Słuchawki dla graczy
Do koszyka

Słuchawki Thermaltake Słuchawki Tt eSports Shock Pro RGB 7.1-HT-SHK-DIECBK-25

ID produktu: 5616340
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Element kolorystyczny:
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

40MM NEODYMOWE GŁOŚNIKI

Wysokiej jakości neodymowe głośniki 40 mm zapewniające zrównoważony dźwięk w grze.

WIZUALNA ILUMINACJA

256 kolorów podświetlenia z 7 zaprogramowanymi kolorami i 2 trybami efektów świetlnych: skoki impulsów i tryb impulsów jednokolorowych.

WBUDOWANA KONTROLA

Dla łatwego dostępu do regulacji głośności, mikrofonu i efektów świetlnych.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE AUTOMATYCZNE DOSTOSOWANIE OPASKI HEADBAND

Kompatybilny ze wszystkimi rozmiarami głów.

Specyfikacja

Łączność
Przewodowa
Długość przewodu [m]
Brak danych
Element kolorystyczny
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://my.thermaltake.com/ctGeneral.aspx
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: BitFenix Spectre Pro LED (BFF-LPRO-12025R-RP), Durable Skoroszyt Zaciskowy A4 / 30 kartek Niebieski, Kenko Smart MC Protector slim 58 mm (KEDSMPR58), StarTech 0.2m czarny (DP2HDVGA), Longshine Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC, LC Duplex, 850 nm (LCS-MGBIC-SX), X-zero etui sportowe uniwersalne (X-P3748B), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM4, 1m (FIB222001-4), Trixie DEKORACJA SKAŁY 17X13X28.5CM, Hunter OBROŻA CROQUE R&S 42/6 TURKUSOWA, Incood Plecak młodzieżowy Gravity niebieski (0103-0004), Grizzly Grizzly olej z dzikiego łososia 125ml, Asarto Toner Asarto do HP 28X | M403/M427, AgfaPhoto Toner APTHPCF325XE / CF325X (Black), GSM City Damski 22615 wiosenny szary , Treteimer na pedał 12L srebrny, Delock MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm 2m czarny (85613), TelForceOne Nakładka Liquid Sparkle TPU do Huawei P20 Lite srebrna, QCY QCY L1 Słuchawki sportowe Bluetooth