Zeszyty, notatniki
Do koszyka

Rossi Notes A4 FZB 038 - WIKR-1032654

ID produktu: 1234984
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Format: A4
  • Ilość sztuk: 1szt.
  • Kolor okładki: Zielony
  • Liczba kartek: Brak danych
  • Zadruk: Gładki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Notes z gładkimi kremowymi kartkami, w okładce broszurowej.

Specyfikacja

Rodzaj
Notatnik
Zadruk
Gładki
Format
A4
Liczba kartek
Brak danych
Kolor okładki
Zielony
Ilość sztuk
1szt.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Whitenergy Przetwornica AC/DC 350W 12V/230V z USB, King Mod Services mata wyciszająca ZUDM-085, AVerMedia Live Gamer Portable Lite (61GL3100A0AC), BlueLounge Cableyoyo uchwyt na kable czarny (CY-BL), SeaSonic SSP-300SFG 300W , Vileda Rękawiczki ochronne, S-M, niebieski (146083), Optoma Lampowy 1920 x 1080px 4000lm DLP , Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m (54324), Mega Creative Auto Policja R/C Ff 29x11x12 (988), 3L KIESZEŃ SAMOP.NA CD.3L 10SZT SAMOPRZYLEPNA (6832-10 3L), Hansgrohe Logis stojąca chrom (71835000), Delock 87719, Saturn ST-HC7394, MSI GF63 8RD-013XPL 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Windows 10 Home PL , Lamart Garnek Multicolor 18cm (42002707), MumboJumbo Luxor Mah Jong Steam CD Key, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/