Kable teleinformatyczne

StarTech Patchcord światłowodowy, LC-ST, 50/125, 1m, pomarańczowy (50FIBLCST1)

Kable proste
ID produktu: 759972
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy, LC-ST, 50/125, 1m, pomarańczowy.

  • Multi Mode
  • OM2

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: A4 Tech X7-T4 Snow USB/PS2/PS3 (A4TJOY41798), Esperanza ET173V, Xerox Business 80g 500 ark A3 003R91821, PEERLESS-AV Uchwyt SF632P 22"-40", MicroConnect DisplayPort HDMI, Czarny (DPHDMI3), Logo D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3m, Szary (24126), CHABA OBROŻA TAŚMA 16mm/45cm NIEBIESKA, Emerio (WK-110874.1), JVC HA-EC30BT żółte (JVC HA-EC30BT-Y-E), Camry CR 2021, Karcher SC 2 EasyFix (1.512-050.0), NoName Pręt węglowy 6mm x 1000mm (6BI21805), Western Digital WD Red Pro, 3.5'', 6TB, SATA/600, 7200RPM, 256MB cache (WD6003FFBX), Digitus HDMI - HDMI, 10m, Czarny (AK-330107-100-S), Microids Yesterday Origins, ESD, Dell Optiplex 3060 MFF (N019O3060MFF), Baseus Backseat samochodowy na zagłówek Biały, Polaroid Futerał / Etui / Pokrowiec Do Polaroid 300 - BrĄzowy, Edelweiss Fairy Bloom Freesia Steam CD Key