Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Savio Patchcord FTP, Kat. 6, 3m (SAVKABELCLA-08)

Kable proste
ID produktu: 1342895
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Biały
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Ekranowany Patchcord - w mniejszym stopniu ulega zakłóceniom zewnętrznym oraz mi
Przenoszenie danych w paśmie do 250 MHz
Przepustowość do 10 Gbit/s
Zastosowanie w sieciach: Full-duplex, Fast Ethernet 100 Mbit/s, 10 Gbit/s
Metalowe wtyki
26AWG
OD: 5mm

Specyfikacja

Biały
Typ kabla
Kable proste
Długość
2.6 - 3m
Żyły
8
Ośrodek
4 pary skręcone razem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine wtyczka angielska - 1,8m (16652E), Argo Identyfikator, holder, 50 szt. (36K080Z), Zebra Z-PERFORM 1000T - (3006403-T), Lindy HDMI Mini - HDMI 2m srebrny (41437), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 1m (54039), Ami Play Szelki regulowane Cotton XL 50-95 [c , d] x 3cm Granatowy, Lenovo DisplayPort Mini - D-Sub (VGA) 0.15m czarny (03X6865), Honeywell DOLPHIN 6110 MOBILE COMPUTER - 6110GPB1133E0H, Koinonia Kalendarz dat szczególnych (191498), Zolux Fragment amfory KORAL L, One For All Antena Zewnętrzna OFA (SV9357), Apacer AC630 2TB Czarno-pomarańczowy (AP2TBAC630T-1), Schneider Cienkopis Link-it 0.4mm Niebieski (SR191203), Goobay Adapter HDMI - micro HDMI (68842), MSI GV62 8RD-018XPL 16 GB RAM/ 256 GB SSD/, Lanberg szafa instalacyjna stojąca 19'' 47U (FF01-8847-12B-kpl), Apple Macbook Pro 13 z Touch Bar (MR9V2ZE/A/P1/R1), Baseus Słuchawka Bluetooth Baseus A-01 do 2 urządzeń czarna, Curver Miska okrągła 6L (21400995)