL 45-70 [b] x 2,5cm Brązowy, MicroConnect RCA (Cinch) DIN 4 PIN Mini, Czarny (ADA4MF), Arami POKARM KOI PODSTAWOWY 10L, AQUA NOVA TUBUS KWARCOWY UV 11W, Candy CBWD8514D-S, Agora Miasto ruin (DVD), MicroConnect Patchcord światłowody MTRJ/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 3m (FIB322003), TelForceOne Pokrowiec Smart Retro do Samsung A5 2017 A520 czarny (GSM032519), SPIGEN SGP Etui Liquid Crystal do Huawei P10 Crystal Clear, Pilot Wkład do MARKERA V SUPER COL zielony, LogiLink HDMI - HDMI, 10, Czarny (CH0066), Acura BATERIA ACURA LG X POWER K220 2900 MAH, Mercury Goospery Etui iJelly new SAMSUNG J5 2017 szarny, JVD Zegar JVD RB9075.1 Termometr DCF77 Dni Tygodnia PL