Zeszyty, notatniki
Do koszyka

Strigo Zeszyt Owoce A5/32K kratka (10szt)

ID produktu: 5676573
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format: A5
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Liczba kartek: 32
  • Rodzaj: W kratkę
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Odkryj niezwykłą eksplozję soczystych kolorów na naszych zeszytach!
Format: A5, rodzaj: kratka, ilość kartek: 32, gramatura: 80 g.
10 sztuk w opakowaniu.
Uwaga! Mix 3 wzorów! Wysyłane losowo.

Specyfikacja

Rodzaj
W kratkę
Format
A5
Liczba kartek
32
Kolor
Wielokolorowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama RCA (Cinch) x3 MiniJack 3.5 mm, 0.1, Czarny (991223750000), Delock 65071, InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, certified, szary 0.5m (76750A), Toma Korektor - TO-014 02, B-Tech Home Cinema Speaker (BT332/B), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 10m Pomarańczowy (471299), Lenovo WIN SVR STANDARD 2016 TO 2012R - 01GU603, Sony Pilot (149312913), Rystor Pióro żelowe GZ-031A 0.5 Czarne, Axial Łącznik gwintowany 7.5x107mm 2 szt. (AX31424) , KFA Kwarc stojąca chrom (4202-815-00), Ezviz Mini O Plus, WiFi 1080P, Dzień/Noc, IR 7,5m, kąt 115° (CS-CV206-C0-3B2WFR), TelForceOne Nakładka Defender Stand do Samsung J6 2018 srebrna, MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Chic Antique Serweta Koronkowa szara, Q&Q Męski z fazami księżyca QZ10-308 Klasyczny czarny, Freecolor Toner Lexmark CS410 ma HY (CS410M- HY- FRC), MSI GF75 Thin 8RC-055XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL