Swarovski CV 100 wizytownik skórzany szary z kamieniami swarovskiego cv 100
Skórzany Wizytownik firmy Giovani. DOSKONAŁY JAKO EKSKLUZYWNY PREZENT Oryginalny, niepowtarzalny, ekskluzywny wizytownik z kamieniami swarovskiego dla bardzo oryginalnej kobiety! wykonany z naturalnej skóry bardzo wysokiej jakości, widoczne na nim ujarzmienia ukształtowane przez naturę są potwierdzeniem autentyczności oraz szlachetności skóry z autentycznymi kamieniami Swarovskiego (dołączony certyfikat) a dodatkowo w komplecie elegancka drewniana szkatułka. opis:
- Wymiary: 10.5 x 8.5 cm
- Miejsce na 30 kart kredytowych lub 50 wizytówek
- Zapięcie magnetyczne
- certyfikat autentyczności
- w komplecie eleganckie opakowanie: drewniana szkatułka [* z powodzeniem może służyć na biżuterię]
- SZKATUŁKI W KOLORZE BIAŁYM ORAZ CZARNYM WYSYŁANE LOSOWO
Idealny wizytownik na prezent Proponowane przez nas portfele, etui, wizytowniki z kolekcji Swarovski nadają się idealnie na każdą okazję. Dzięki zastosowaniu pudełka wykonanego z wysokiej jakości materiału możesz bez wahania podarować taki portfel bliskiej Ci osobie. Taki wizytownik w formie prezentu to niezapomniany podarunek najwyższej klasy, dla każdej osoby ceniącej wysoką jakość wykonania, najlepszej jakości materiały i doskonały design. Według nauki Feng-ŠHUI nawet mały, ręcznie szlifowany kawałeczek kryształu usuwa wpływy negatywnej energii i anuluje złe strefy geopatogenne w Państwa otoczeniu. Spontaniczne iskrzenie kryształów powoduje napełnienie pozytywną emocją zawsze, bez względu na pogodę czy okoliczności. Dobroczynne działanie i pozytywna energia płynąca z kryształów to dla wielu tylko mrzonki. Naszym zdaniem niesłusznie. My jako firma z wieloletnim doświadczeniem na polu sprzedaży kryształów Swarovskiego i pracy z nimi, obserwujemy stale rosnące zadowolenie naszych klientów. Naszym zdaniem bliska obecność kryształów wspaniale mieniących się wszystkimi kolorami świata napełnia pozytywną energią każdego kto w nie spojrzy. XILION- NAJWYŻSZY STOPIEŃ BLASKU Objęte prawami autorskimi cięcie wydobywające najwyższy poziom blasku z kamieni. Cięcie XILION nadające charakterystyczny kształt i jasność diamentów, stało się naprawdę niezrównanym kryształowym produktem natychmiast po wypuszczeniu do obiegu w 2004 roku przez firmę SWAROVSKI. Pomiar na wykresie pokazuje, że rozbłysk cięcia XILION jest znacznie szerszy, a jasność jest bardziej intensywna w porównaniu do zwykłych kryształów. Unikalne cięcie XILION jest stosowane w całym asortymencie firmy SWAROVSKI co sprawia, że każdy produkt zawierający oryginalne kryształy wyróżnia się spośród innych jednocześnie dodając prestiżu naszej marce.
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu