Słuchawki nauszne
Do koszyka

Słuchawki Trust UrbanRevolt Fyber Headphone szaro-zielone (20080)

ID produktu: 865696
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Element kolorystyczny:
  • Czerwony
  • Pomarańczowy
  • Zielony
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Stylowe słuchawki nauszne ze składanymi muszlami, zapewniające wysoką jakość dźwięku, przeznaczone do tabletów i laptopów
- Składana konstrukcja, niewielkie rozmiary i wygodne poduszki
- Dźwięk wysokiej jakości
- Do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów
- Wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania umożliwiają odbieranie połączeń telefonicznych i sterowanie odtwarzaniem muzyki
- Pilot zdalnego sterowania współpracuje z urządzeniami z systemami Android i iOS
- Odłączany przewód

Specyfikacja

Typ
Zamknięte
Wbudowany mikrofon
Tak
Element kolorystyczny
Zielony
Pasmo przenoszenia min. [Hz]
20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]
20000
Składane
Tak
Złącze
3.5 mm
Załączone wyposażenie
Przewód audio z pilotem i mikrofonem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock (66211), InLine HDMI Micro HDMI, 1m, Czarny (17501D), Honeywell DOLPHIN 99EX 99GX QUAD CHARGER - 99EX-QC-2, Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, 50/125um, Multimode, 5m (46373), Apple BEATS EP (ML992ZM/A), Dingo legowisko owalne 78x55 cm (17881), LTC KONWERTER SAT TWIN LTC BLACK (LXSAT402), Ami Play Obroża regulowana Reflective L 35-50 [b] x 2cm czarny, Trixie PIŁKA ZWIKLINY Z DZWONKIEM 4cm, Sanicat PROFESSIONAL SUPER PLUS 10L lawenda i pomarańcza, Nzxt H200i, czarno niebieski (CA-H200W-BL), Asarto Toner Asarto do HP 644A | 4730/4753 | yellow, Morele.net Morele ELITE H3760 16 GB RAM/ 512 GB SSD/ 1 TB HDD/ Windows 10 Home , Miele Scout RX2 Home Vision, nemo SLIM CASE NOKIA LUMIA 520, Leifheit Mop (19346370), Dancing Dragon Games Skyborn Steam Gift, Slightly Mad Studios Project CARS 2 Deluxe Edition Steam CD Key, JetWorld Toner TK 420 / TK-420 Black Kyocera KM2550 / 15000 stron / zamiennik uniwersalny