Statyw Hama Digital Star 700EF (4133)

ID produktu: 1016736
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Głowica: 3-kierunkowa, Tak
  • Maksymalna wysokość [cm]: 125
  • Obciążenie [kg]: 2.5
  • Szybkozłączka: Brak danych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Głowica 3D umożliwia idealne dopasowanie do zdjęć portretowych i krajobrazowych.

Jest idealny dla fotografów którzy chcą wyeliminować drżenie kamery, które powoduje uporczywe rozmycie obrazu i brak ostrości.

Specyfikacja

3-kierunkowa
Tak
Brak danych
Z aluminium

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ART AS-02 ściereczki czyszczące termos 100szt, Omega Żel w sprayu do LCD 200ml + dodatkowe 50ml + mikrofibra (40608), Aqua Computer Kontroler LEDowy do Aquaero 5 (34930), Chieftec APS-500SB 500W, Skink Basic do Samsung galaxy Xcover 2, 2 zestawy (FS_BASIC_SAMXCOVER2), Integral Lampa LED GU10, 6.8W, 380lm, 2700K, biała ciepła (80-37-88), InLine Patch Kabel Sieciowy S/FTP PiMF Cat.6 PVC copper żółty 2m - 76402Y, MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 (FIB422006), Trixie OBROŻA, M–L: 42–48 cm/30 mm, CZARNA, Megan WIADERKO 10l GRYZOŃ, Garett Electronics GT13 Czarno-niebieski (GT13 czarno/niebieski), Ferplast Siesta Deluxe Plastik 4 Srebrny 61.5x45x21.5, Brennenstuhl Hugo! zwykła 4 gniazd 2m fioletowy (1150614134), Asarto Toner AS-LO432A / 45807111 (Black), MSI GF63 8RC-040XPL 16 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Hurtel Żelowy pokrowiec etui Ultra Clear 0.5mm Xiaomi Mi A1 / Mi 5X przezroczysty, Samsung 860 PRO 1TB SATA3 (MZ-76P1T0E) B2B Pack, KFA2 RTX 2080 Ti Dual Black, 11GB GDDR6, 352BIT (28IULBUCT4NK)