Skaner Fujitsu fi-7180 (PA03670-B001)

ID produktu: 626658
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Interfejs: USB
 • Maksymalny format dokumentu: 216 x 297 mm
 • Prędkość skanowania - mono [str/min]: 80
 • Skanowanie dwustronne: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Skaner Fujitsu fi-7180, A4-A8, 600dpi, 80ppm/160ipm, ADF 80

 

Fujitsu fi-7180 jest idealny do skanowania dokumentacji biznesowej: standardowych kartek, faktur, listów przewozowych, kopert, wizytówek, czy nawet kart kredytowych lub dowodów osobistych. Skanowane formaty to A8-A4 jak również możliwe jest skanowanie dokumentów A3 składanych w dostarczanej folii „carrier sheet”. Skaner wyposażony jest również w zintegrowany flatbed. Skanowanie dla ADF odbywa się z prędkością 80 kartek na minutę w trybie SIMPLEX lub 160 obrazów na minutę dwustronnie: zarówno w bieli/czerni jak i trybie kolorowym (przy rozdzielczości 200/300dpi). Przez zastosowany i udoskonalony mechanizm pobierania i separowania kartek, skanowanie odbywa się płynnie i bez zacięć – skaner skanuje gramaturę od 27 do 413 g/m2. Dla dokumentów delikatnych i wartościowych przewidziana jest funkcja aktywnej ochrony papieru wykrywająca dźwięk miętego papieru, która błyskawicznie zatrzymuje skaner w przypadku problematycznej sytuacji.

Fujitsu wprowadza nowe skanery serii 7 z od nowa zaprojektowanym oprogramowaniem: sterownik PaperStream IP (kompatybilny z TWAIN/ISIS) oraz oprogramowanie do wsadowego skanowania PaperStream Capture.
Niedoświadczeni operatorzy mogą teraz korzystać z trybu ScanSnap i skanowania za pomocą jednego przycisku. Dzięki łatwej obsłudze w tym trybie, skaner zjedna sobie rzesze użytkowników.

 

 • Najlepszy stosunek ceny do jakości w swojej klasie
  fi-7180 skanuje kartki A4 z szybkością 80ppm / 160ipm w kolorze, odcieniach szarości i monochromatycznie
 • Duży automatyczny podajnik dokumentów
  Skaner wyposażony jest w ADF na 80 kartek, który umożliwia szybką digitalizację dużych ilości dokumentów.
 • Szybki interfejs
  Skaner komunikuje się z komputerem za pomocą szybkiego interfejsu USB 3.0, który jest kompatybilny z USB 2.0.
 • Wyświetlacz LCD
  Panel operatora został wzbogacony o wyświetlacz LCD, który informuje operatora o ilości zeskanowanych kartek czy błędach. Dzięki niemu łatwo jest określić status pracy skanera.
 • Papier zawsze pod ochroną
  Nowa technologia iSOP (Intelligent Sonic Paper Protection) znacząco ogranicza ryzyko uszkodzenia dokumentów przez natychmiastowe zatrzymanie skanera, jeśli system wykryje dźwięk miętego papieru.
 • ”Skew Reducer” – niczym niezakłócone pobieranie
  Funkcja “Skew Reducer” gwarantuje, że kartki papieru nie będą przekrzywiane, co może skutkować obciętymi (zaczernionymi) rogami skanów. Pozwala ona na skanowanie wsadów zawierających różne formaty, zarówno cienkiego jak i grubego papieru.
 • Ograniczenie procesu przygotowania dokumentów do minimum
  Mechanizm pobierania i transportu dokumentów został zaprojektowany od nowa. Dzięki temu skaner może skanować gramaturę papieru zaczynającą się od 27g/maż po 413g/m.  Różne formaty w jednym wsadzie również nie stanowią problemu dla skanera.
 • Większa efektywność procesu skanowania
  Skaner wyposażony jest w ultradźwiękowy czujnik, który wykrywa pobranie dwóch lub więcej kartek, chroniąc przed utratą informacji, gdy dwie sklejone kartki przechodzą przez skaner.
 • Inteligentna funkcja podwójnych pobrań
  W przypadku gdy do dokumentów dołączona jest np. karteczka z notatką, inteligentna funkcja podwójnych pobrań rozpoznaje taki dołączony element i pozwala na celowe pomijanie zatrzymań skanera, które byłyby powodowane w standardowym trybie pracy czujnika podwójnych pobrań.
 •  Automatyczne funkcje
  Dzięki automatycznemu wykrywaniu dokumentów kolorowych, nie musimy za każdym razem ręcznie przełączać się z trybu monochromatycznego na kolorowy. Oszczędza to nasz czas i automatyzuje proces skanowania.
 •  Centralne zarządzanie wieloma skanerami
  Dołączone oprogramowanie “Scanner Central Admin” pozwala na zarządzanie i monitoring wielu skanerów. Możliwe jest uaktualnienie ustawień lub sterowników skanera, jak również monitorowanie zużycia elementów eksploatacyjnych.
 • Nowy sterownik oraz nowe oprogramowanie do skanowania

 

PaperStream IP – wysoka jakość obrazów skanowanych dokumentów
PaperStream IP to nowy sterownik skanerów dla modeli fi-7180, fi-7280, fi-7160 i fi-7260. Jest on w pełni kompatybilny ze standardami TWAIN i ISIS. PaperStream IP w sposób bardzo wyrafinowany przetwarza obrazy, automatyczne wykorzystując takie narzędzia jak usuwanie szumów, usuwanie szablonu tła czy powiększanie znaków, aby uzyskać wyjątkowo wyraźne, wysokiej jakości obrazy, gotowe do bezpośredniego zaimportowania do systemu workflow użytkownika.
PaperStream IP ma intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, z którego można korzystać w trybie Administratora lub Użytkownika, aby uprościć proces skanowania i zredukować błędy będące efektem czynnika ludzkiego.

 

PaperStream Capture – wsadowe skanowanie dokumentów
PaperStream Capture jest łatwym obsłudze narzędziem do przechwytywania obrazów, które w prosty sposób pozwala stworzyć profile skanowania wsadów, zawierające wszelkie ustawienia i konfiguracje konieczne do kontroli procesu: od zeskanowania papierowego dokumentu po wygenerowania i przekazania jego obrazu do systemu obiegu dokumentów.
Po stworzeniu profili skanowania wsadów, mogą być one uruchamiane jednym kliknięciem lub też przypisane do przycisków znajdujących się na panelu przednim, upraszczając w ten sposób cały proces przechwytywania.

 

 • Opcja: Post Imprinter
  Imprinter umożliwia nadruk do 40 znaków alfanumerycznych na tylnej stronie skanowanych kartek. Może być to np. data zeskanowania dokumentu w celu szybszego zlokalizowania dokumentu w tradycyjnym papierowym archiwum.
 • Opcja: Arkusz transportowy    
  W arkuszu transportowym można skanować dokumenty większe niż A4 (do formatu A3 – złożonych na pół) czy np. wartościowe zdjęcia.

Specyfikacja

Rodzaj
Z podajnikiem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: DEMCiflex Filtr 140mm Square Czarny mesh/magnes (DF0005), Brother tusz oryginalny LC127XLBKBP2, Garmin 010-10723-17, InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 25m czarny (17725S), TB tusz LC225XL / TBB-LC225XLM (magenta), Remington Colour Protect D6090, InLine HDMI - HDMI 40m czarny (17040P), Meliconi Uniwersalny pilot do telewizora 2w1 , Grand Skoroszyt ofertowy 20 koszulek (198122), Emerson Koperta Safelock B5, biała 50 sztuk (ikb178280bntk), Lindy HDMI - HDMI 0.3m srebrny (37869), MSI GF75 Thin 8RC-055XPL, Corsair HS70 7.1 (CA-9011175-EU), Astra Brulion TO B5/160K kratka , Tescoma wok Presto 28cm , NoName Etui Candy Xiaomi Redmi Note 6 Pro jasnoróżowy/light pink