Głównym celem firmy SEYSSO jest zagwarantowanie pięknego, zdrowego uśmiechu każdemu, kto pragnie skorzystać z wysokiej jakości szczoteczek i wszelkich produktów do higieny jamy ustnej. Połączenie najnowszych technologii oraz dbałości o najmniejsze nawet szczegóły sprawia, że kryteria te zostają spełnione, co potwierdzają entuzjastyczne opinie klientów.

Wybierz najlepszą szczoteczkę soniczną dla siebie:

carbon
oxygen
carbon
oxygen
gold
baby
gold
baby

Seysso BasicSeysso Basic

Basic

Maksymalna liczba drgań: 82 tys.
Automatyczny timer:
Etui:
Programy pracy: Clean, Soft, Massage
Wykorzystana technologia: DCT
SEYSSO Carbon Basic to szczoteczki soniczne idealnie dostosowane do potrzeb każdego z nas, niezależnie od naszych predyspozycji i oczekiwań. Szczoteczki tej serii pomogą nam zachować śnieżnobiałe zęby na długo, dbając jednocześnie o ich zdrowie i pełną higienę całej jamy ustnej.
Czyszczenie:
Wybielanie:
Masaż dziąseł:
Akumulator:

Seysso ProfessionalSeysso Professional

Professional

Maksymalna liczba drgań: 96 tys.
Automatyczny timer:
Etui: Etui z funkcją ładowania szczoteczki
Programy pracy: Clean, Soft, Whitening
Wykorzystana technologia: DCT
Szczoteczki soniczne SEYSSO Carbon Professional to produkty stworzone z myślą o solidnym czyszczeniu szkliwa. Ta seria dedykowana jest dla osób, które oczekują wysokiej jakości, połączonej z komfortem użytkowania, a dodatkowo cenią estetyczny wygląd używanego sprzętu.
Czyszczenie:
Wybielanie:
Masaż dziąseł:
Akumulator:

Seysso O-SonicSeysso O-Sonic

O-sonic

Maksymalna liczba drgań: 96 tys.
Automatyczny timer:
Etui: Miękkie, kompaktowe etui podróżne
Programy pracy: Clean, Soft, Whitening
Wykorzystana technologia: DCT+
SEYSSO O-Sonic to szczoteczki soniczne o wyjątkowo eleganckim wyglądzie i świetnych parametrach. Ich charakterystyczne cechy to przede wszystkim wyjątkowo duża częstotliwość drgań oraz wysoka wodoodporność (klasa IPX-7), gwarantująca nam bezpieczeństwo używania.
Czyszczenie:
Wybielanie:
Masaż dziąseł:
Akumulator:

Seysso TravelSeysso Travel

Travel

Zakres ciśnienia wody: 2,7-6,2 bar
Końcówki w zestawie: Standardowa, do aparatów, do kieszonek dziąsłowych
Etui:
Programy pracy: Normal, Soft, Pulse
Pojemność: 150 ml
Działanie dentystycznego irygatora SEYSSO Oxygen Travel opiera się na zastosowaniu wody pod ciśnieniem, która w prosty i bezbolesny sposób usuwa z zębów płytkę bakteryjną oraz resztki pokarmów z trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. W zależności od potrzeb możesz zmieniać program na delikatny, mocny lub z masażem.

Seysso GoldSeysso Gold

Gold

Maksymalna liczba drgań: 96 tys.
Automatyczny timer:
Etui: Etui z funkcją ładowania szczoteczki
Programy pracy: Clean, White, Polish, Gum Care, Sensitive
Wykorzystana technologia: DCT+
SEYSSO Gold to najwyższy model szczoteczek marki SEYSSO. Stanowi on kwintesencję luksusu oraz elegancji, wykorzystując przy tym najnowszą technologię DCT+.
Czyszczenie:
Wybielanie:
Masaż dziąseł:
Akumulator:

Seysso O-SonicSeysso Baby

Penguin

Maksymalna liczba drgań: 16 tys.
Automatyczny timer:
Etui:
Programy pracy: Wibracja z podświetlaniem końcówki, podświetlanie końcówki bez wibracji
Szczoteczka SEYSSO Baby Penguin zapewnia bardzo dokładne czyszczenie ząbków, bez ryzyka podrażnienia dziąseł, co jest bardzo ważne w przypadku używania jej przez małe dzieci. Prędkość szczoteczki SEYSSO Baby Penguin jest dostosowana do najmłodszych użytkowników. Niewielka i zaokrąglona główka urządzenia daje gwarancję uzyskania idealnej czystości bez niepotrzebnego nacisku na dziąsła czy język.

Najczęściej zadawane pytania

Jak często trzeba wymieniać końcówki do szczoteczek?

Rozwiń

Zalecamy wymianę końcówki co 3 miesiące lub częściej. Zużyte włókna znacząco obniżają efektywność szczoteczki. Poza tym, w długo niewymienianej końcówce mogą rozwijać się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

Końcówki w poszczególnych seriach są kompatybilne?

Rozwiń

Do każdej szczoteczki SEYSSO zostały stworzone kompatybilne końcówki z tej samej serii. Polecamy używanie końcówek dedykowanych do konkretnej szczoteczki. Nie mniej wszystkie końcówki SEYSSO pasują do wszystkich szczoteczek sonicznych SEYSSO (wyłączając serię Baby).

Która szczoteczka będzie najlepsza dla dziecka powyżej 4 roku życia?

Rozwiń

Wszystkie szczoteczki Soniczne z serii Oxygen, Carbon i Gold są przeznaczone dla osób powyżej 7 roku życia. Dzieci w wieku od 4 do 7 lat mogą jednak używać szczoteczek SEYSSO w najwolniejszym programie i pod kontrolą dorosłego. Zalecamy również stosowanie miękkich końcówek: Antibcterial do szczoteczek z serii Carbon, Sensitive do Oxygen i Anti-plaque do Gold.

Można używać płynów do płukania w irygatorach?

Rozwiń

Płyny do płukania jamy ustnej mogą zawierać składniki, które powodują uszkodzenie lub obniżają drożność irygatora. Poza tym użycie w irygatorze płynu do płukania zamiast wody jest bardzo nieekonomiczne. Rozsądniejszym rozwiązaniem będzie przepłukanie ust niedużą ilością płynu tuż po irygacji.

Czy szczoteczka soniczna nie uszkodzi aparatu stałego?

Rozwiń

Prawidłowo używana szczoteczka soniczna nie ma prawa uszkodzić aparatu ortodontycznego. Co więcej jej szczególnie szybkie ruchy dokładnie czyszczą wszystkie elementy aparatu, trudne do domycia przez zwykłą szczoteczkę. Polecamy wypróbowanie końcówek ortodontycznych!

Irygator może zastąpić szczoteczkę?

Rozwiń

Irygator dentystyczny usuwa resztki pokarmowe i miękką płytkę bakteryjną. Nie jest jednak w stanie usunąć przebarwień i osadu nazębnego. Nie pomijajmy też znaczenia pasty – szczoteczka rozprowadza ją dokładnie po zębach i dziąsłach dostarczając jej składniki do wszystkich zakamarków w jamie ustnej.

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 14:37
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji