Serwery plików
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Serwer plików Qnap TS-1677X-1200-4G

ID produktu: 5643350
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Porty 1 Gigabit Ethernet: 4
 • Zainstalowane dyski: Brak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Cztery gigabitowe porty LAN

W urządzeniu zastosowano cztery gigabitowe porty LAN, co pozwoli na podłączenie jednostki do kilku sieci jednocześnie. Gigabitowe połączenie doskonale sprawdzi się w domu oraz małych przedsiębiorstwach, gdzie sieć nie jest obciążona przez dużą ilość użytkowników. Ciesz się zdalnym dostępem i oglądaj zdjęcia lub filmy przy użyciu laptopa czy smartfona.

Wake on Lan

Funkcja Wake on Lan pozwala na wybudzenie bądź włączenie poprzez sieć lokalną urządzenia podłączonego do źródła zasilania. Wake on Lan umożliwia zdalny dostęp do plików i aplikacji przechowywanych na serwerze, zmniejszając jednocześnie zużycie energii elektrycznej.

Serwer FTP

Pliki wideo oraz zdjęcia przesyłane w internecie często mają rozmiar uniemożliwiający wysłanie ich poprzez pocztę internetową bądź komunikator. Serwer FTP to wygodna funkcja dostarczana przez serwery plików, dzięki której możesz zarządzać na odległość swoimi zasobami, a także z łatwością udostępniać dane swoim klientom oraz znajomym.

Odtwarzaj na ekranie swoje multimedia zapisane na serwerze

Odtwarzanie zawartości i plików multimedialnych nigdy wcześniej nie było tak proste. Stwórz prawdziwe kino w swoim salonie oraz udostępniaj muzykę domownikom. Serwer NAS umożliwia odtwarzanie zawartości multimedialnej na wszystkich urządzeniach podłączonych do sieci lokalnej, takich jak telewizory, systemy stereo, komputery oraz konsole. 

Uzyskaj dostęp do serwera z każdego miejsca

Ważne dane pozostawione w domu bądź problemy techniczne podczas prezentacji nie będą już problemem. Niezależnie od tego gdzie jesteś, dzięki chmurze plików Twoje dane będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Chmura danych to idealne rozwiązanie, które zastąpi Ci przenośne dyski i pendrive. Łącz się ze swoim serwerem z dowolnego miejsca.

Osiem bezpłatnych licencji na obsługę kamer IP

Serwer plików oferuje osiem darmowych kanałów dla kamer IP, co umożliwia utworzenie stacji monitoringu dla prywatnego domu bądź przedsiębiorstwa. Wraz ze wzrostem potrzeb, ilość kanałów może być rozszerzona poprzez zakup dodatkowych licencji. Liczba obsługiwanych kanałów może różnić się w zależności od wybranego urządzenia.

Potężny model TS-1677X jest wyposażony w procesor AMD Ryzen™ z 8 rdzeniami/16 wątkami. W przypadku zainstalowania karty graficznej model TS-1677X zapewnia znakomitą wydajność obliczeniową, umożliwiając obsługę aplikacji uczenia maszynowego. Procesor AMD Ryzen™ z Turbo Core do 3,7 GHz, może znacznie zwiększyć wydajność maszyny wirtualnej.

 

Możliwość rozszerzenia za pomocą magistrali PCIe zezwala na zastosowanie kart graficznych, kart 10 GbE/40 GbE, kart QM2, kart USB 3.1 10 Gb/s lub kart sieci bezprzewodowej.

 

 

Obsługa kart graficznych AMD Radeon™ i NVIDIA® do obliczeń powiązanych ze sztuczną inteligencją, przetwarzania wideo lub obsługi funkcji GPU-passthrough do maszyn wirtualnych.

 

 

Dwa porty 10GBASE-T (RJ45) przyspieszają pracę w zakresie wirtualizacji, a także edycję i udostępnianie wideo wysokiej rozdzielczości.

 

 

Technologia Qtier™ i buforowanie SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.

 

 

Wirtualizacja z obsługą skalowalnej pamięci masowej, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

 

 

RAID 50/60 jest zalecany dla serwerów NAS z więcej niż 10 dyskami w celu uzyskania balansu pomiędzy pojemnością, ochroną i wydajnością.

 

NAS ma zwiększoną mocą obliczeniową dzięki użyciu karty graficznej, co umożliwia maszynowe uczenie się dla AI

Model TS-1677X zapewnia możliwości pomagające organizacjom zaprojektować ekonomiczne rozwiązania do przechowywania danych Big Data powiązanych ze sztuczną inteligencją. W połączeniu z wysokiej klasy kartą graficzną, buforowaniem SSD i pakietem „QuAI” AI Developer Package firmy QNAP ogromne ilości danych zapisane w modelu TS-1677X można wykorzystać w celu szybkiego tworzenia, uczenia i optymalizacji usług opartych na modelu sztucznej inteligencji, przydatnych przy poznawaniu inteligentnych usług i zwiększających wartość firmy.

Najwyższa jakość dzięki procesorowi AMD Ryzen™ i pamięci RAM o pojemności do 64 GB

Model TS-1677X, obsługiwany przez wysoko wydajny, wielordzeniowy procesor AMD Ryzen™ z akceleracją szyfrowania AES-NI i pamięcią RAM do 64 GB DDR4, zapewnia wybitną wydajność z inteligentną funkcją zasilania, spełniając wymogi wielofunkcyjności i oferując możliwość jednoczesnej obsługi wielu maszyn wirtualnych. Do aplikacji biznesowych wymagających pod względem zasobów, np. VDI, R&D, chmury prywatnej i wirtualizacji serwera, model TS-1677X jest idealnym rozwiązaniem.

Transfer 2 x 10GbE
Odczyt
 • 2373 MB/s
Zapis
 • 2224 MB/s
2 x 10GbE sequential throughput (64KB)
Odczyt
 • 2323 MB/s
Zapis
 • 2185 MB/s
2 x 10GbE sequential throughput via encrypted volume (64KB)

 

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wartości mogą się różnić w zależności od środowiska.

Środowisko testowe:
NAS: TS-1677X-1700-16G with QTS 4.3.4
Volume type: RAID 5; 16 x Intel S3500 240GB SSDs (SSDSC2BB240G4), QNAP LAN-10G2SF-MLX 10GbE NIC

Client PC:
Intel® Core™ i7-6700 3.40GHz CPU; 32GB RAM; QNAP LAN-10G2SF-MLX 10GbE NIC; Windows® 10 64-bit; IOmeter 1.1.0 20 workers 1 outstanding, SMB throughput, 64KB, 30S ramp up time, 3M run time.

Najwyższej klasy konstrukcja sprzętu z dużymi możliwościami rozbudowy wejść/wyjść

Wyjątkowy sprzęt zastosowany w modelu TS-1677X podnosi ogólną wydajność systemu. W połączeniu z elastyczną architekturą, którą można rozbudowywać, model TS-1677X spełnia zróżnicowane potrzeby związane aplikacjami.

TS-1677X

1. Wyświetlacz LCD
Skrócone informacje o systemie dla łatwiejszego zarządzania nim.

2. Odbiornik podczerwieni
Działa z pilotem zdalnego sterowania QNAP (nr produktu: RM-IR004, kupowany osobno), umożliwiając sterowanie funkcjami multimediów. Wymagana jest karta graficzna PCIe z wyjściem HDMI.

3. Szybkie kopiowanie przez USB

Naciśnij przycisk „Copy”, aby błyskawicznie utworzyć kopię zapasową danych z zewnętrznych urządzeń i zapisać ją na serwerze NAS albo odwrotnie.

 

4. 4 gniazda dysków SSD 2,5”
Natywna obsługa szybkiej transmisji danych SATA 6 Gb/s umożliwia buforowanie SSD.

 

5. Beznarzędziowa instalacja dysków
Konstrukcja tacek umożliwia montaż dysków SSD 2,5 cala i dysków twardych 3,5 calowych.

 

6. Do 64 GB DDR4 pamięci RAM
Obsługa czterech modułów pamięci DDR4 UDIMM. Standardowo obejmuje 4 GB/8 GB/16 GB/64 GB pamięci RAM.

 

7. Wielordzeniowy procesor AMD Ryzen™
Zbudowany w oparciu o architekturę „Zen” procesor 8-rdzeniowy/16-wątkowy Ryzen™ 7 1700 3,0 GHz i Turbo Core o częstotliwości zegara do 3,7 GHz.

 

8. 3 gniazda kart rozszerzeń PCIe
Obsługa kart 10GbE/40GbE, kart graficznych, kart USB 3.1 i modułów rozszerzeń QM2.

 

9. Porty USB 3.0 typu A i C
Szybkość transmisji danych do 5 Gb/s; wsteczna zgodność operacyjna z urządzeniami z portami USB 3.0 i USB 2.0.

 

10. 4 porty Gigabit Ethernet
Idealne do łączenia usług, trunkingu portów i konfiguracji MPIO.

 

11. 2 porty sieciowe Ethernet 10GBASE-T
Obsługuje 5 prędkości (10GBASE-T/5GBASE-T/2,5GBASE-T/1000BASE-T/100BASE-TX) i zapewnia wsteczną zgodność z kablami Cat-5E (i nowszą wersją) ze standardowymi złączami RJ45.

12. 5 portów USB 3.0 typu A

Obsługa twardych dysków zewnętrznych, drukarek i UPS.

 

13. Zasilacz o mocy 550 W
Zasilacz o mocy 550 W jest wyposażony w 8-stykowe (6+2) złącze zasilające i 6-stykowe złącze zasilające dla karty graficznej.

 

14. 1 wbudowany głośnik
Obsługa bezpośredniego odtwarzania dźwięku i głosowych ostrzeżeń systemu.

 

Wbudowane dwa porty 10GbE 10GBASE-T

Model TS-1677X oferuje nie tylko cztery porty Gigabit Ethernet, ale także dwa porty 10GBASE-T RJ45, zapewniając pełną obsługę wysokiej prędkości sieci 10GbE i zwiększając wydajność w takich zastosowaniach, jak wirtualizacja i edycja wideo czasie rzeczywistym. Porty 10GBASE-T RJ45 obsługują także prędkości 10G/5G/2,5G/1G/100M, spełniając zapotrzebowanie na różne prędkości przesyłu danych.


 

Możliwość zwiększenia możliwości serwera NAS dzięki gniazdom PCIe

Model TS-1677X wyposażony jest w trzy gniazda PCIe (1 x PCIe 3.0 x8, 1 x PCIe 3.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x4), umożliwiające instalację różnych kart rozszerzeń, co pozwala na zwiększanie potencjału serwera.

 

 

Karty 10 GbE/ 40 GbE

Umożliwiają obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, transmisji ogromnych ilości danych oraz szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.

 

Karty QM2 M.2 SSD/10 GbE

Dodaj do serwera NAS funkcję buforowania M.2 SSD lub łączności 10GbE (10GBASE-T) w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności.

Uwaga: Karty QM2 i karty graficznej nie można instalować na tym samym serwerze NAS, jeśli obie karty wymagają użycia gniazda 1 PCIe.

 

 

 

Karty graficzne

Przyspieszają przetwarzanie wideo i moc obliczeniową funkcji GPU, zwiększają potencjał maszynowego uczenia powiązanego ze sztuczną inteligencją i obsługują funkcję GPU-passthrough do maszyn wirtualnych.

 

 

 

 

Karty sieci bezprzewodowej

Umożliwiają pracę z aplikacją WirelessAP Station w celu zmiany serwera NAS w wygodną, bezprzewodową stację bazową, zezwalając na udostępnianie zasobów sieciowych serwera NAS wielu urządzeniom.

 

 

 

 

Moc obliczeniowa zwiększona przez kartę GPU, z zasilaniem 550 W

Karty graficzne są zoptymalizowane do obliczeń graficznych i transformacji. Model TS-1677X zapewnia zasilanie o mocy 550 W, dzięki czemu gwarantuje zgodność z wysokiej klasy kartami graficznymi, znacznie podnosząc wydajność przy zastosowaniach wymagających przetwarzania dużych ilości danych takich, jak uczenie maszynowe powiązane ze sztuczną inteligencją, przetwarzanie obrazu oraz maszyn wirtualnych (za pośrednictwem funkcji GPU passthrough). Odtwarzając filmy wideo przy użyciu modelu TS-1677X, można korzystać z pilota (RM-IR004, zakup opcjonalny), który obsługuje QButton , zapewniając większą wygodę sterowania multimediami.

Uwaga:
1. Zasilacz o mocy 550 W jest wyposażony w 8-stykowe (6+2) i 6-stykowe złącze zasilające do karty graficznej. 
2. Obsługa GPU dla QTS jest zapewniana tylko przez karty graficzne NVIDIA. Funkcję GPU Passthrough dla maszyny wirtualnej obsługują tylko karty graficzne AMD i NVIDIA. 
3. Jeśli aplikacja Virtualization Station korzysta z karty graficznej, serwer NAS zatrzyma tymczasowo sprzętowe przyspieszenie transkodowania dla QTS (i na odwrót).
4. Model TS-1677X obsługuje karty graficzne o wymiarach maksymalnie 266 x 112 x 45 mm.
5. Aby uzyskać informacje o obsługiwanych serwerach NAS i kartach graficznych, patrz Lista zgodności.

 

Buforowanie SSD i technologia automatycznego poziomowania zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania

 

Model TS-1677X zapewnia cztery 2,5-calowe wnęki do buforowania SSD, znakomicie usprawniające działanie w zastosowaniach wymagających wielu operacji wejścia/wyjścia z dostępem bezpośrednim, takich jak bazy danych i wirtualizacja. Technologia Qtier™ umożliwia korzystanie w serwerze TS-1677X z automatycznego poziomowania danych, które nieustannie organizuje pliki i dane w oparciu o ich częstotliwość dostępu. Nowa technologia Qtier™ 2.0 zapewnia także obsługę zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając wykorzystanie dysków SSD.

Najwyższa wydajność i niezawodność

Model TS-1677X obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i efektywności oraz zapewnienia dostępu do usług przez całą dobę.

 • RAID 50/60

  W przypadku serwera NAS z ponad 10 dyskami system RAID 50/60 nie tylko zapewnia lepszą ochronę danych niż macierz RAID 5/6, ale również maksymalizuje dostępną przestrzeń w porównaniu z macierzą RAID 10. System RAID 50/60 zapewnia znaczącą wydajność i ochronę dla firm różnych wielkości — w tym możliwość takich zastosowań jak profesjonalne przesyłanie strumieniowe wideo i bazy danych.

 • iSER

  Rozszerzenia iSCSI dla protokołu RDMA (iSER) z kompatybilną kartą sieciową 10GbE/40GbE SFP+ pomagają zwiększyć wydajność transferu danych serwera NAS jako pamięci masowej VMware® ESXi, zapewniając niezbędne narzędzie do optymalizacji wymagających aplikacji do wirtualizacji.

 • Zarządzanie centralne

  QRM+ zapewnia pojedyncze rozwiązanie umożliwiające wykrywanie, mapowanie, monitorowanie i zarządzanie wszystkimi urządzeniami Windows®, Linux® i IPMI w danej sieci, a także ułatwia wykrywanie urządzenia dzięki graficznemu diagramowi topologii.

 

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-1677X obsługuje jednostki iSCSI LUN oparte na blokach, zapewniając bardziej niezawodne i izolowane środowisko niż jednostka LUN oparta na pliku. Model TS-1677X obsługuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®, Windows Server® 2012 R2 i Windows Server® 2016, zapewniając niezawodność i ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej do środowisk wirtualizacji, jednocześnie obsługując VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększania wydajności przez odciążanie serwera ESXi i Hyper-V, odpowiednio, a ponadto obsługuje dodatek vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i usprawnienia zarządzania wirtualizacją.

 

Wiele wirtualnych systemów QTS na jednym serwerze NAS

W oparciu o aplikację Virtualization Station vQTS umożliwia tworzenie izolowanych systemów wirtualnych QTS w celu zapewnienia korzyści w postaci rozdzielenia zasobów, środowiska dla wielu użytkowników (Multi-tenant), oraz elastycznego wdrażania aplikacji. vQTS może także pomóc w optymalizacji zużycia energii, kosztów i fizycznej przestrzeni. Serwer TS-1677X może być hostem dla wielu niezależnych systemów QTS, natomiast każdy wirtualny system QTS może być używany przez różne działy i zespoły posiadające swoje własne prywatne ustawienia i środowiska aplikacji, zapewniając większą elastyczność firmy w zakresie zarządzania i aplikacji.

Uwaga: Model TS-1677X-1200-4G nie obsługuje vQTS.

Planowanie kompletnej kopii zapasowej

Model TS-1677X zapewnia elastyczne rozwiązania do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać większą oszczędność kosztów i wydajność.

 

 

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

Przy użyciu bezpłatnego narzędzia QNAP NetBak Replicator można tworzyć kopie zapasowe plików/przywracać pliki Windows®. Aplikacja Time Machine® jest także obsługiwana przez urządzenia Mac®.

 

 

 

 

Hybrid Backup Sync

Łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

 

 

Migawki dla wolu

minu i jednostki LUN

Migawki są niezbędne w celu ochrony danych NAS, a ich funkcje na poziomie bloku sprawiają, że jest to niezawodna metoda minimalizacji wzrastającego zagrożenia atakiem typu ransomware. TS-1677X obsługuje do 256 migawek na wolumin lub jednostkę LUN oraz maksymalnie 1024 migawki na serwer NAS.

 

Kopie zapasowe MW

Dzięki potencjalnym możliwościom bardzo dużej pamięci masowej, wysokiej wydajności, zintegrowanym rozwiązaniom do wirtualizacji i obsłudze migawek, które nagrywają stan systemu w dowolnym czasie model TS-1677X idealnie sprawdza się przy tworzeniu kopii zapasowych maszyn wirtualnych.

Z odtwarzacza Roon można korzystać bez komputera

Roon, odtwarzacz muzyczny dla amatorów muzyki, rozpoznaje wszystkie utwory muzyczne zapisane na serwerze NAS, gromadząc je w cyfrowej bibliotece Roon do połączeń wzajemnych. Przy użyciu aplikacji Roon można przeglądać i odtwarzać utwory muzyczne na dowolnym kompatybilnym urządzeniu, korzystając z wielostrefowego systemu multimedialnego. Model TS-1677X obsługuje aplikację Roon Server w QTS App Center i zapewnia wysoką wydajność, potencjał pamięci masowej oraz buforowanie SSD strumieniowego przesyłania utworów muzycznych, dzięki czemu idealnie nadaje się do zapewnienia optymalnego słuchania muzyki!

 

Zupełnie nowe rozwiązanie QVR Pro do monitoringu

Nowa aplikacja QVR Pro, stworzona przez firmę QNAP na potrzeby monitoringu, umożliwia wydzielenie na serwerze TS-1677X dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz wykorzystanie zalet wynikających z możliwości rozbudowy pamięci masowej i zarządzania nią z poziomu systemu QTS. Z QVR Pro zarządzanie kamerami, alokacja miejsca w pamięci masowej, dostęp do widoku na żywo z kamer oraz odtwarzanie stają się dużo łatwiejsze. Dostępna jest również aplikacja mobilna QVR Pro Client, umożliwiająca monitorowanie kamer w dowolnym momencie. Z kolei aplikacja QUSBCam2 pozwala wykorzystywać kamerę internetową USB jako kamerę sieciową ONVIF.

 • 5,000+

  zgodne kamery IP

 •  
 • 8

  bezpłatne kanały kamer IP

 •  
 • 128

  maks. liczba kanałów kamer IP

 •  
 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

 

 

DJ2 Live

Transmisja na żywo za pośrednictwem serwera NAS firmy QNAP, przy jednoczesnym strumieniowaniu do publicznych chmur. Całość materiałów jest zapisywana bezpośrednio na serwerze NAS, umożliwiając ich późniejsze odtworzenie.

 

 

 

Q’center

Użyj NAS jako platformy do centralnego zarządzania w celu zarządzania wieloma serwerami NAS firmy QNAP na wielu stronach, monitorowania dzienników systemowych oraz do zarządzania aktualizacjami i konserwacją serwera NAS.

 

QIoT Suite Lite

Łączy w sobie zalety bezpieczeństwa i dużej pojemności serwera QNAP NAS, zapewniając jednocześnie rozwiązanie IoT w prywatnej chmurze. Szybkie wdrożenie własnej aplikacji IoT wymaga zaledwie trzech kroków.

 

 

Browser Station

Umożliwia zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarek NAS w celu uzyskania dostępu do zasobów lokalnej sieci LAN bez przechodzenia przez złożoną konfigurację VPN.

 

 

QmailAgent

Umożliwia centralne zarządzanie i przełączanie pomiędzy różnymi kontami e-mail, tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail na serwerze NAS, a także zabezpieczenie poczty e-mail oraz prywatności danych.

 

Qsirch

Pełnotekstowa wyszukiwarka, która pomaga szybko wyszukać określone obrazy, utwory muzyczne, filmy, dokumenty i wiadomości e-mail przy użyciu słów kluczowych i wielu kryteriów wyszukiwania.

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

W przypadku braku miejsca potrzebne jest łatwe rozwiązanie, które pomoże rozbudować pamięć masową. Firma QNAP zapewnia kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej NAS w celu przechowywania danych i wspomagania rozwoju firmy.

 

VJBOD

Użyj VJBOD (Virtual JBOD), aby zwiększyć pojemność pamięci zapasowej, korzystając z niewykorzystanej przestrzeni na innym serwerze QNAP NAS. Jako dyski lokalne można podłączyć do 8 serwerów QNAP NAS w urządzeniu TS-1677X.

Powiększ ilość pamięci RAID

Dzięki wymianie podczas pracy dysków o mniejszej pojemności, serwer QNAP NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

Zamontuj obudowę rozszerzającą

Podłącz maksymalnie 2 obudowy rozszerzające UX-800PUX-500P lub nawet 4 REXP-1000 Pro. Przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej można łatwo zarządzać zwiększaniem pojemności pamięci NAS.

4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor AMD Ryzen™ 3 1200 3,1 GHz (Turbo Core 3,4 GHz), 4 GB pamięci RAM

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
TS-1677X-1200-4G
EAN
4713213513187
Dyski
Zainstalowane dyski
Brak
Maksymalna pojemność dysków
Brak danych
Procesor
Ilość rdzeni
4
Pamięć
Pamięć RAM
Sieć
Dodatkowe porty
Złącza HDMI
Brak
Funkcjonalności
Kamery IP
Liczba bezpłatnych licencji na obsługę kamer IP
Fizyczne
Obudowa
Wysokość [mm]
303.84
Szerokość [mm]
369.89
Głębokość [mm]
319.8
Waga [g]
13390

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni