Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Roline Patchcord światłowodowy, 50/125, LC-LC, OM3, 1m, turkusowy (21.15.8701)

Kable proste
ID produktu: 739025
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Turkusowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Kompozycja przewodu: zwarty
  • Ilość światłowodów: 2
  • Osłona kabla: PVC
  • Średnica kabla: 2,8x6 mm
  • Kolor kabla: turkusowy
  • Sekcja światłowodu: 50/125um
  • Skręcony: nie
  • Kabel typu Halogen free: nie
  • Typ kabla: Duplex
  • Długość kabla: 1m
  • Złącza: LC-LC

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
21.15.8701
EAN
7611990188406
Informacje ogólne
Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Złącza
Budowa
Żyły
2

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m, TB tusz TBE-S1291B / C13T12914011 (black), Omega 4w1 microUSB, miniUSB, iPhone4, Apple 30pin, niebiesko-biały (OUCK4WBL), Delock 3-Port USB3.0 + SD (62535), Realpower RP500 500W (86394), Spontex Microwiper Abrasive mop płaski (97050140), KSIX FLEX TPU do Samsung Galaxy Express (B8504FTP01), Syma Kamera biała (X5HC-12A), Holdit Trik szkło hartowane dla iPhone 6/6S/7, białe (613066), Qoltec Opaski zaciskowe 3.6*300mm (56006), Camry CR1163 Tower, Summer Infant Niania z Kamerą WiFi Liv Cam, TelForceOne Nakładka Defender II do Huawei Y6 2018, Mocolo SZKŁO HARTOWANE MOCOLO TG+ 3D XIAOMI REDMI NOTE 5A CZARNE, Hiro 850EJ H22 (NBCN850EJ1-H22 NTT), Quality Imaging Toner Yellow TN900Y, Garett Electronics Woman Sara Czarny Srebrny (5903246282405)