Zeszyty, notatniki
Do koszyka

Rossi Notes A4 Ozdobny 50k

ID produktu: 4662490
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Format: A4
  • Ilość sztuk: 1szt.
  • Kolor okładki: Wybierany losowo
  • Liczba kartek: 50
  • Zadruk: Gładki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Notes A4 Ozdobny 50k

 

 

 
Notes z gładkimi kremowymi kartkami, z ozdobną okładką w formacie A4. Wzór okładki wysyłany losowo.

Specyfikacja

Rodzaj
Notatnik
Zadruk
Gładki
Format
A4
Liczba kartek
50
Kolor okładki
Wybierany losowo
Ilość sztuk
1szt.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Konica Minolta Bęben DR-512K czarny, ADATA CFast Card 32GB (ISC3E-032GT), Grundig Energy Saver 5W E14, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), Stanger Wkład do długopisu G2 (637121), Paso Plecak wycieczkowy Epoka lodowcowa niebieski , InLine HDMI - HDMI 2m czarny (17532S), Lancom Systems LANCOM IAP PSU (EU, BULK 5) - 61812, HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) 12 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 960 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Meliconi Chusteczki do Czyszczenia Ekranów C-100P (621005BA), ADATA HDD 5 TB Niebieski (AHV300-5TU31-CBL), MSI GV72 8RD-046XPL 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Donau Przekładka kolorowa A4/5/PP, NoName Etui 360 Apple iPhone 8 - Red, Delock HDMI - DVI-D 5m czarny (85586), Chemia Ścierka Microfibra 38X38cm Sitec Żółta 340G, TelForceOne Nakładka Geometric Do Samsung J4 2018