Zeszyty, notatniki
Do koszyka

ROSSI Notes A4 Ozdobny 50k

ID produktu: 4662490
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format: A4
  • Kolor: Losowy
  • Liczba kartek: 50
  • Rodzaj: Gładki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Notes A4 Ozdobny 50k

 

 

 
Notes z gładkimi kremowymi kartkami, z ozdobną okładką w formacie A4. Wzór okładki wysyłany losowo.

Specyfikacja

Rodzaj
Gładki
Format
A4
Liczba kartek
50
Kolor
Losowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Konica Minolta Bęben DR-512K czarny, ADATA CFast Card 32GB (ISC3E-032GT), Grundig Energy Saver 5W E14, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), Stanger Wkład do długopisu G2 (637121), Paso Plecak wycieczkowy Epoka lodowcowa niebieski , InLine HDMI - HDMI, 2, Czarny (17532S), Lancom Systems LANCOM IAP PSU (EU, BULK 5) - 61812, HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) 12 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 960 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Meliconi Chusteczki do Czyszczenia Ekranów C-100P (621005BA), Zolux Drapak DUO kolor szary, BIMBAY Pokrowiec do kanapy Minky r.1 - 65x50cm granat-turkus, ADATA DashDrive HV300 5TB (AHV300-5TU31-CBL), MSI GV72 8RD-046XPL 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Donau Przekładka kolorowa A4/5/PP, NoName Etui 360 Apple iPhone 8 - Red, Delock HDMI - HDMI, 5, Czarny (85586), Chemia Ścierka Microfibra 38X38cm Sitec Żółta 340G, TelForceOne Nakładka Geometric Do Samsung J4 2018