Etui i pokrowce do telefonów

Samsung Clear Cover dla Galaxy S8, srebrne (EF-QG950CSEGWW)

ID produktu: 1206267
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy S8
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał: Pozostałe
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Etui Samsung Clear Cover chroni telefon przed upadkiem, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Użytkowanie telefonu jest bardzo wygodne dzięki łatwemu dostępowi do przycisków funkcyjnych telefonu.

Specyfikacja

Srebrny
Plecki/Nakładka

Opinie (2)

(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Produkt wykonany z dobrego plastiku, w wersji silver jest delikatnie biały(mleczny, nie przezroczysty w 100%), od wewnątrz ma specialną fakturę(zapobiega powstawainu bąbli powietrza pod obudową), ma bardzo cienki profil 0.8 mm, delikatnie wystaje ponad wyświetlacz(chroni go przed uderzeniem o płaską powierzcnię podczas upadku i pozwala odkładać telefon wyświetlaczem w dół(co włącza efekt oświetlenia krawędziowego, gdy dostajemy powiadominie) bez obawy o zarysowanie), pozwala również łatwiej zlokalizować skaner linii papilarnych i chroni aparat. Z tyłu na dole posiada napis :
DESIGNED BY SAMSUNG
MADE IN KOREA
  • ZALETY:
  • + Cienki profil 0.8 mm
  • + Bardzo dobre dopasowanie
  • + Lekki
  • WADY:
  • -Prawdopodobnie mało skuteczny przy upadkach z większej wysokości
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
3 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Intellinet Network Solutions PatchCord, Cat5e, SFTP, 5m, żółty, 10 sztuk (330664-10P), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 2m (DPX-50-LC/LC-OM4-2), Green Cell (AD09), InLine Kabel zasilania 4 Pin Molex na 2x 4 Pin Molex, kątowy 0.15m - 29659W, Starpak Długopis aut. My Little Pomy - 320825, Campingaz Grill gazowy 4 Series Classic LS Plus (40694341), Lindy microUSB (kątowy) 2m Czarny (31977), Vakoss Black (WH-6305K), Telewizja Polska S.A. Pomysłowy Dobromir, Gens Ace & TATTU Ogniwo NiMH 1.2V 1800mAh 50AA LP (NiMH-50AA-1.2V-1800-LP), EFB Patchcord S/FTP,Cat.6A, LSZH, Cat.7, 5m (MK7001.5GR), GSM City CASE ETUI ELEGANT CZARNY SAMSUNG GALAXY S8 PLUS, Artimex Zliczający Chip Do Hp 283a, NoName USB-C MiniJack 3.5 mm, Czarny (53099-uniw), DotEmu Double Dragon Trilogy Steam CD Key, Mocolo SUPREME LUXURY CASE HUAWEI P10 LITE CZERWONE, Pasabahce Taurės vynui MONTE CARLO, 325ml, 6vnt, Tango Gameworks The Evil Within: The Executioner, Clicktronic HDMI Mini - HDMI 1m niebieski