Smartfony

Smartfon Xiaomi Mi5 Złoty !OFICJALNA POLSKA DYSTRYBUCJA!

Pamięć wbudowana: 32 GB Złoty 1080 x 1920
ID produktu: 977138
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Aparat główny [MPix]: 16
  • Dual SIM: Tak
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Pamięć wbudowana: 32 GB
  • Przekątna ekranu ["]: 5.15
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Przekątna 4.8"-5.4"

Długość przekątnej ekranu to niezwykle istotne kryterium przy zakupie smartfona. Zakres pomiędzy 4.8 a 5.4 cala jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na wysokiej ergonomii oraz dobrych warunkach do oglądania zdjęć i filmów. Takie wyświetlacze instalowane są na pokładach smartfonów o optymalnych wymiarach, które bardzo dobrze układają się w dłoni. Użytkownicy mogą liczyć na komfort korzystania z przeglądarki internetowej, czytania e-booków, czy edytowania dokumentów tekstowych.

Rozdzielczość 1080x1920

Ekrany o rozdzielczości 1080x1920 pikseli przedstawią atrakcyjny obraz o dużym nasyceniu detalami. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na możliwość komfortowego oglądania treści multimedialnych. Zdjęcia i filmy nagrane za pomocą nowoczesnych technologii zawsze będą bardzo wyraźne. To samo można powiedzieć o interfejsie aplikacji, czy grafice w grach. Urządzenia z takim wyświetlaczem znajdziemy na każdej półce cenowej. Szeroka oferta pozwoli idealnie dobrać model do osobistych preferencji.

Procesor Qualcomm

Qualcomm to popularna marka procesorów, która zasłynęła linią Snapdragon. Możemy je znaleźć na pokładzie wielu smartfonów. Po te jednostki coraz częściej sięgają najbardziej renomowani producenci, instalując je w swoich flagowych modelach. Szeroka lista tych podzespołów zawiera modele o różnych parametrach. Dzięki temu konstruktorzy mogą korzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań. Wszystko w trosce o szybką pracę i optymalne działanie urządzeń, co przełoży się na zadowolenie klienta.

Pamięć RAM 3 GB

Smartfony wyposażone w zasób pamięci RAM na poziomie 3 GB wpiszą się w zakres oczekiwań szerokiej grupy odbiorców. Mowa o użytkownikach, którzy oczekują wysokiego komfortu pracy, lecz nie korzystają z najnowszych gier o zaawansowanej grafice. W ten sposób udało się uzyskać kompromis pomiędzy atrakcyjną ceną, a wysoką jakością. Klienci będą mogli wybrać spośród wielu modeli i dostosować wybór do osobistych upodobań. Wiele z tych sprzętów oferuje ponadprzeciętną kulturę pracy i szybkość działania.

1 Aparat

Smartfony wyposażone w pojedynczy aparat to urządzenia, które wpiszą się w zakres preferencji wielu klientów. Są to głównie użytkownicy, którzy sporadycznie korzystają z możliwości fotograficznych. Takie sprzęty najczęściej reprezentują średnią i niską półkę cenową. Jednak wiele z nich poradzi sobie z wykonywaniem naprawdę atrakcyjnych zdjęć. Dlatego przy wyborze warto dokładnie przeanalizować oferowaną przez producenta specyfikację. Niektóre modele zaskoczą nawet wymagających entuzjastów fotografii.

4G LTE

Standard 4G LTE gwarantuje bardzo wysoką prędkość transmisji danych. Na dużą uwagę zasługuje również stabilność połączenia. Po tak wyposażony smartfon powinni sięgnąć użytkownicy, którzy bardzo często korzystają z zasobów internetowych. Entuzjaści technologii mobilnych docenią możliwość płynnej obsługi przeglądarki oraz pobierania treści multimedialnych. Sprzęty o takiej konfiguracji znajdziemy na każdej półce cenowej. Dzięki temu również oszczędni klienci będą bardzo zadowoleni.

Czujnik zbliżeniowy

Zdecydowana większość smartfonów wyposażona jest w czujnik zbliżeniowy. Opracowanie tej technologii stanowiło odpowiedź na podstawowy problem właścicieli starszych urządzeń mobilnych. Niegdyś telefon przyłożony do ucha reagował na dotyk użytkownika. W konsekwencji często następowało zrywanie rozmów lub wybieranie przypadkowych przycisków. Sensor w pełni rozwiązał te trudności. Dziś stanowi standard, lecz przy zakupie warto upewnić się, czy czujnik na pewno obecny jest na pokładzie.

Czujnik światła

Smartfony wyposażone w czujnik światła pozwolą automatycznie dostosować jasność ekranu do warunków, które panują w otoczeniu. Dzięki temu informacje prezentowane przez wyświetlacz zawsze będą czytelne niezależnie od warunków pogodowych. Podczas słonecznej aury obraz jest jaśniejszy, natomiast wieczorem przyciemniony. Ogromną zaletą tej technologii jest wysoka energooszczędność. Tak wyposażone sprzęty znajdziemy na każdej półce cenowej. Dzięki temu również oszczędni klienci będą bardzo zadowoleni.

Akcelerometr

Akcelerometr zainstalowany na pokładzie wielu smartfonów to czujnik, który pozwala na zmianę orientacji ekranu. Wystarczy przekręcić urządzenie, aby uzyskać inny format. Sprawdzi się to doskonale przy oglądaniu filmów lub graniu w gry. W ten sposób zobaczymy na obrazie wiele szczegółów. Docenią to osoby, które zawsze chcą mieć dostęp do ulubionych treści multimedialnych i nowych technologii. Urządzenia z takim sensorem znajdziemy na pokładach modeli z każdego segmentu cenowego.

Czytnik linii papilarnych

Na pokładzie smartfonów coraz częściej możemy spotkać czytnik linii papilarnych. Ta technologia powoli staje się standardem. Wystarczy przyłożyć palec na określonym polu, a interfejs zostanie błyskawicznie odblokowany. To nie tylko modny dodatek, lecz przede wszystkim opcja, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Dzięki temu żadna niepowołana osoba nie będzie mogła skorzystać z urządzenia. Czytnik może być wbudowany w konstrukcję ekranu, a także przedni panel lub tylną obudowę.

Żyroskop

Żyroskop, który znajduje się na pokładzie smartfona pozwoli rejestrować informację o ruchach użytkownika. Czujnik ten rozpozna położenie urządzenia względem osi X, Y i Z. Wielu producentów zapewnia możliwość uruchomienia różnych funkcji za pomocą ruchów. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku licznych gier i aplikacji. Żyroskop znajdzie również zastosowanie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Miłośnicy biegania, czy jazdy na rowerze otrzymają dokładne statystyki na temat przebytego dystansu.

WiFi

Dziś niemal każdy smartfon pozwoli na połączenie z siecią WiFi. To wręcz obowiązkowa technologia dla wszystkich, którzy często korzystają z przeglądarki internetowej, pobierają pliki, czy słuchają muzyki za pośrednictwem aplikacji streamingowych. Użytkownicy bez trudu połączą się z domową siecią, a także z każdą inną, jaka zostanie zapamiętana przez urządzenie. W ten sposób dostęp do internetu będziemy mieć niemal wszędzie. Nawet najtańsze smartfony pozwolą na ten niezawodny sposób komunikacji.

Bluetooth

Funkcja Bluetooth odpowiada za bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Smartfon wystarczy zsynchronizować z innym sprzętem wyposażonym w tę technologię. W ten sposób możemy korzystać z inteligentnych zegarków, głośników, słuchawek i wielu innych nowoczesnych urządzeń. Taki typ łączności działa bardzo szybko i intuicyjnie. Stanowi obecnie standard i wyróżnia się nim niemal każdy smartfon. Urządzenia te znajdziemy we wszystkich segmentach cenowych. Dzięki temu sięgną po niego również oszczędni klienci.

IPS

Konstrukcja ekranów typu IPS opiera się na ciekłych kryształach, które poruszają się równolegle do kierunku wyświetlacza. Smartfony o takiej technologii spełnią wymagania użytkowników, którzy oczekują bardzo wysokiego poziomu odwzorowania kolorów. Dużą zaletą jest krótki czas reakcji, który pozwoli na błyskawiczną obsługę sprzętu. Kolejny atut to szerokie kąty widzenia. Dzięki temu obraz będzie doskonale widoczny z różnych punktów obserwacji. W ofercie znajdziemy wiele smartfonów o tych parametrach.

GPS

Moduł GPS to niezwykle przydatna funkcja, jaką znajdziemy na pokładzie wielu smartfonów. Technologia z bardzo wysoką precyzją określa lokalizację sprzętu. To doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy dzięki zainstalowanym w pamięci wewnętrznej mapom zawsze dojadą do celu. Innym zastosowaniem tej funkcji może być monitoring aktywności treningowej. Urządzenie z GPS z powodzeniem obliczy pokonany dystans oraz tempo. Odpowiednia aplikacja dokładnie pokaże trasę biegu, czy rowerowej wycieczki.

A-GPS

Technologia Assited GPS pozwala na bardzo precyzyjną lokalizację urządzenia. W odróżnieniu od tradycyjnego modułu GPS wykorzystuje stacje bazowe operatorów komórkowych, aby dużo szybciej określić położenie smartfona. Dzięki temu kierowcy zawsze odnajdą drogę do celu. Aplikacja z mapami błyskawicznie pokaże pozycję samochodu. Taka funkcja znajdzie również zastosowanie wśród sportowców, którzy stale walczą o coraz lepsze wyniki. Ekran smartfona idealnie przedstawi przebytą trasę oraz tempo biegu.

Glonass

Glonass to rosyjski system satelitarny, które jeszcze niedawno był dostępny jedynie dla wojska. Obecnie sprawdza się również wśród użytkowników smartfonów. Taka funkcja pozwoli bardzo szybko i precyzyjnie określić położenie urządzenia. Proces ten sprawdza się doskonale w miejscach, gdzie zawodzi system GPS. Mogą to być miasta o dużym zagęszczeniu wysokich budynków. Wiele mobilnych sprzętów korzysta z Glonass, jako wsparcie dla podstawowej technologii GPS. Można powiedzieć, że stanowi funkcję zapasową.

Micro USB

Złącze microUSB to standard komunikacji, który znajdziemy na pokładzie wielu smartfonów z różnej półki cenowej. Gniazdo o miniaturowej konstrukcji pozwoli na podłączenie kabla wraz z ładowarką. Proces zasilania baterii odbywa się bardzo sprawnie i dynamicznie. Ta technologia pozwoli również na wymianę plików pomiędzy smartfonem a komputerem. Szybkość transmisji danych w dużej mierze zależy od jakości kabla. Warto sięgnąć po nieco lepsze przewody, aby komfort użytkowania był jak najwyższy.

miniJack 3.5mm

Uniwersalne gniazdo miniJack 3.5 służy do transmisji sygnału pomiędzy smartfonem i urządzeniem przekazującym dźwięk. Sprzęty mobilne nie oferują perfekcyjnej jakości audio. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z tej funkcji. Za pośrednictwem miniJack 3.5 możemy podłączyć smartfon do słuchawek lub głośników. Dzięki temu będzie on pełnił funkcję pilota, sterującego muzyką. To doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Corning Gorilla Glass 4

Szkło ochronne Corning Gorilla Glass 4 to doskonała forma ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ta cienka konstrukcja zapewni wysoką wytrzymałość zarówno na zarysowania, jak i upadki, czy starcia z powierzchniami szorstkimi. To bardzo popularna i sprawdzona technologia, która została zaimplementowana na pokłady wielu urządzeń. Chociaż na rynku znajdziemy nowszą generację Gorilla Glass, czwarta również prezentuje bardzo wysoką jakość potwierdzoną licznymi testami i opiniami użytkowników.

Design: elegancja przerastająca wyobrażenia

To najpiękniejszy telefon, jaki do tej pory zaprojektowało Xiaomi. Trudno znaleźć smartfon w tym samym rozmiarze co Mi 5 i który byłby jednocześnie lżejszy. Mi 5 waży zaledwie 129g. Ekran ma przekątną 13.08 cm i baterię 3000mAh. Lekkość w połączeniu ze stożkowanymi krawędziami luksusowego szklanego wyświetlacza 3D w metalowej obudowie zapewnia niepowtarzalne wrażenia i sprawia, że telefon znakomicie trzyma się w dłoni. Xiaomi stworzyło węższy i cieńszy smartfon Mi 5 dzięki zastosowaniu najbardziej kompaktowych komponentów – cieńszych ramek, mniejszych aparatów, zintegrowanej płyty głównej i baterii o wysokiej gęstości mocy. Zupełnie jak marmur, szklany ekran cieszy luksusową gładkością w dłoni. Utwardzone szkłem Gorilla Glass 4 z obu stron, smartfon Mi 5 został wykonany w najwyższym standardzie i jest bardzo wytrzymały.

Technologia: szybki jak światło


Smartfon Mi 5 przesuwa istniejące granice technologiczne i ustanawia nowe rekordy. Jego wnętrze wypełniają innowacyjne, przełomowe rozwiązania, w tym będący znakiem rozpoznawczym firmy procesor Snapdragon 820. Do tego ma o 87% szybszą pamięć UFS 2.0, o 39% szybszy RAM LPDDR4, rozwiązania sieci 4G+, aparat z czteroosiową optyczną stabilizacją obrazu i wyjątkowo jasny wyświetlacz. Dzięki temu korzystanie z Mi 5 jest zaskakująco szybsze i zauważalnie lepsze. Rdzenie Kryo stanowią nowy punkt odniesienia dla wydajności pojedynczego rdzenia. Pomimo doskonałej wydajności, bateria telefonu potrzebuje mniej energii dzięki technologii 14nm. Nawet przy niskim poziomie naładowania smartfonu wszystkie stałe w telefonie działają bez zarzutu. ABC Data oferuje Mi5 z pamięcią 32GB.

 

Aparat: stabilność i wysoka rozdzielczość


Mi 5 rozjaśnia ciemne obszary, zachowując detale ukryte w cieniu. Zdjęcia są ostre i zachwycające. Przedni aparat z 4MP i pikselami o boku 2 mikronów gwarantuje rewelacyjne selfie. Większe piksele wychwytują więcej światła, dzięki czemu cera wygląda promiennie i widoczne są szczegóły zdjęcia. Aparat robi zdjęcia w rozdzielczości 2688 x 1512, co umożliwia drukowanie ich nawet w formacie do 20 cali. Smartfon Mi 5 posiada też czteroosiową optyczną stabilizację obrazu, która najczęściej występuje wyłącznie w profesjonalnych aparatach i wyraźnie wyróżnia się od standardowych aparatów ze stabilizacją dwuosiową. Mi 5 oferuje wyjątkową poprawę jakości obrazu za pomocą DTI, sztandarowego procesora graficznego. Szafirowe szkło chroni soczewkę przed zadrapaniami i uderzeniami.

 

 

 

Ekran: błyskotliwa koncepcja


Mi 5 posiada 16 wyjątkowo jasnych i wydajnych diod LED, które polepszają jasność ekranu o 30%, jednocześnie zachowując żywe barwy. Smartfon Mi5 ma ekran o przekątnej 5.15 cala z 2 milionami pikseli i wbudowanymi sześcioma różnymi technologiami. Maksymalna jasność smartfonu to 600 nitów przy utrzymaniu nasycenia barw na poziomie 95% w palecie NTSC. Ten cienki, bardzo jasny

 

Specyfikacja

Złoty
Qualcomm Snapdragon 820
Pamięć RAM
3 GB
4G LTE
Tak
USB
microUSB
Złącza audio
miniJack 3.5mm
Bluetooth v4.2
DLNA
Profil A2DP
WiFi
1080 x 1920
Ochrona wyświetlacza
Corning Gorilla Glass 4
Aparat przedni [MPix]
4
Akcelerometr
Barometr
Czujnik Halla
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Magnetometr
Żyroskop

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (1)

1. Czy smartphone ma zainstalowana aplikacje GooglePlay i nieograniczona mozliwosc sciagania i instalacji aplikacji google?
2. Jaki jest w nim OS: Android czy MIUI
3. Czy urzadzenie jest certyfikowane przez Google / czy jego producemt przystapil do programu Android GMS (Google Mobile Services)?
1.Tak, korzystasz z niego tak jak z innych telefonów
2. MIUI to nie system tylko nakładka od xiaomi. W opisie produktu jest napisane jaki system telefon posiada
3. Raczej tak...

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point LCBPLC540Y (C540H1YG), Incore Toner IO-C510C / 44469724 (Cyan), LogiLink USB D-Sub (VGA), Czarny (UA0231), Walkera Osłona lampy przedniej (F210-Z-18), Vileda Easy Wring & Clean Turbo (151608), Flexi New Comfort Smycz automatyczna S linka 5m Różowa, Tetra Goldfish Energy 100 ml, Beaphar OBROŻA SZCZENIAK, MAŁE RASY 65cm, KOZŁOWSKI SZELKI SKÓRA NR 6/70 CZERWONE - VAT005589, Kruger&Matz Street 2 Power Bass Czerwone (KM0639), Green Cell do HP OA04 250 255 G2 G3 4 cell, 3400 mAh, 14.4V (HP80ULTRA), Asarto Toner AS-LS300C / CLP-C300A (Cyan), Centropen Marker 8569 do tablic, suchościeralny błękitny , NoName Etui 360 Apple iPhone 8 - Blue, Plast Team Swing uchylny 25L biały (TEA000357), Dapper Penguin Studios Rise of Industry EU Steam CD Key, Double Fine Productions Day of the Tentacle Remastered Steam Gift, Nokia 2.1 8GB Niebieski/Miedziany, TB Toner CF540A czarny (TH-BK203AN)